Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(Smurka @ 2012 05 09, 14:30)
Norit pasidžiaugt sulijusiais tautiečiais? smile.gif Neišdegs schmoll.gif
Bodrume nuo pat gegužės pradžios nebuvo nei vienos apniukusios dienos. Labai reikia saugotis saulės. Kanda. Nepamirškit stiprių kremų.

Ir apskritai apie orus šnekėt nebėr prasmės. Jie puikūs

Kose, beje, irgi čiok giuzel biggrin.gif



Oi ne, noriu pasidziaugti, kad geri orai tautieciams papuole, o kartu ir tiketis gero oro Kemere dar kokia savaitele smile.gif ax.gif O cia beskaitinedama ir pati uzsimaniau i Turkija smile.gif Nors pries pora men grizom is Egipto, bet su mielu noru dar paatostogauciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2012 05 09, 14:33)
o kažin rugpjūčio mėnesį galima tikėtis paskutinės minutės gerų kainų?


Iš mano patirties. Trečius metus paeiliui jau perku per išankstinius pardavimus kelionę į Kemerą rugpjūčio galui. Ir kas kart vasaros viduryje atsiranda kokia nors išmiegojusi draugė nusprendusi prisijungti prie manęs, bet nė karto nepavyko, nes pasiūlymai būdavo į skylę vadinamu viešbučiu už 5* kainą 4u.gif
Atsakyti
Patikslinkite prašau,kiek 2 dienų ekskursija į Kapadokiją per vietinius kainuoja?
Būčiau dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 09, 15:15)
Patikslinkite prašau,kiek 2 dienų ekskursija į Kapadokiją per vietinius kainuoja?
Būčiau dėkinga.

Is Sides: kainos is 3 agenturu: 50 euru, 60 euru, 3 dienu - 80 dol
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 05 09, 13:49)

biggrin.gif neuzsalo tikrai! Pirma karta grizau sudegus...
Papildyta:
QUOTE(Jofky @ 2012 05 09, 15:01)
Iš mano patirties. Trečius metus paeiliui jau perku per išankstinius pardavimus kelionę į Kemerą rugpjūčio galui. Ir kas kart vasaros viduryje atsiranda kokia nors išmiegojusi draugė nusprendusi prisijungti prie manęs, bet nė karto nepavyko, nes pasiūlymai būdavo į skylę vadinamu viešbučiu už 5* kainą  4u.gif

Siemet pirkom isankstine. Grizom, paziurejom, musu viesbutis pabrango 1200 Lt vienam zmogui doh.gif KOSMOSAS!
Atsakyti
Sveiki, išgirdau tokį lyg ir pletką,todėl atėjau pasitikslinti,jog į Turkiją galima įvažiuoti su nesenesnėmis mašinomis nei 10m? ar tai tiesa?mūsiškei šiemet 11 blush2.gif
Atsakyti
JM, jei pirmą kartą važiavot su grupe, antrą kartą patarčiau bandyt savarankiškai. Visai kitaip Kapadokiją atrasit
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2012 05 09, 14:59)
JM, jei pirmą kartą važiavot su grupe, antrą kartą patarčiau bandyt savarankiškai. Visai kitaip Kapadokiją atrasit

Smurka tikrai pilnai pritariu ir taip norėtumėme,bet..kadangi taip netikėtai ir greitu laiku mes nusprendėme išvykti..nors visiškai neplanavome.Tai nebesiblaškysimes ir jei nepersigalvosime tai imsime per vietinius ekskursiją,nors aišku MB norėtų ir jam taip geriau būtų savarankiškai,bet...
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2012 05 09, 16:59)
JM, jei pirmą kartą važiavot su grupe, antrą kartą patarčiau bandyt savarankiškai. Visai kitaip Kapadokiją atrasit


Kokios yra mokomos ir nemokos lankytinos vietos/muziejai Kapadokijoj? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Jungiuos ir aš į šią diskusiją. Šiemet su MB keliausim Į Marmarį (pirmas kartas rolleyes.gif ) Todėl kyla du milijonai klausimų:
Skrydis bus rugpjūčio 1d. Spėju tokiu metu bus apie +40C. Ar nenualpsta žmonės per tokį karštį jei varo į visokias ekskursijas? biggrin.gif
Ir dar klausimas būtų dėl valiutos. Iš forume pateiktos info sprendžiu, kad geriausia atsiskaitinėti lyromis, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquamarina: 09 gegužės 2012 - 16:33
QUOTE(Jofky @ 2012 05 09, 16:30)
Kokios yra mokomos ir nemokos lankytinos vietos/muziejai Kapadokijoj?  4u.gif


Vien pati Kapadokija kaip muziejus smile.gif o šiaip senokai buvau, tai kaiką nelabai pemnu, o be to ir kainos gali būti pakitusios ne turistų naudai (Stambulo muziejai pabrango, Pamukalė su Kleopatros baseinu šiemet brangiau).

aš keliavau tais metais, kuomet įėjimas į muziejus buvo visur po dešimt lirų. Vienus metus taip pabandė, matyt, planas nepavyko, tad vėl pakėlė.

Gioreme muziejus mokamas
Požeminiai miestai mokami
Ilhajaus slėnis nepamenu, bet atrodo, kad mokamas


Bet išsinumojus transporto priemonę galima rast NpliusK nemokamų įspūdingų vietų.
Į dirbtinius grybus (kai kam tai ne grybai, o rimčiau hihihi.gif) galima pažiūrėt nemokamai, pavyzdžiui biggrin.gif
Atsakyti
O priminkit kiek su oro balioniu paskraidymas Kapadokijoje..ar ne 100 eurų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2012 05 09, 17:32)
Sveikos. Jungiuos ir aš į šią diskusiją. Šiemet su MB keliausim Į Marmarį (pirmas kartas  rolleyes.gif ) Todėl kyla du milijonai klausimų:
Skrydis bus rugpjūčio 1d. Spėju tokiu metu bus apie +40C. Ar nenualpsta žmonės per tokį karštį jei varo į visokias ekskursijas?  biggrin.gif
Ir dar klausimas būtų dėl valiutos. Iš forume pateiktos info sprendžiu, kad geriausia atsiskaitinėti lyromis, ar ne?





Nu negirdejau kad alptu kas nors labai doh.gif ir tas karstis dar karta pasikartosiu skiraisi nuo Lietuvos karsciu, nebijokit nenumirsit lotuliukas.gif Na bent jau is mano patirties tai taip, patogiausia ir geriausia liromis
Atsakyti