Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Felisė @ 2012 06 11, 20:37)
o plotis... prisitaiko prie tokio, koks yra... bent jau is mano patirties...
siaip naudoju Yuuki antra dydi. Esu tris kartus naturaliai gimdziusi. bet turiu ir pirmo dydzio taurele, galiu ir ja naudoti...
bet dazniau renkuosi antra dydi, nes didesne talpa ir keisti reikia reciau.

bigsmile.gif o labai ačiū už info - mano gimdymų skaičius panašus, tad nė nemaniau, kad galėtų tikti 1 dydžio taurelė g.gif o man jos reik kuo trumpesnės dėl to, kad kaklelis labai žemai pasidaro vėlesnėmis mmm dienomis ir 2 dydžio taurelė nebesilaiko, nemaloniai jaučiasi jos dugnas verysad.gif bet visgi nerzikuosiu su mažesniu diametru, imsiu tą femmecupą - trumpą, bet standartinio pločio, nes iš patirties žinau, kad pvz., kelis mėn. po gimdymo, kai pradėjau naudot taurelę, buvo sunku jai ten laikytis, dabar jau kur kas lengviau - įtariu, kad visgi dėl tonuso , ne veltui gi yra toks pagirtinas dėdulė Kėgelis mirksiukas.gif

QUOTE(neringa17 @ 2012 06 12, 15:11)
Sveikutės,
Tik vakar sužinojau apie šias taureles, tai pradėjau domėtis, kaip jos veikia. Kažkur peskaičiau, kad įsidėjus jos sudaro vakuumą? O tai kam tada skylutės joje? Ar per tas skylutes negali pratekėti?
Ar nešiojant šią taurelę nereikia dėtis net dieninių įklotų?


Nežinau, ar prabėga pro skylutes, greičiausiai ne - nes jos laaabai mažytės, tik orui. Tiesiog retai kada taurelė prisipildo tiek, kad siektų skylutes. Taip kad tomis dienomis visai apsieičiau be įklotų/ medvilninių paketų man neišeina: pirmą parą, kai gausiau, būna, kad prabėga (naktį), o be to, būna pateplioja kelnaites nuo likučių ant sienelių blush2.gif

QUOTE(pamparam:) @ 2012 06 12, 15:15)
o man rodo,kad laikas baigėsi,mat vakar nepasitikrinau SM, ir štai verysad.gif

Nenusimink, tų akcijų yukki taurelei būna ir būna irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2012 05 22, 13:25)
pas mane ta pati problema doh.gif naudoju jau 5 ciklus ir visada prabega verysad.gif


Man labai smarkiai sumažėjo prabėgimas, kai įdėtos ir išsiskleidusios taurelės šonelį dar taip paspausdavau, kad oro toje uždaroje erdvėje liktų kuo mažiau. Kitu atveju tas oras turi pabėgt kažkur, kai kraujas išbėga, tai greičiausiai tas procesas toks pasitaškantis vykdavo, su kliurksėjimu ir gan geru patepliojimu, o dabar tai nebebūna tokių dalykų.
O patikrinti apvedant pirštu būtinai reikia, kažkaip nuo pradžių tokio įpročio nebuvau išsiugdžius, tai galiu pasakyti, jog netyčia tikrai įmanoma ją įsidėt (ypač minkštesnę, tokią kaip mano Fleurcupas) taip, kad net nepajusi, jog kaklelis lieka atviras ir tada bėgimui lauk laisvė. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 13 birželio 2012 - 05:46
QUOTE(sega @ 2012 06 12, 16:59)
bigsmile.gif  o labai ačiū už info - mano gimdymų skaičius panašus, tad nė nemaniau, kad galėtų tikti 1 dydžio taurelė  g.gif  o man jos reik kuo trumpesnės dėl to, kad kaklelis labai žemai pasidaro vėlesnėmis mmm dienomis ir 2 dydžio taurelė nebesilaiko, nemaloniai jaučiasi jos dugnas  verysad.gif  bet visgi nerzikuosiu su mažesniu diametru, imsiu tą femmecupą - trumpą, bet standartinio pločio, nes iš patirties žinau, kad pvz., kelis mėn. po gimdymo, kai pradėjau naudot taurelę, buvo sunku jai ten laikytis, dabar jau kur kas lengviau - įtariu, kad visgi dėl tonuso , ne veltui gi yra toks pagirtinas dėdulė Kėgelis  mirksiukas.gif


Aš irgi žiūriu į Femmecup smile.gif Man patinka, kad ji yra trumpesnė, o pas mane kaklelis irgi žemai. Be to pas mane negausios mėnesinės, tai aš dėl talpumo nelabai suku galvą. Svarbiausia, kad neiškristų, ar nepratekėtų.

