Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Lisistratė @ 2012 12 24, 10:52)
Hennessy, na kaip nešiojanti linzes aš žinau, kad jų konteineriuko gink Dieve negalima plauti vien tik vandeniu iš krano, nes užveis ten bakterijų, dėl to ir kilo man toks klausimas..

Na, dėl to konteineriuko, tai ten esmė, kad skystis yra pastoviai laikomas (t.y. užsistovi, o taip pat ir lęšiai ten kurį laiką guli), tai terpė bakterijoms veistis tikrai labai gera. Plius gi lęšiai visada turi būti drėgni, tai vėlgi, be tų spec. skysčių nelieka jokių bakterijų panakinimo būdų jiems.
Taurelės taip pat, aišku, nereikėtų stovinčiame vandenyje laikyti biggrin.gif Gamintojai pabrėžia, jog reikia plauti po tekančiu vandeniu, po ciklo pavirinti. Na o laikyti sausai (geriausia - orui pralaidžiame maišiuke). Tai ir nelieka tų bakterijų (nors negerai sakau - tų bakterijų, mikroorganizmų, visur yra visokių, ore, vandenyje ir t.t., tik prie daugelio jų mes jau seniai pripratę, svarbiausia, kad tų blogųjų nebūtų biggrin.gif ). Aišku, reikia laikytis higienos, na bet ne taip griežtai, kaip su lęšiais unsure.gif
Atsakyti
Hennessy, ko gero, jūs teisi. Mano fantazija dirba viršvalandžius smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Hennessy, už atsakymus! Ir paskutinis klausimas: Lunette 1 ar MeLuna 2? Kuri iš jų kietesnė?
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2012 12 24, 14:35)
Ačiū, Hennessy, už atsakymus! Ir paskutinis klausimas: Lunette 1 ar MeLuna 2? Kuri iš jų kietesnė?

As turiu Lunette 2 .Pirkau didesne,nes labai gausios mm,bet apsirikau, man turbut ir per didele ir per kieta,nes labai nemalonu issiimti,tiesiog skauda issiimant verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2012 12 24, 13:35)
Ačiū, Hennessy, už atsakymus! Ir paskutinis klausimas: Lunette 1 ar MeLuna 2? Kuri iš jų kietesnė?

Minkštumo palyginimo lentelė 4u.gif


1= minkščiausia, 10=kiečiausia

CupLee: 1
Meluna (Small Soft): 1.5
SheCup: 2
Green Donna (large/small) 2
LadyCup (large/small, rim is thicker that middle or base): 2
Fleurcup (large/small): 2
Meluna (Medium Soft): 2
Femmecup (in the center, the rim and base are firmer: 2.5
Naturcup (Large, softer on the bottom than on the top): 3
Miacup (Large and small): 3
JuJu (large/small): 3
Diva Cup (large and small): 4
Small Lunette: 4
Meluna (X large, large, and Small classic, middles are thinner, rims are thick): 6
MoonCup UK (large and small): 7.5
Keeper Moon Cup (large and small): 7.5
Large Lunette: 8
Yuuki (large/small): 8.5
Mpower: 9
Medium Original Meluna: 9.5
Keeper (I think only because its so thick): 10

Tai pagal lentelę gaunasi, kad jei Meluna iš Classic serijos, tai bus kietesnė, nei Lunette pirmo numerio unsure.gif

Bet ar tikrai toks didelis skirtumas tarp mažosios ir didelės Lunette? blink.gif Pagal lentelę gaunasi, kad didelė dvigubai kietesnė g.gif
Atsakyti
Dėkui už lentelę. Atsimenu, kai Lietuvoj pradėjo populiarėti tos taurelės, tai buvo vienintelė problema išsirinkti iš dviejų dydžių. O dabar jau reikia įvertinti ir minkštumą/kietumą, ir dar atskirai visokių fimų dydžius skirtingus, o kur dar spalvų pasirinkimas - čia tai išvis didelis galvos skausmas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teruke @ 2012 12 26, 21:13)
As turiu Lunette 2 .Pirkau didesne,nes labai gausios mm,bet apsirikau, man turbut ir per didele ir per kieta,nes labai nemalonu issiimti,tiesiog skauda issiimant verysad.gif

