Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(**dolli** @ 2012 05 19, 16:25)
Sveikos Super Mamytės cool.gif

Na Štai ir aš įstojau į taurelių naudojimo gretas smile.gif jausmas nerealus, nereikia kas valandą lakstyti į toletą ir žvalgytis ar neprabėgo rolleyes.gif tačiau aš esu "naujokė" ir iš pirmo karto nepavyksta įsidėti teisingai taurelės, kartais pavyksta tik iš trečio karto blush2.gif nesuprantu ką darau ne taip, gal netinkamą lankstymo būdą pasirenku g.gif

Sveika, prisijungusi thumbup.gif drinks_cheers.gif Smagu, jog nenuleidi rankų ir esi patenkinta taurele, nežiūrint į tai, kad kaip pati sakai, nesigauna iš pirmo karto taurelės įsidėti. thumbup.gif
Ištikrųjų nemažai priklauso ir nuo sulankstymo būdo ir įgūdžių smile.gif Nors pati dar tik 2-jas mm turėjau su šia taurele, bet esu patenkinta, ir per pirmas mm mėginau ne vieną lankstymo būdą, kol išsirinkau tą, kuris man patinka ir tinka smile.gif O visokių kuriozų dar ir man pasitaiko, tai skersai įsidedu, tai per anksti paleidžiu - tai net pajaučiu kaip ji ten išsiskleidžia ir pan.. smile.gif Bet tai manęs netrikdo, išsiimu ir vėl deduosi, nes įsidėjusi jaučiuosi labai patogiai thumbup.gif O man patogiausias "7Fold" lankstymo būdas, tik aš tą užlenkiamą kraštą dar labiau užlenki, kad vos ne trikampis iš taurelės gaunasi. Lengviau įsidėti, ir ne taip staigiai išsiskleidžia, jei netyčia per anksti paleidžiu. Ir pasitikrinimui reikia apvesti pirštu ž labai gerai jaučiasi ar ji jau vietoje mirksiukas.gif O šiaip manau, kad praktikos reikia ir nebijoti savo kūno smile.gif
Atsakyti
Laba diena, 'taureliu' megejos smile.gif 4u.gif

As kuri laika irgi skaitinejausi apie tas taureles. Pirmas ispudis ir pirmoji mintis, nemeluosiu, buvo 'fui'... blush2.gif

Paskui susimasciau, kas labiau 'fui' ir po daug daug skaitymo supratau, kad ta taurele yra super 'priemone', tiek moters organizmui, tiek aplinkai bigsmile.gif

Taip pat po daugelio ieksojimu ir uzsienio forumu skaitymu (tiesa, ir pirkau ne Lietuvoje, o ebay), issirinkau LUNETTE "Cynthia" taurele (dar ir del to, kad labai grazios jos man wub.gif ). (emiau didesniaja, nors kazkaip dabar atrodo, kad gal ir mazesnes butu pakake - vadovavausi patarimais apie tai, jog gimdziusioms didesnes rekomenduojama).

Siandien tik 2-oji diena, kai bandua ir naudoju ja (labiausiai tiko 'shell fold' sulenkimo budas), bet jau supratau, kad tiek naktiniam miegui, tiek sportui - tiesiog idealus dalykas, negaliu atsidziaugti siuo isradimu thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 22 gegužės 2012 - 09:15
Sveikos, po ilgų komentarų skaitymų ir aš turiu šį stebuklą smile.gif pirkau per beta.lt, naudojau jau tris ciklus. Esu taip patenkinta, kad pagaliau ir tomis dienomis esu žmogus smile.gif Įsidėti sunku buvo tik patį pirmą kartą. Už šį išradimą kažkam esu labai dėknga thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, ar kas turite tokią? Kaip tik akcija.
http://kartu.lt/vilnius/akcija/day-cup
Atsakyti
QUOTE(šviesuolė @ 2012 05 06, 21:21)
Sveikos. Įsigijau yukki diedesnę. Dabar ketvirtos mėnesinės. Maniau bus sunku išsiimti, pasirodo sunku įsidėti, kad neprabėgtų. Patikrinu - išsiskleidžia, bet tom dienom, kai gausios mėnesinės būtinai reikia normalaus paketo ir tai nervina. verysad.gif Gal kuri atradot kokią nors gudrybę?

pas mane ta pati problema doh.gif naudoju jau 5 ciklus ir visada prabega verysad.gif
Atsakyti
Aš vis dar nesuprantu, kodėl ši tema prie ekologiško gyvenimo g.gif Tai vienas iš pasirinkimų moterims per menstruacijas ir neiešktant specialiai net nekiltų mintis čia užsukti.. Pamenu, kai ieškojau temos apie taureles, buvau labai nustebusi, kad ji šioje skiltyje.

Lietuviai žiūriu pajuto gan laisvą nišą rinkoje, tai varo neaiškias taureles visur. Konkurencija gerai, bet norėtųsi normalios pasiūlos, o ne kažkokių no name'ų ar negirdėtų ir internete nerandamų pavadinimų.

O mano įspūdžiai tokie. Pirmus kartus buvo bėdų su šlapinimusi, bet dabar jau kaip ir tvarkoj viskas. Šlapinimasis nėra toks pats, kaip be taurelės, bet nebejaučiu diskomforto. Tereikėjo kita poza įsidėti taurelę ir viskas susitvarkė smile.gif Ir ji nebepabėga taip giliai, kaip anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2012 05 22, 11:03)
Sveikos, po ilgų komentarų skaitymų ir aš turiu šį stebuklą smile.gif pirkau per beta.lt, naudojau jau tris ciklus. Esu taip patenkinta, kad pagaliau ir tomis dienomis  esu žmogus smile.gif Įsidėti sunku buvo tik patį pirmą kartą. Už šį išradimą kažkam esu labai dėknga thumbup.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(tati @ 2012 05 22, 15:24)
Aš vis dar nesuprantu, kodėl ši tema prie ekologiško gyvenimo  g.gif Tai vienas iš pasirinkimų moterims per menstruacijas ir neiešktant specialiai net nekiltų mintis čia užsukti.. Pamenu, kai ieškojau temos apie taureles, buvau labai nustebusi, kad ji šioje skiltyje.

Lietuviai žiūriu pajuto gan laisvą nišą rinkoje, tai varo neaiškias taureles visur. Konkurencija gerai, bet norėtųsi normalios pasiūlos, o ne kažkokių no name'ų ar negirdėtų ir internete nerandamų pavadinimų.

O mano įspūdžiai tokie. Pirmus kartus buvo bėdų su šlapinimusi, bet dabar jau kaip ir tvarkoj viskas. Šlapinimasis nėra toks pats, kaip be taurelės, bet nebejaučiu diskomforto. Tereikėjo kita poza įsidėti taurelę ir viskas susitvarkė smile.gif Ir ji nebepabėga taip giliai, kaip anksčiau.


drinks_cheers.gif
Manau sita, kazin kokia DAY CUP (googlej net nera jokio tokio produkto...) 'kvepia' kiniska 'kokybe' g.gif

Del slapinimosi, mano galva, Jus kaip tik turetumete ja giliau isideti, tuomet diskomfortas dingsta, as is keleto bandymu supratau kaip patogiau ir tikrai buvo tas diskomfortas tik tuomet, kai taurele buvo nepakankamai giliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 05 22, 14:30)
Del slapinimosi, mano galva, Jus kaip tik turetumete ja giliau isideti, tuomet diskomfortas dingsta, as is keleto bandymu supratau kaip patogiau ir tikrai buvo tas diskomfortas tik tuomet, kai taurele buvo nepakankamai giliai  4u.gif

Oi patikekit, ji giliai pabega. As netrumpinau kotelio ne kiek, ir taip kartais tenka pavargti bandant uz galiuko suciupti.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 05 22, 20:33)
Oi patikekit, ji giliai pabega. As netrumpinau kotelio ne kiek, ir taip kartais tenka pavargti bandant uz galiuko suciupti.


Aisku g.gif O gal Jums tiesiog mazesnes taureles reiketu..? g.gif

As irgi netrumpinau, jei patrumpinciau - 'nepagauciau' matyt blush2.gif
Atsakyti
fleurcup S dydis, maziau nelabai yra kur smile.gif nors pagal amziu jau priklausytu i didesnes dairytis
Atsakyti
Kažkaip tylu čia smile.gif
Lunette Facebook'o puslapyje radau štai tokią informaciją:
"Sulaukėme skambučio iš Vilniaus Raudonojo kryžiaus ligoninės akušerijos skyriaus. Ginekologės nori daugiau sužinoti apie menstruacines taureles, nes vis daugiau pacienčių apie jas teiraujasi smile.gif Kaip smagu! Penktadienį važiuojam daryti prezentaciją!" (2012-05-22 įrašas)
Šiaip smagu, kad šia taurele ir ginekologai pradėjo domėtis, nors turbūt turėtų būti atvirkščiai. Bet manau, kad svarbiausia, jog yra noras domėtis šiuo produktu.
Kam įdomu, štai Lunette psl. Facebook'e,
Atsakyti
man irgi patiktu toji taurele, tik manosios kotelis per trumpas, tokia jau gavau ir su issiemimu buna visiskas pravalas doh.gif dabar galvoju gal prisiruosiu isigyti su ilgesniu koteliu, savo pirkau jau seniau internetu, todel dabar visai nezinau kur galima butu apziureti pries perkant ?
Atsakyti