Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(RimaJur @ 2013 01 09, 14:38)
tik vat minusa viena izvelgiau jau.. Jei eini "ant rimto reikalo" ir ypac jei uzkieteje viduriai, tai man tik beveik iskrenda pastenejus  g.gif pirma karta gerai, kad susigaudziau ir pagavau ja, tai dabar jau bunu pasirengusi tam. Ar dar kam taip buna?  g.gif O kaip su pasikeitimu viesajame tualete, juk nenubegsi issiplauti?  g.gif

aš sakyčiau blogai įsitvirtinusi ji, neužsivakuminus, nes ir mano viduriai užkietėję, bet tikrai neiškrenta pastenėjus g.gif
O viešuose tualetuose - arba turėt vandens buteliuką, arba turėt antrą atsarginę taurelę. Mano sąlygom tinkamas tik antros taurelės naudojimas, su buteliuku neprižaisi, bet kai važiavau nuo jūros - už krūmo pasikeičiau pasinaudojus vandeniu iš buteliuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2013 01 09, 13:38)
Nepykit, neskaiciau visos temos, bet noriu irgi pasisakyti apie taurele.
Niekada nemegau paketu, tai ilgai naudojau tamponus, beda, kad nuo ju labai issausejo  blush2.gif ir galiausiai apsisprendziau nusipirkti taurele ir tikrai nesigailiu  thumbup.gif naudoju dar tik antra cikla, tai dar truksta praktikos, nes kelis kartus pratekejo, ypac po nakties, bet dabar jau neblogai gaunasi, tik aisku ir man skausmingai ji issiima, na bet niekis du vaikus pagimdzius  biggrin.gif tik vat minusa viena izvelgiau jau.. Jei eini "ant rimto reikalo" ir ypac jei uzkieteje viduriai, tai man tik beveik iskrenda pastenejus  g.gif pirma karta gerai, kad susigaudziau ir pagavau ja, tai dabar jau bunu pasirengusi tam. Ar dar kam taip buna?  g.gif O kaip su pasikeitimu viesajame tualete, juk nenubegsi issiplauti?  g.gif

Man taip yra lotuliukas.gif
Jau čia žvengė iš manęs mergos (na, ir pati žvengiu), nes kitoms viskas gerai, o ir gamintojai nurodo, kad galima be problemų tuštintis su taurele, jokio poveikio neturėtų būti... Manau, kad čia nuo fiziologijos priklauso g.gif Man nereikia net stenėti, vis tiek tenka taurelę gaudyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 01 09, 14:27)
Man taip yra  lotuliukas.gif
Jau čia žvengė iš manęs mergos (na, ir pati žvengiu), nes kitoms viskas gerai, o ir gamintojai nurodo, kad galima be problemų tuštintis su taurele, jokio poveikio neturėtų būti... Manau, kad čia nuo fiziologijos priklauso  g.gif Man nereikia net stenėti, vis tiek tenka taurelę gaudyti  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai kazkokios kreivos blush2.gif pas mus, na bent zinau, kad taip gali buti, o tai jau galvojau, kad ne taip kazka dariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2013 01 09, 14:54)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai kazkokios kreivos  blush2.gif pas mus, na bent zinau, kad taip gali buti, o tai jau galvojau, kad ne taip kazka dariau  4u.gif

Aha lotuliukas.gif
Aš naudoju jau apie pusantrų metų taurelę, tai netikiu, kad visą laiką ji man neprisitvirtinusi blush2.gif
Atsakyti
neatisdziaugiu ja. thumbup.gif
Atsakyti
as vakar irgi gaudziau savaja taurele besitustindama bet as ir tampona turedavau issiimti kai eidavau tustintis nes jis man jei neiskrisdavo tai bent jau nusileisdavo zemai ir vistiek reikdavo ji istraukti ... kaip ir jau minejo cia gal nuo fiziologijos priklauso g.gif o as maniau akd cia mano padielkine taurele negera .. nors as ja panaudojau jau dvejas menesines, bet ji man per kieta, nezinau kokio kietumo jos turi buti... jauciu mesiu as ja per borta ir pirksiu gera, neveltui sakoma skupus moka du kartus doh.gif
bet siaip reziume tai nerealiai, visada turedavau nakti keltis dvi naktis po kokius 4-5 kart pasikeisti, o cia pakako tik viena karta thumbup.gif o per pirmas dienas as niekur is namu negaliu eiti nes kas valanda ar dvi turiu keistis tampona ... o cia 4 valandas tai jau man ramu buvo! o jau poto kai ne tokios gausios mm tai jau visai dienai ...
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2013 01 09, 18:58)
as vakar irgi gaudziau savaja taurele besitustindama bet as ir tampona turedavau issiimti kai eidavau tustintis nes jis man jei neiskrisdavo tai bent jau nusileisdavo zemai ir vistiek reikdavo ji istraukti ...  kaip ir jau minejo cia gal nuo fiziologijos priklauso  g.gif  o as maniau akd cia mano padielkine taurele negera .. nors as ja panaudojau jau dvejas menesines, bet ji man per kieta, nezinau kokio kietumo jos turi buti... jauciu mesiu as ja per borta ir pirksiu gera, neveltui sakoma skupus moka du kartus  doh.gif



mano drauge irigi pataupe... nusipirko neaiskia taurele, tai sake neimanoma naudoti, "kaip stiklainis" biggrin.gif

tai dabar jau pirks normalia...
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2013 01 09, 13:38)
Niekada nemegau paketu, tai ilgai naudojau tamponus, beda, kad nuo ju labai issausejo  blush2.gif ir galiausiai apsisprendziau nusipirkti taurele ir tikrai nesigailiu  thumbup.gif naudoju dar tik antra cikla, tai dar truksta praktikos, nes kelis kartus pratekejo, ypac po nakties, bet dabar jau neblogai gaunasi, tik aisku ir man skausmingai ji issiima, na bet niekis du vaikus pagimdzius  biggrin.gif tik vat minusa viena izvelgiau jau.. Jei eini "ant rimto reikalo" ir ypac jei uzkieteje viduriai, tai man tik beveik iskrenda pastenejus  g.gif pirma karta gerai, kad susigaudziau ir pagavau ja, tai dabar jau bunu pasirengusi tam. Ar dar kam taip buna?  g.gif O kaip su pasikeitimu viesajame tualete, juk nenubegsi issiplauti?  g.gif


as va delto ir pirkau taurele, kad tamponai baisiai sausindavo, be to paskutinem dienom kai jau nebepakankamai prisigerdavo, tai ir tamponus issimti budavo ne itin malonu doh.gif po to dar tepliodavo geras pora dienu, tai mmm uzsitesdavo vos ne visa savaite. tad teko ieskoti kitu budu - atradau taurele ir nusprendziau pabandyt thumbup.gif
dabar gi viskas chiki bigsmile.gif net ir isidet/issimt normaliai pavyksta, nors dar tik vienas pilnas mmm su ja turejau. bet ta problema taureles "judejimo" po kiekvieno pasinaudojimo tualetu man labai aktuali - uztenka nueit ant mazo reikalo ir jau jauciu, kad pasislinko, tai bandau pastumt ja atgal. nemanau, kad problema uzsivakumavime, nes pratekejimo tai nera, net gausiausia diena. gal cia labiau kalti raumenukai "tu vietu"? g.gif
ir dar kas labai pradziugino, kad nebeliko tepliojimu, paskutine diena kaip priklauso issiemiau taurele ir pamirsau apie savo dienas cool.gif
Atsakyti
sveikos, merginos, perskaiciau kelias temas cia ir isigijau ir as ta stebukla, Melunos menstruacine taurele. gal todel kad naudojau tampaxus visada tad su isidejimu isemimu man problemu nebuvo jokiu smile.gif



 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 14 sausio 2013 - 10:58
QUOTE(Felisė @ 2013 01 05, 14:03)

va tai tau. Mėnesį laiko setbiu yuuki.cz kol bus akcijos, o čia pasirodo panosėj viskas buvo doh.gif
Atsakyti
radau akcija, tokia nemaza wink.gif CIA., bet jau pasibaige, nepastebejau net... atsiprasau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulieTa: 12 sausio 2013 - 17:27
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 01 11, 20:47)
va tai tau. Mėnesį laiko setbiu yuuki.cz kol bus akcijos, o čia pasirodo panosėj viskas buvo  doh.gif



man yuuki labai kieta, manau ieskosiu gal minkstesnes, vargstu kol isimu, sunku suspaust ja...
Atsakyti