Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 05 31, 15:05)
Kažkaip tylu čia smile.gif
Lunette Facebook'o puslapyje radau štai tokią informaciją:
"Sulaukėme skambučio iš Vilniaus Raudonojo kryžiaus ligoninės akušerijos skyriaus. Ginekologės nori daugiau sužinoti apie menstruacines taureles, nes vis daugiau pacienčių apie jas teiraujasi smile.gif Kaip smagu! Penktadienį važiuojam daryti prezentaciją!" (2012-05-22 įrašas)
Šiaip smagu, kad šia taurele ir ginekologai pradėjo domėtis, nors turbūt turėtų būti atvirkščiai. Bet manau, kad svarbiausia, jog yra noras domėtis šiuo produktu.
Kam įdomu, štai Lunette psl. Facebook'e,

Matėm, ir netgi pakomentavom hihihi.gif
Dabar taureles parduoda vos ne ant kiekvieno kampo (na čia aš turiu omenyje tas grupines akcijas-atrakcijas biggrin.gif ), o mieli Lietuvos ginekologai net nežino, kas tai yra doh.gif Gerai bent, kad susidomėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 05 31, 15:05)
Kažkaip tylu čia smile.gif
Lunette Facebook'o puslapyje radau štai tokią informaciją:
"Sulaukėme skambučio iš Vilniaus Raudonojo kryžiaus ligoninės akušerijos skyriaus. Ginekologės nori daugiau sužinoti apie menstruacines taureles, nes vis daugiau pacienčių apie jas teiraujasi smile.gif Kaip smagu! Penktadienį važiuojam daryti prezentaciją!" (2012-05-22 įrašas)
Šiaip smagu, kad šia taurele ir ginekologai pradėjo domėtis, nors turbūt turėtų būti atvirkščiai. Bet manau, kad svarbiausia, jog yra noras domėtis šiuo produktu.
Kam įdomu, štai Lunette psl. Facebook'e,


Super thumbup.gif

QUOTE(MaGre @ 2012 05 31, 15:12)
man irgi patiktu toji taurele, tik manosios kotelis per trumpas, tokia jau gavau ir su issiemimu buna visiskas pravalas  doh.gif  dabar galvoju gal prisiruosiu isigyti su ilgesniu koteliu, savo pirkau jau seniau internetu, todel dabar visai nezinau kur galima butu apziureti pries perkant ?


Gyvai kur paciupineti, tikrai nezinau g.gif , bet manau cia esancios mergaites pagelbetu ir pamatuotu savo turimu 'modeliu' 'kotelius', galetumet palyginti kiek jie ilgesni uz jusu turimaja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 05 31, 19:28)
Gyvai kur paciupineti, tikrai nezinau  g.gif , bet manau cia esancios mergaites pagelbetu ir pamatuotu savo turimu 'modeliu' 'kotelius', galetumet palyginti kiek jie ilgesni uz jusu turimaja  4u.gif

Nėra reikalo matuoti - visi žinomi ir populiaresni modeliai seniai išmatuoti ir į lenteles sudėti smile.gif Tiek pločiai, tiek ilgiai, tiek kotelių ilgiai, net nekalbu apie tūrius smile.gif Net minkštumas būna lentelėse įvertintas, kad galima būtų modelius palyginti.
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 05 31, 20:28)
cia esancios mergaites pagelbetu ir pamatuotu savo turimu 'modeliu' 'kotelius', galetumet palyginti kiek jie ilgesni uz jusu turimaja  4u.gif

man atrodo, jog dauguma merginų kaip tik tuos kotelius patrumpino, o kai kurios ir visiškai nukirpo bigsmile.gif
Aš vos kelis milimetrus palikau, bet galėčiau ir tuos nukirpti, nes vis tiek traukiu už dugno rolleyes.gif
Atsakyti
As jei bent kiek pakirpciau, kazin ar bepagauciau ta taurele... g.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 06 01, 08:49)
As jei bent kiek pakirpciau, kazin ar bepagauciau ta taurele...  g.gif