Kažkas dar minėjo, kad naudoja priedo daugkartinius įdėklus. Gal galėtumėt pasidalinti, kur perkote tokius?
Atsakyti
QUOTE(sega @ 2012 06 11, 16:30)
g.gif  na aš vadovaujuosi diametru - man rodos, jis yra pagrindinis dydžio rodiklis: gimdžiusioms ir vyresnėms moterims reikalingas didesnis diametras dėl to, kad ten viskas pasidaro plačiau,  ar tonusas nebe toks didelis blush2.gif,  o ilgis, man rodos, tai tik gausumui reikalingas (o gausumas man visai neaktualus)  g.gif  femmecup, nors ir trumpa,kaip S dydžio, bet diametras - 45, t.y. toks, kaip ir mano turimosios Diva cup ir daugumos kitų  2 nr. dydžio.
Nežinau, gal aš ir klystu su tokiu mąstymu, bet, jaučiu, reiks imt tą femmecupą ir bandyt praktiškai  biggrin.gif


Visiskai ne del to... Man pvz buvo 2 Cezario pjuviai (t.y. pati 'per ten' negimdziau visai), o vistiek raso, kad nesvarbu kokiu budu gimdei - rekomenduojama didesne. Manau, jog tai gali buti susije su gimdos gleivines ploto padidejimu, ir tiesiog daugiau atsisluoksniuoja mmm metu g.gif


QUOTE(Teslike;) @ 2012 06 12, 15:56)
Jo, visko pasitaiko su tuo isemimu, man atrodo, kad tai vienintelis minusiukas, kaip kazkas ir minejo, kad sunku isimti, bet man visiskai dzin, nes jau po pirmos dienos supratau, kad be jos daugiau negalesiu, o del iklotu tai isitikinau, jei tik blogai ideta tai ir prabega, bet is karto pajauti, del to ir sako pasitikrinti, o per virsu tai vis tiek pati moteris turi save pazinoti, as drasiai ir miegojau ir diena, be jokiu apsaugu....
Beje, facebooke pavariau kritikos toms, kurios neisbandziusios maivosi, kad nesamone kazkokia, toks pyktis paeme, negaliu.....isvadinau "kaimietem", nesupykit cia ne tiesiogine prasme.


Taip taip, dazniausiai tos, kurios net nebande ir 'rekia' doh.gif As tai tyliai sau galvojau, kad 'nesamone' ilgai... Bet kai pabandziau bigsmile.gif Nugi nieko nera 'svariau' nei ta taurele. 100 sykiu geriau nei 'sutintis' su iklotais arba ''kistis vata'' i vidu (t.y. tamponai, kuriu as isvis nebegaliu naudoti)... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 06 13, 09:18)
Visiskai ne del to... Man pvz buvo 2 Cezario pjuviai (t.y. pati 'per ten' negimdziau visai), o vistiek raso, kad nesvarbu kokiu budu gimdei - rekomenduojama didesne. Ma [/color]doh.gif


tai kad ne, jei buvo atliktas cezario pjuvis rekomenduojamas pirmas dydis.
na nebent amzius virs 30, tada bet kokiu atveju rekomenduojamas antras dydis.

Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 06 13, 12:39)
tai kad ne, jei buvo atliktas cezario pjuvis rekomenduojamas pirmas dydis.
na nebent amzius virs 30, tada bet kokiu atveju rekomenduojamas antras dydis.


Nenoriu pestis, bet lunette (as ja naudoju) 'instrukcijos' kitokios... "If you have been pregnant we recommend the Lunette menstrual cup size 2, because the shape of the vagina changes during pregnancy. Hormones change the vaginal muscles and the hip bone structure. ", "The muscles lose elasticity with age and hormonal changes, caused by factors such as pregnancy. These changes can affect the amount of menstrual flow quite radically, making one cup more apt than the other. Many women transfer to the bigger cup at some point in their life and generally speaking, Lunette size 2 is suitable for most adult women." (tiesa ir elastinguma raumenu itakoja, pasirodo, nebutinai gimdymo budas, bet hormonai, tad Segos mintis apie 'tonus' matyt irgi buvo taiklus) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 13 birželio 2012 - 13:00
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 06 13, 13:57)


Teisingai, teko ir man girdėti, kad visai nebūtina gimdyti natūraliu būdu, kad pasikeistų tų raumenų tonusas. Tikrai skaičiau, kad ir Cezarį pasidariusios moterys pastebėjo, jog ten kažkas pakito. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 06 11, 12:34)
Su tom akcijom, irgi žiūrėk atsargiai  g.gif Dar šioje temoje kalbėjom, kad nemažai yra  kinietiškų "bevardžių" taurelių. Geriau jau pirk. kiek brangesnę, bet ne vienos moters išmėgintą taurelę, nei kažkokią neaiškią.. Visgi tai ne drabužis, kurį gali kažkiek pataisyti, pakoreguoti ir nešioti..  smile.gif


Neskaiciau senu temu, bet kuo blogai ne firmine taurele? Vis tiek gi tas pats silikonas, ar ne? 4u.gif Juk nebutina moketi uz gamintojo varda g.gif

