Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(Credo @ 2012 05 09, 16:13)

Siemet pirkom isankstine. Grizom, paziurejom, musu viesbutis pabrango 1200 Lt vienam zmogui  doh.gif KOSMOSAS!

Mes pirkom ne per isankstines, pries 2 sav, siai dienai musu viesbutis pabrango 1500lt(bendroje sumoje), tai su isankstinem lyginti isvis skirtumas butu ziaurus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 09 gegužės 2012 - 17:58
QUOTE(JM @ 2012 05 09, 18:49)
O priminkit kiek su oro balioniu paskraidymas Kapadokijoje..ar ne 100 eurų  g.gif


Licencijas tuo užsiimti turi 5 firmos. Kaina nuo 150 EUR (apie 50-60 min) iki 240 EUR (iki 100 min). Kaina dar priklauso nuo krepšio talpumo, kuo didesnis tuo pigiau. Jeigu norit su mažesniu skristi ir su mažesne grupe bus brangiau, o jeigu piniginė leidžia galima užsisakyti individualų skrydį. Rekomenduojama skrydį rezervuoti iš anksto 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2012 05 09, 18:43)
Vien pati Kapadokija kaip muziejus smile.gif o šiaip senokai buvau, tai kaiką nelabai pemnu, o be to ir kainos gali būti pakitusios ne turistų naudai (Stambulo muziejai pabrango, Pamukalė su Kleopatros baseinu šiemet brangiau).

aš keliavau tais metais, kuomet įėjimas į muziejus buvo visur po dešimt lirų. Vienus metus taip pabandė, matyt, planas nepavyko, tad vėl pakėlė.

Gioreme muziejus mokamas
Požeminiai miestai mokami
Ilhajaus slėnis nepamenu, bet atrodo, kad mokamas
Bet išsinumojus transporto priemonę galima rast NpliusK nemokamų įspūdingų vietų.
Į dirbtinius grybus (kai kam tai ne grybai, o rimčiau hihihi.gif) galima pažiūrėt nemokamai, pavyzdžiui biggrin.gif


Kažkur skaičiau, kad tas gigantiškų grybų slėnis dar vadinamas Meilės slėniu, ir tas pavadinimas man visai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 09, 18:49)
O priminkit kiek su oro balioniu paskraidymas Kapadokijoje..ar ne 100 eurų  g.gif

Mokėjom 145 eurus
Atsakyti
[quote=JM,2012 05 09, 19:50]
dėkui už atsakymą bigsmile.gif
brangu doh.gif
Papildyta:

Užtad šampano duoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 05 09, 18:02)


Užtad šampano duoda  biggrin.gif

hihihi.gif o jei šampano atsisakau kaina nesumažeja biggrin.gif
O jei realiai tai tikrai visai šeimai kaina nemaža susidaro,verta pamąstymo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 09, 20:13)
hihihi.gif o jei šampano atsisakau kaina nesumažeja  biggrin.gif
O jei realiai tai tikrai visai šeimai kaina nemaža susidaro,verta pamąstymo  rolleyes.gif


Galima gaut po 120 eur už asmenį 4u.gif
Bet įspūdžiai liks neikainojami mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2012 05 09, 17:32)
Sveikos. Jungiuos ir aš į šią diskusiją. Šiemet su MB keliausim Į Marmarį (pirmas kartas  rolleyes.gif ) Todėl kyla du milijonai klausimų:
Skrydis bus rugpjūčio 1d. Spėju tokiu metu bus apie +40C. Ar nenualpsta žmonės per tokį karštį jei varo į visokias ekskursijas?  biggrin.gif
Ir dar klausimas būtų dėl valiutos. Iš forume pateiktos info sprendžiu, kad geriausia atsiskaitinėti lyromis, ar ne?

