Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Rdk @ 2012 12 19, 08:52)
nededu nieko. O kam? juk virinant zusta visos bacilos, tai kam det papildomai chemikalu, kad greiciau ta silikona sugadintumem? g.gif



virinant nieko nereikia deti. Jei norite apsieiti be virinimo, tuomet jau reikia papildomu dezinfekavimo priemonių.
Atsakyti
Ačiū už nuomones 4u.gif Tik buvau prisiklausius, kad kažkas taip daro, tai dėl to ir pasitikslinau 4u.gif O šaip tiesa - vandens pilnai užtenka drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://kuponai.lt/vi...una-akcija.html na štai, čia kaip suprantu, kokybiškas daiktas. Gaila negalima pasirinkti kotelio, labai norėčiau su žiedeliu sad.gif
Atsakyti
QUOTE((li)julija(li) @ 2012 12 20, 11:15)
http://kuponai.lt/vi...una-akcija.html na štai, čia kaip suprantu, kokybiškas daiktas. Gaila negalima pasirinkti kotelio, labai norėčiau su žiedeliu sad.gif

Kai pasibaigia visos grupinių akcijos Melunoms, tai čia - http://www.nuogimimo.lt/mamoms.html - jos stebuklingai pradeda kainuoti 59 litus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai jeigu laikas labai nespaudžia, galite pasekti ten kainą, o tada nuspirkti su žiedeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimą, tik man atrodo čia pardavėjas kitas www.damutei.lt Nebent galima pabandyt ir su jais pasiderėt smile.gif
Atsakyti
O ar gali taip būti, kad taurelė per maža ir dėl to praleidžia? Nes, atrodo, išsiskleidžia gražiai, bet mažiau nei pusei prisipildžius, pradeda kažkokiu būdu bėgt per kažkur...
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2012 12 20, 22:32)
O ar gali taip būti, kad taurelė per maža ir dėl to praleidžia? Nes, atrodo, išsiskleidžia gražiai, bet mažiau nei pusei prisipildžius, pradeda kažkokiu būdu bėgt per kažkur...

Nemanau... nu gi ne kibiras ten visgi ir netikiu, kad būtų ant tiek platu, kad teisingai įdėjus taurelę dar liktų vietos bėgti per šonus. Gi tamponą kai įdėdam per šonus nebėga (na, nebent, kai jau jis nebesugeria) biggrin.gif
Greičiausiai dar reikia pasipraktikuoti įsidedant; gal vakuumas nesusidaro, gal tiesiog neapgaubia kaklelio pilnai... Man keli mėnesiai praleidinėjo, kol nesusivokiau, kad visgi blogai išsiskleidžia ir neuždengia kaklelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 12 22, 23:12)
Nemanau... nu gi ne kibiras ten visgi ir netikiu, kad būtų ant tiek platu, kad teisingai įdėjus taurelę dar liktų vietos bėgti per šonus. Gi tamponą kai įdėdam per šonus nebėga (na, nebent, kai jau jis nebesugeria)  biggrin.gif
Greičiausiai dar reikia pasipraktikuoti įsidedant; gal vakuumas nesusidaro, gal tiesiog neapgaubia kaklelio pilnai... Man keli mėnesiai praleidinėjo, kol nesusivokiau, kad visgi blogai išsiskleidžia ir neuždengia kaklelio  ax.gif

Turbūt tamstos teisybė 4u.gif
Pasiskaitinėjau temutę, radau panašių problemų į savo, ir tada pagalvojau, kad iš tikrųjų to paslatingojo vakuumo turbūt tikrai nesusidaro man, nes už kotelio galiu visiškai ramiai ištraukti ją g.gif Nu nieko, kitą mėnesį praktikuosimės vėl ax.gif
Atsakyti
Čia toks klausimuks taurelių naudojimo profėms: o tai po n mėnesių/metų naudojimo jūs jau taip gerai įsidedate ir esate visiškai tikros, kad tikrai tikrai neprabėgs? Ar vis tiek kasdien išlieka nerimas, kad vat o gal ims ir prabėgs??
Ai ir dar: su vandeniu iš krano turbūt jos plauti negalima, juk tokiam vandeny bakterijų daug?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisistratė: 23 gruodžio 2012 - 21:51
QUOTE(Lisistratė @ 2012 12 23, 21:48)
Čia toks klausimuks taurelių naudojimo profėms: o tai po n mėnesių/metų naudojimo jūs jau taip gerai įsidedate ir esate visiškai tikros, kad tikrai tikrai neprabėgs? Ar vis tiek kasdien išlieka nerimas, kad vat o gal ims ir prabėgs??
Ai ir dar: su vandeniu iš krano turbūt jos plauti negalima, juk tokiam vandeny bakterijų daug?

Pirmas dvi dienas būna tokios mintys, kad gal persipildė jau ir tuoj bėgs, o kitomis dienomis ryte įsidedu ir iki vakaro pamirštu, jog turiu tokį daiktą.
O kodėl vandenyje bakterijos? Jeigu kokioje Indijoje tai gal ir negeras vanduo, bet kad Lietuvoje vandenį iš čiaupo galima net gerti, tai kuom jis blogas? g.gif
Atsakyti
QUOTE((li)julija(li) @ 2012 12 20, 11:15)
http://kuponai.lt/vi...una-akcija.html na štai, čia kaip suprantu, kokybiškas daiktas. Gaila negalima pasirinkti kotelio, labai norėčiau su žiedeliu sad.gif

Patarciau labai nesizaveti tuo ziedeliu, bent jau manes jis nesuzavejo. Kol kas tik pora ciklu naudoju, bet man nelabai patogu. Pradziai, kol neigudusi gan sudetinga isitikinti ar teisigai ideta, isimant velgi jeigu ideta 'ziedelio' sonu gan sunku ja sugriebti.
Gal igudus tai nesukels problemu, bet pirmai taureliai as dabar rinkciausi paprasta koteli.
Atsakyti
Hennessy, na kaip nešiojanti linzes aš žinau, kad jų konteineriuko gink Dieve negalima plauti vien tik vandeniu iš krano, nes užveis ten bakterijų, dėl to ir kilo man toks klausimas..
Atsakyti