Skaitau sena tema, randu daug atsakymu i rupimus klausimus 4u.gif

Atsakyti i mano klausima nebutina, viska perskaiciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda9: 13 birželio 2012 - 19:09
QUOTE(eda9 @ 2012 06 13, 19:58)
Neskaiciau senu temu, bet kuo blogai ne firmine taurele? Vis tiek gi tas pats silikonas, ar ne? 4u.gif Juk nebutina moketi uz gamintojo varda g.gif

Skaitau sena tema, randu daug atsakymu i rupimus klausimus 4u.gif

Atsakyti i mano klausima nebutina, viska perskaiciau smile.gif

Esmė ne gamintojo varde, bet patikimume. Tiesiog kai taurelė pagaminta ES šalyje ar JAV, tai bant jau aš tikiu, jog buvo laikomasi visų saugumo ir kokybės standartų (bent minimalių, kurie privalomi). Jeigu taurelė bevardė ir pagaminta greičiausiai Kinijoje, tai negali žinoti, ko į tą silikoną galėtų būti primaišyta. Nesakau, kad būtinai bus bloga ir nekokybiška (dabar daug ką gamina Kinijoje, taigi nereiškia, kad tai blogai), tiesiog... na tiesiog man asmeniškai būtų ne taip ramu biggrin.gif
Be to, nevisada tas vardas daug kainuoja - kai pernai kooperavomės ir užsakinėjome fleurcup taureles iš Prancūzijos, tai su siuntimu kiekvienai gavosi apie 40 lt thumbup.gif

Dėl išėmimo - siūlau pasižiūrėti filmukus youtube, yra ten daug jų. Man labai pagelbėjo - rodo su skaidria stikline įsidėjimo ir išėmimo techniką, tai bent jau man daug aiškiau pasidarė, ir išmokau išimti praktiškai pilną taurelę neišsitaškant turinio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2012 06 13, 18:58)
Neskaiciau senu temu, bet kuo blogai ne firmine taurele? Vis tiek gi tas pats silikonas, ar ne? 4u.gif Juk nebutina moketi uz gamintojo varda g.gif




cia turbut vienas is tu klausimu, i kuri vieno teisingo atsakymo nera...

kam kas svarbu. Su taurelemis kaip ir su rubais, zaislais ir kt. prekemis.
vieni perka zinomu gamintoju brangesnius gaminius, kiti iesko pigesniu alternatyvu. Kartais randa tokios pacios ar net geresnes kokybes... o kartais ir ne...



Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 06 13, 23:29)
Esmė ne gamintojo varde, bet patikimume. Tiesiog kai taurelė pagaminta ES šalyje ar JAV, tai bant jau aš tikiu, jog buvo laikomasi visų saugumo ir kokybės standartų (bent minimalių, kurie privalomi). Jeigu taurelė bevardė ir pagaminta greičiausiai Kinijoje, tai negali žinoti, ko į tą silikoną galėtų būti primaišyta. Nesakau, kad būtinai bus bloga ir nekokybiška (dabar daug ką gamina Kinijoje, taigi nereiškia, kad tai blogai), tiesiog... na tiesiog man asmeniškai būtų ne taip ramu  biggrin.gif 
Be to, nevisada tas vardas daug kainuoja - kai pernai kooperavomės ir užsakinėjome fleurcup taureles iš Prancūzijos, tai su siuntimu kiekvienai gavosi apie 40 lt thumbup.gif


drinks_cheers.gif

Vis tik sertifikuotas, patikrintas daiktas savame kune geriau nei nezinia koks (ziurekit, gi net zaislai kinietiskos plastmases gali buti toksiski, o cia tokia subtili kuno vieta... Neduokdie dar koki anafilaksini soka uzsidirbsi...brr), be to tas 'vardas' gi ne milijona kainuoja...Sutaupyti 30 Lt ar pan. sveikatos saskaita as asmeniskai nerizikuociau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa17 @ 2012 06 13, 10:05)
Aš irgi žiūriu į Femmecup smile.gif Man patinka, kad ji yra trumpesnė, o pas mane kaklelis irgi žemai. Be to pas mane negausios mėnesinės, tai aš dėl talpumo nelabai suku galvą. Svarbiausia, kad neiškristų, ar nepratekėtų.

Kažkas dar minėjo, kad naudoja priedo daugkartinius įdėklus. Gal galėtumėt pasidalinti, kur perkote tokius?

Rankdarbių skyrelyje, yra tema "daugkartiniai įklotai, pasidarykim pačios" ar kažkaip panašiai, mamos dalinasi patirtimi kaip juos siūti, kai kurios siuva sau ir/ar pardavimui. Manau, galima būtų mėginti ten užklausti smile.gif Tikrai atsirastų, auksarankė, kuri pasiūlytų savo prekę smile.gif Arba gal jei mokate siūti, pigiau išeitų pačioms pasisiuti biggrin.gif O aš kai nemoku ir su siuvimo mašina nedraugauju, tai man paprasčiau buvo nusipirkti gatavą produktą smile.gif
Atsakyti