Buvau liepa, kai visas 10 dienu buvo +40C biggrin.gif Nealpau tikrai tongue.gif Viesbutyje visur kondisinai, o ir i miesta eidavom net per pietus, jokio diskomforto. Diskomfortas LT, kai karsciai biggrin.gif
Bet i ekskursijas rugpjuti nevaziuociau. Superinis laikas keliauti dabar, geguzi.
Del valiutos isitikinau, Sidej apsimoka imt eurus, o su tom lirom - nu kur jas po to det, kai liks?
Atsakyti
QUOTE(Credo @ 2012 05 09, 20:36)
Del valiutos isitikinau, Sidej apsimoka imt eurus, o su tom lirom - nu kur jas po to det, kai liks?


о ка аш сакиау doh.gif
savaitgali radau keliones vokeli su lirom ir doleriais. Kiba vel kada reiks i Turkija vykt kada g.gif Siemet jau visos atostogos uzimtos...
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 05 09, 18:20)
Galima gaut po 120 eur už asmenį  4u.gif
Bet įspūdžiai liks neikainojami  mirksiukas.gif

Tikrai įspūdžiai tai superiniai thumbup.gif
Na žiūrėsim vietoje,atostogos tik savaitėlė ir tos pačios tokios netikėtos,kad net nežinau ką su jomis daryti..ar tik relaksuoti ar ir kažką paveikti biggrin.gif
Atsakyti
Mes jau rytoj ı namucıus skrendam... ır lıudna sıek tıek, ır pasıılgom aısku... Bet galıu prısıektı, kad pırmas blynas ,t.y. poılsıs Turkıjoje, tıkraı neprısvılo... vıskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif neabejokıt ır vazıuokıt ı sıa puıkıa salı ... juroj vanduo dar labıau susılo - sıandıen buvo 20 laıpsnıu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Credo @ 2012 05 09, 20:36)
Buvau liepa, kai visas 10 dienu buvo +40C  biggrin.gif Nealpau tikrai tongue.gif Viesbutyje visur kondisinai, o ir i miesta eidavom net per pietus, jokio diskomforto. Diskomfortas LT, kai karsciai  biggrin.gif
Bet i ekskursijas rugpjuti nevaziuociau. Superinis laikas keliauti dabar, geguzi.
Del valiutos isitikinau, Sidej apsimoka imt eurus, o su tom lirom - nu kur jas po to det, kai liks?



Drasiai galima ir i ekskursijas, du kartus buvau liepa ir abu kartus vazinejau po ekskursijas. Jei reikia ilgiau vaziuoti pvz . Pamukale, autobuse yra kondicionieriai, o vaiksciojant karsta, bet pavesi pasedi,vandenio atsigeri ir gerai.. Po miesta sliauziojome istisai, nes gaila man gulet per atostogas tai ir nenumirem. Karstis tikrai kitoks nei Lietuvoje ir prie jo labai greit pripranti. As vezuosi doleriais, uz ekskursijas moku doleriais, seip islaidoms, ejimams i Migra issikeiciu liromis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuke: 09 gegužės 2012 - 20:17
QUOTE(kuke @ 2012 05 09, 19:15)
Drasiai galima ir i ekskursijas, du kartus buvau liepa ir abu kartus vazinejau po ekskursijas. Jei reikia ilgiau vaziuoti pvz . Pamukale, autobuse yra kondicionieriai, o  vaiksciojant karsta, bet pavesi pasedi,vandenio atsigeri ir gerai.. Po miesta sliauziojome istisai, nes gaila man gulet per atostogas tai ir nenumirem. Karstis tikrai kitoks nei Lietuvoje ir prie jo labai greit pripranti. As vezuosi doleriais, uz ekskursijas moku doleriais, seip islaidoms, ejimams i Migra issikeiciu liromis

Kaip ten bebūtų visgi tokios ekskursijos pačiame sezono įkarštyje varginančios 4u.gif reiktų vertinti objektyviai.
Ir tas karštis...kitoks ar ne kitoks,bet ..bet kokiu atveju nėra malonus,o kai kuriems žmonėms gali būti ir net nepakeliamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 09 gegužės 2012 - 21:21