Kaip suprantu, ko gero problema ta, kad išleidus vakuumą, išsiimant taurelę, ji per didelė, ir skausmingai išsiima? Būtent problema ne dėl to, kad vakuumas neišleistas, tiesiog ji per kieta ir kaip minimum nemalonu išsiimant ją. Bent jau man tokia problema. Tačiau aš jau kažkaip neimu į galvą. Prieš išimant, taurelę viduje šiek tiek sulenkiu, kad būtų kiek įmanoma mažesnė ir kuo mažiau jaustųsi skausmas ją išimant. Kol kas tokį diskomfortą galiu pakęsti, nes visi kiti privalumai atsiperka. Be to ne visada skausmingai ar nemaloniai pavyksta ją išsiimti. Manau, kad dar ir praktikos trūkumas wink.gif
Atsakyti
Jei reikėtų grįšti į tą laiką.... kai reikėjo naudoti plastikinius paketus.... schmoll.gif

Tik už taurelę.. thumbup.gif

Įsigijau prieš 3 metus...1k panaudojau ir pastojau...
Pagulėjo. 2 metus...
Jau pusmetį naudoju....
Ir šiandien... antra ciklo diena...
niekaip neatsidžiaugiu... Jokių rūpesčių, jokio pašalinio kvapo ir šlykštaus jausmo...

Klausit, ar buvo avarijų - kol praktikos trūko - taip, bet vis tiek atperka...

Tiesiogine to žodžio prasme - užsimiršti - prisiminus skaičiuoji... oi jau 6 val-10 val...
Kartais net užmirštu, kad ciklo pradžia.

kas abejojat - pabandykit...tikrai nesigailėsit ir dar gamtos pagailėsit
Atsakyti
ir vel akcija
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2012 12 20, 23:32)
O ar gali taip būti, kad taurelė per maža ir dėl to praleidžia? Nes, atrodo, išsiskleidžia gražiai, bet mažiau nei pusei prisipildžius, pradeda kažkokiu būdu bėgt per kažkur...

fiziologiškai įdėta taurelė nebūna tiesiai, o šiek tiek pakrypusi ir prabėgti gali tiesiog dėl to, kad pernelyg daug prisipildė. Taip gali nutikti, kai pačios gausiosios dienos.
Atsakyti
Nepykit, neskaiciau visos temos, bet noriu irgi pasisakyti apie taurele.
Niekada nemegau paketu, tai ilgai naudojau tamponus, beda, kad nuo ju labai issausejo blush2.gif ir galiausiai apsisprendziau nusipirkti taurele ir tikrai nesigailiu thumbup.gif naudoju dar tik antra cikla, tai dar truksta praktikos, nes kelis kartus pratekejo, ypac po nakties, bet dabar jau neblogai gaunasi, tik aisku ir man skausmingai ji issiima, na bet niekis du vaikus pagimdzius biggrin.gif tik vat minusa viena izvelgiau jau.. Jei eini "ant rimto reikalo" ir ypac jei uzkieteje viduriai, tai man tik beveik iskrenda pastenejus g.gif pirma karta gerai, kad susigaudziau ir pagavau ja, tai dabar jau bunu pasirengusi tam. Ar dar kam taip buna? g.gif O kaip su pasikeitimu viesajame tualete, juk nenubegsi issiplauti? g.gif
Atsakyti
tai va dėl to ir blogai kad neskaitei ką rašė kitos biggrin.gif nes buvo parašyta, kad viešąjame tualete merginos naudoja vandenį kurį atsineša mažam buteliuke, o kai kurios nusipirkusios spec. valymo priemonių mirksiukas.gif
Atsakyti