Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(ferdinanda123 @ 2013 01 12, 19:39)
man yuuki labai kieta, manau ieskosiu gal minkstesnes, vargstu kol isimu, sunku suspaust ja...

man kaip tik gera. kaip skirtingai. kitokios nebandziau, bet man rodos, kad ji talpi, del to savo kietumo tvirtai laikosi.
Atsakyti
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 01 11, 19:47)
va tai tau. Mėnesį laiko setbiu yuuki.cz kol bus akcijos, o čia pasirodo panosėj viskas buvo  doh.gif


ar domina tik yuki? siuo metu yra nebloga akcija Fleurcup'ui: 2 uz 20 euru plius siuntimas, tad jei susikooperuot su kazkuo, tikrai pigiai iseina, galima rinktis ir spalva thumbup.gif placiau apie akcija
Atsakyti
atejau ir as pasidalinti patirtimi apie menstruacine taurele. Pirkau lunette. Prisiskaiciau, prisiziurejau video, visokiausiu instrukciju, pradzioj net baisoka buvo detis. Bet viens du ir isidejau, viskas liuks, tik kotelis biskutuka erzina. Pakirpau per viena nareli, bet reiks dar kirpt. O siaip viskas suuuuuper, kodel nezinojau apie toki daikta anksciau, jokio nemalonaus jausmo, kaip anksciau buvo besimaudant kruvinam pakete
Kas nedrista, tikrai rekomenduoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Teruke @ 2012 12 26, 20:13)
As turiu Lunette 2 .Pirkau didesne,nes labai gausios mm,bet apsirikau, man turbut ir per didele ir per kieta,nes labai nemalonu issiimti,tiesiog skauda issiimant verysad.gif

pas mane tokia pat, snd tris kartus isidejau/issiemiau, jokio skausmo nepajutau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 12 16, 22:24)
Gali-gali, ypač, jei pati taurelė kieta (minkštumai skirtingų gamintojų skirtingi būna). Čia žemiau cituoju savo rašytą žinutę dėl šito klausimo, gal pravers wink.gif
Na ir kadangi žinote, kad gimda užsilenkusi, tai taurelę dėkite ta kryptimi, ne tiesiai  4u.gif

pas mane irgi gimda uzsilenkusi,bat ar gali tas tureti itakos, nes juk taurele tai ne gimdoje? g.gif As sau guliu patenkinta pirma karta isidejus ir tikiuosi, kad jokiu avariju sia nakti nebus biggrin.gif Bet paskaicius jusu komentarus manau, nu gal as naivuole biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rokile: 13 sausio 2013 - 00:31
Antras ciklas su DIVA CUP ir viskas puikiai sekasi wub.gif Koteli visai nukirpau, tai isvis rojus... Pirmom dienom reikia iklotuko, taciau po to net nejuntu, kada baigiasi mmmm... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2013 01 12, 19:11)
ar domina tik yuki? siuo metu yra nebloga akcija Fleurcup'ui: 2 uz 20 euru plius siuntimas, tad jei susikooperuot su kazkuo, tikrai pigiai iseina, galima rinktis ir spalva  thumbup.gif placiau apie akcija

Dėkui už info 4u.gif . Aš kažkaip perskaičius temutę ir peržiūrėjus lenteles visokias, nusprendžiau yuuki. Nes pirmas tris dienas plaukiu, tai norisis tvirtos (kuo kietesnė tuo tvirčiau laikos ir ramiau) ir talpios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2013 01 12, 17:26)
radau akcija, tokia nemaza wink.gif CIA., bet jau pasibaige, nepastebejau net... atsiprasau biggrin.gif
dar viena bevardė prekė, o jūs dar patikėjote, kad ji taip brangiai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 01 13, 00:15)
pas mane irgi gimda uzsilenkusi,bat ar gali tas tureti itakos, nes juk taurele tai ne gimdoje? g.gif

Taip, ne gimdoje, bet turi apgaubti kaklelį. O jei gimda užsilenkusi, tai ir kaklelis tada gali būti trupučiuką lyg kitu kampu "pasuktas". Na čia taip buitiškai aiškinant, ne medikė aš visai lotuliukas.gif
Dėl avarijų tai gali būti, kad jų ir nebus 4u.gif Priklauso vėlgi nuo fiziologijos, taurelės ir įgūdžių. Va mano draugė neseniai nusipirko Meluną, įsidėjo iš antro ar trečio karto jau kaip priklauso, atvaikščiojo visą ciklą be jokių avarijų. Aš tai pirmą ciklą vargau labai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cereza @ 2013 01 13, 10:34)
Antras ciklas su DIVA CUP ir viskas puikiai sekasi wub.gif Koteli visai nukirpau, tai isvis rojus... Pirmom dienom reikia iklotuko, taciau po to net nejuntu, kada baigiasi mmmm...  blush2.gif

man irgi reikia jo 2 dienom, bet pirkau labai grazius 3 daugkartinius. Ir tai manau, kad per daug man ju biggrin.gif vienas guli nepanaudotas. Issiskalbi ir tiek, jokiu siuksliu jokio diskomforto ir t.t Kaip smagu, kad nebereikia perkalioti tu plastmasiniu iklotu karta per menesi. Negaliu patiketi, kur anksiau buvau. Girdejau, kad ta taurele israsta labai seniai, pries 50 metu kazkada...Bet jauciu slepiama, juk zlugtu tamponu ir paketu rinka.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti