Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(pamparam:) @ 2012 06 11, 11:13)
Labai ačiū,dairysiuos akcijų tada smile.gif

Su tom akcijom, irgi žiūrėk atsargiai g.gif Dar šioje temoje kalbėjom, kad nemažai yra kinietiškų "bevardžių" taurelių. Geriau jau pirk. kiek brangesnę, bet ne vienos moters išmėgintą taurelę, nei kažkokią neaiškią.. Visgi tai ne drabužis, kurį gali kažkiek pataisyti, pakoreguoti ir nešioti.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sega @ 2012 06 11, 10:50)
Matai, man reikia, kad būtų ne tik trumpesnė, bet ir kad būtų 2 arba M dydžio (t.y. gimdžiusiai, virš 30 m.)  ax.gif  Tokių trumpesnių nei 50 mm neteko aptikt...

Bet jusu ziurima Femmecup atitinka daugumos taureliu S dydi, o kai kuriais atvejais yra mazesne ir uz si dydi g.gif

pamparam: http://beta.lt/visa-...e-taurele-yuuki

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tati: 11 birželio 2012 - 15:01
QUOTE(tati @ 2012 06 11, 16:00)
Bet jusu ziurima Femmecup atitinka daugumos taureliu S dydi, o kai kuriais atvejais yra mazesne ir uz si dydi  g.gif

g.gif na aš vadovaujuosi diametru - man rodos, jis yra pagrindinis dydžio rodiklis: gimdžiusioms ir vyresnėms moterims reikalingas didesnis diametras dėl to, kad ten viskas pasidaro plačiau, ar tonusas nebe toks didelis blush2.gif, o ilgis, man rodos, tai tik gausumui reikalingas (o gausumas man visai neaktualus) g.gif femmecup, nors ir trumpa,kaip S dydžio, bet diametras - 45, t.y. toks, kaip ir mano turimosios Diva cup ir daugumos kitų 2 nr. dydžio.
Nežinau, gal aš ir klystu su tokiu mąstymu, bet, jaučiu, reiks imt tą femmecupą ir bandyt praktiškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 06 11, 16:00)

kaip tik norejau ikelti jum akcija wink.gif bet matau, kad jau ikele wink.gif
as tai nenaudoju, bet manau, kad irgi apsimoka wink.gif as kitaip - sukuosi lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sega @ 2012 06 11, 15:30)
g.gif  na aš vadovaujuosi diametru - man rodos, jis yra pagrindinis dydžio rodiklis: gimdžiusioms ir vyresnėms moterims reikalingas didesnis diametras dėl to, kad ten viskas pasidaro plačiau,  ar tonusas nebe toks didelis blush2.gif,  o ilgis, man rodos, tai tik gausumui reikalingas (o gausumas man visai neaktualus)  g.gif  femmecup, nors ir trumpa,kaip S dydžio, bet diametras - 45, t.y. toks, kaip ir mano turimosios Diva cup ir daugumos kitų  2 nr. dydžio.
Nežinau, gal aš ir klystu su tokiu mąstymu, bet, jaučiu, reiks imt tą femmecupą ir bandyt praktiškai  biggrin.gif


o man kaip tik atrodo, kad plotis ne toks svarbus.
o svarbiausia ilgis. jei gimdos kaklelis mmm metu nusileidzia labai zemai, ilgesne taurele tiesiog netilps arba nemaloniai remsis.
o jei moteris, kurios gimdos kaklelis itin aukstai pasirinks trumpa taurele, bus labai sunku ja isimti, nes taurele nuslys labai zemai...

o plotis... prisitaiko prie tokio, koks yra... bent jau is mano patirties...
siaip naudoju Yuuki antra dydi. Esu tris kartus naturaliai gimdziusi. bet turiu ir pirmo dydzio taurele, galiu ir ja naudoti...
bet dazniau renkuosi antra dydi, nes didesne talpa ir keisti reikia reciau.
Atsakyti
Man apskritai keistas tas skirtstymas gimdziusioms - negimdziusioms. Tie dydziu skirtumai labai nezymus, ypac plocio, 5 mm skirtumas. vis tiek ta taurele suspausta is sonu buna, tai tie keli mm neturi itakos. Man atrodo, kad dydi geriau rinktis pagal menesiniu gausuma. Nebent, kaip auksciau parasyta, kaklelis nusileidzia labai zemai arba buna labai aukstai.
Atsakyti
Sveikutės,
Tik vakar sužinojau apie šias taureles, tai pradėjau domėtis, kaip jos veikia. Kažkur peskaičiau, kad įsidėjus jos sudaro vakuumą? O tai kam tada skylutės joje? Ar per tas skylutes negali pratekėti?
Ar nešiojant šią taurelę nereikia dėtis net dieninių įklotų?
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 06 11, 16:00)