Aš kai tik gavau taurelę, buvo dar ne mm, o gal ciklo vidurys. Pasipraktikavau ją įsidėti, iš 3-čio karto įsidėjau įdealiai, kad nejaučiau jos visiškai. Kotelio nejudinau. Atėjo mm dienos, žiūriu, kad kotelis remiasi ir trina, pakirpau ji, paskui dar kartą, kad nejausčiau jo visai. Link mm pabaigos, jau tenka kotelio paieškoti, nes taurele aukščiau įsideda. Kaip suprantu, tai priklauso nuo gimdos kaklelio? g.gif Bent jau čia kalbėjom, kad prieš mm jis nusileidžia.
Taip, kad su tuo koteliu - kaip jau kiekvienai patogiau. Man iš esmės jis reikalingas tik tam, kad palietus žinočiau, kiek giliai ar negiliai reikia siekti taurelės dugno. Nes už kotelio netraukiu (skaudi patirtis kai truktelėjau neišleidusi oro) lotuliukas.gif , visada tik už taurelės dugno smile.gif
Atsakyti
sveikos,

ar čia pakankamai žema kaina, ar galima rasti ir pigiau už gerą taurelę?
http://www.gu-gu.lt/...rele-p-150.html
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2012 06 09, 18:02)
sveikos,

ar čia pakankamai žema kaina, ar galima rasti ir pigiau už gerą taurelę?
http://www.gu-gu.lt/...rele-p-150.html


Ir ar kasnors tokią turite? Kodėl čia tik vienas dydis? g.gif Jaučiu man reikėtų didesnio...
Atsakyti
Sveikos, nors taurele turiu jau 2 menesius, kazkaip is pradziu bijojau, ir viena cikla praleidau, bet va sedziu prie kompo (skaitau foruma, kita info) po isidejimo karto, bijau pajudeti, nes jauciu kad ne idealiai isidejau, bet jau isivaizduoju, kaip as busiu siuo pirkiniu patenkinta. Kazkada dziaugiaus tamponais, kad nieko nesimato ir is dalies maudytis galima, bet dabar tai idealus sprendimas, zymiai palengvinantis moterims gyvenima. Jei ne kuponuose pasiulytas produktas buciau nieko nesuzinojus, arba gal tik po keliu metu.....
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2012 06 09, 18:02)
sveikos,

ar čia pakankamai žema kaina, ar galima rasti ir pigiau už gerą taurelę?
http://www.gu-gu.lt/...rele-p-150.html



QUOTE(pamparam:) @ 2012 06 09, 20:08)
Ir ar kasnors tokią turite? Kodėl čia tik vienas dydis? g.gif  Jaučiu man reikėtų didesnio...

Aš šitą dairausi, nes man reikia trumpesnės taurelės, nei dabartinė naudojama DIVA cup (57 mm).O už šitą femmecup jau trumpesnės nebūna - 50 mm. Skersmuo jos 45 mm - toks, kaip ir kitų 2 dydžio taurelių. Tačiau talpa mažesnė - iki skylučių tik 15 mm (kai ilgesniųjų būna 25 ml), bet iki kraštelio - 30 ml, jau kaip ir visų. g.gif Aš čia kažko nesuprantu: kaip gali būti bendra talpa (iki kraštelio) vienoda taurelių, kurių diametras vienodas, bet ilgis skiriasi net 7 mm g.gif Žodžiu, jei nėra problemų su žemu kakleliu - rinkčiausi ilgesnę, nes paskui nakčiai gali neužtekti, o jei dar ir mmm gausesnės - tai tik ilgesnę.
Dėl kainos - tai tas pasiūlymas nėr labai pigus... Taigi dabar per visus internetinius pasiūlymus galima įsigyt ir už 40, ir už 50. Labai dažnai siūlo yuuki taurelę - berods už 48 lt, už panašią kainą neseniai ir kažkokių prancūziškų gaminių siūlė - tik ilgį prisimenu (kad jau aktualu smile.gif ) - 53 mm.
Čia va nuoroda įvairių taurelių palyginimo lentelės
http://menstrualcups..._8-11-11_1b.png
Atsakyti
pamparam, maciau yukki akcija, berods 39 lt buvo, daug kas ja snusipirke yra.

sega, yra ir trumpensiu uz femmecup - fleurcup, lunette ir kt. Toje pacioje tavo patiektoje lenteleje surasyta 4u.gif
As speju, kad tokio pat ilgio skirtingas turis gali buti del pacios taureles storio.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 06 11, 10:05)
sega, yra ir trumpensiu uz femmecup - fleurcup, lunette ir kt. Toje pacioje tavo patiektoje lenteleje surasyta  4u.gif



Matai, man reikia, kad būtų ne tik trumpesnė, bet ir kad būtų 2 arba M dydžio (t.y. gimdžiusiai, virš 30 m.) ax.gif Tokių trumpesnių nei 50 mm neteko aptikt...

dabar akcija kažkokiai menstrual cup yra - bet neaiški nei firma, nei kilmės šalis, vadinas, bus tiesiog kiniečiai - nepirkčiau schmoll.gif , būna už tokią kainą ir patikrintų, žinomų firmų arba bent jau europiečių gamybos...
Atsakyti