o man rodo,kad laikas baigėsi,mat vakar nepasitikrinau SM, ir štai verysad.gif
Atsakyti
Va ir man įdomu, kaip neišsilaisto išiminėjant tą taurelę g.gif Ir kaip tą padaryti?
Atsakyti
QUOTE(neringa17 @ 2012 06 12, 15:11)
Sveikutės,
Tik vakar sužinojau apie šias taureles, tai pradėjau domėtis, kaip jos veikia. Kažkur peskaičiau, kad įsidėjus jos sudaro vakuumą? O tai kam tada skylutės joje? Ar per tas skylutes negali pratekėti?
Ar nešiojant šią taurelę nereikia dėtis net dieninių įklotų?


Skylutės ten miniatiūrinės, lyg būtų su adata pradurtos. Kaip suprantu, tai jų pagalba ir susidaro vakuumas. Ir jį išleisti taip pat patogu.
Dėl pratekėjimo g.gif Visko pasitaiko. Kol kas naudojo ir paketus kartu, bet čia kol tikrai jausiuosi saugiai, ir tai tik dėl savęs pačios. Čia mano baubas, vis bijau, kad pratekės. Bet neseniai įsigijau daugkartinius įklotus (medžiaginius), tai ir naudosiu, dėl saugumo.
QUOTE(pamparam:) @ 2012 06 12, 15:15)
o man rodo,kad laikas baigėsi,mat vakar nepasitikrinau SM, ir štai verysad.gif

Nepergyvenk. Aš savosios taurelės 3mėn.norėjau biggrin.gif Tai akcijų nebuvo, tai pinigų kai akcijos vyko smile.gif Tad nepergyvenk, bus dar tų akcijų. Tikrai įsigysi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Temidė @ 2012 06 12, 15:23)
Va ir man įdomu, kaip neišsilaisto išiminėjant tą taurelę g.gif Ir kaip tą padaryti?

Išleidžiat vakuumą ir atsargiai ištraukiat. Man niekad neišsilaistė. Teko ir virš vonios (patogiausiai), ir virš wc keistis, niekas neišsilaistė. Reikia tik nedrebinti rankų, nes bus kaip man. Išslydo iš rankų ir nukrito į unitazą doh.gif Bet gerai, kad nieko ten prieš tai nedariau blush2.gif , tik pasitaisyti (persidėti) taurelę norėjau, nes nepatogiai įsidėjusi buvau. Tai teko greit suktis, lėkti plauti, dar pravirinau (namuose buvau) ir vėl įsidėjau.
Dėl to dabar tvirtai laikau ją suėmusi. Teko lankytis kaime, kaimo tualete, tai kaip tik pagalvojau, kad jei čia būtų nukritusi.. doh.gif Tektų ir palikti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-u-r-a-t-e: 12 birželio 2012 - 14:37
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 06 12, 15:30)
Nepergyvenk. Aš savosios taurelės 3mėn.norėjau biggrin.gif Tai akcijų nebuvo, tai pinigų kai akcijos vyko smile.gif Tad nepergyvenk, bus dar tų akcijų. Tikrai įsigysi  thumbup.gif


Tai žinoma,tik mažumėlę apmaudu blush2.gif Jei dar kas užmatysit tokią akciją, pasidalinkit vėl smile.gif
Atsakyti
Jo, visko pasitaiko su tuo isemimu, man atrodo, kad tai vienintelis minusiukas, kaip kazkas ir minejo, kad sunku isimti, bet man visiskai dzin, nes jau po pirmos dienos supratau, kad be jos daugiau negalesiu, o del iklotu tai isitikinau, jei tik blogai ideta tai ir prabega, bet is karto pajauti, del to ir sako pasitikrinti, o per virsu tai vis tiek pati moteris turi save pazinoti, as drasiai ir miegojau ir diena, be jokiu apsaugu....
Beje, facebooke pavariau kritikos toms, kurios neisbandziusios maivosi, kad nesamone kazkokia, toks pyktis paeme, negaliu.....isvadinau "kaimietem", nesupykit cia ne tiesiogine prasme.
Atsakyti