Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Opšra @ 2012 12 10, 16:09)
Tai įtariu, kad ji man viduj nepilnai išsiskleidžia, kiek tikrinau, atrodo lyg suplota būtų. Bandžiau dėtis ir sulankstydama per pusę ir dar per pusę, bet labai jau nepatogu, įspaudus kraštą visai lengvai įsideda. Tik, kaip sakiau, turbūt neišsiskleidžia.


jei neišsiskleidžia - šiek tiek pasuku ratu, tada išsiskleidžia rolleyes.gif
QUOTE(Zivivi @ 2012 12 11, 14:44)
Turiu ir aš taurelę, bet galiu pasakyti, didžiausias minusas taurelės tas, kad viešam tualete negali jos normaliai praskalaut. Pas mane darbe nėra privataus tualeto su kriaukle, tai norint taurelę praskalaut, reiktų eiti į bendras tualeto patalpas  doh.gif  Būtent dėl to ir nenaudoju jos...  doh.gif  Namie viskas ok, savaitgaliais irgi viskas oki. Nu bet darbo dieną, tai  schmoll.gif

Pusę gyvenimo darbe praleidžiat, negi dėl to reikia taurelės atsisakyt blink.gif Įsigykit antrą ir nebus bėdos. Netikiu, kad ištisai viešas tualetas būna pilnas, kad niekam nematant negalėtumėt taurelės išsiskalaut. Nusipirkit antrą, akcijų kaip tik pilna, įsidėsint antrą, o kitą išsiplausit ir pasiruošit kitam keitimui.
Galų gale visada gelbsti buteliukas su vandeniu, tikrai nesudėtinga susitvarkyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 12 gruodžio 2012 - 09:07
QUOTE(šarlotė @ 2012 12 12, 09:06)
jei neišsiskleidžia - šiek tiek pasuku ratu, tada išsiskleidžia rolleyes.gif

Pusę gyvenimo darbe praleidžiat, negi dėl to reikia taurelės atsisakyt blink.gif Įsigykit antrą ir nebus bėdos.  Netikiu, kad ištisai viešas tualetas būna pilnas, kad niekam nematant negalėtumėt taurelės išsiskalaut. Nusipirkit antrą, akcijų kaip tik pilna, įsidėsint antrą, o kitą išsiplausit ir pasiruošit kitam keitimui.
Galų gale visada gelbsti buteliukas su vandeniu, tikrai nesudėtinga susitvarkyt.



drinks_cheers.gif

va it vel akcija, sikart MeLuna su burbuliukais wub.gif

http://grupinis.lt/v...yti?show_more=1
Atsakyti
QUOTE(cereza @ 2012 12 12, 07:59)
Pasakykit parašau, ka daryti su taurele prieš pirmą naudojimą? Pavirinti? Bandžiau ieškoti info, bet nerandu, tik tiek, kad virinant atsargiai elgtis reikia, kad ji prie dugno neprisviltu... Tai dabar ir issigandau. Kaip jus darote? O mmmmmm metu tai kaskart nereikia virinti, tik karštu vandeniu išplauti? O po mmm pabaigos vėl pavirinti?? Pasidalinkite patirtimi  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 12 12, 11:00)
drinks_cheers.gif

va it vel akcija, sikart MeLuna su burbuliukais  wub.gif

http://grupinis.lt/v...yti?show_more=1


O kaip tas burbuliukas, na patogiau už pagaliuką ar ne g.gif
Kaip suprantu MeLuna jau geros kokybės, galima pasinaudot akcija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cereza @ 2012 12 12, 10:01)

Rekomenduojama trupučiuką pavirnti prieš pirmą kartą naudojant. Kai kurios virina po kiekvieno ciklo (arba prieš sekantį). Aš tai, prisipažinsiu, nevirinau - sudėjau į savo mažės buteliukų sterilizatorių ir mikrobanginėje išsterilizavau biggrin.gif Bet dabar jau sterilizatoriaus seniai nebeturiu, tai užpilu verdančiu vandeniu ir palaikau kažkiek. Nors šiaip pagal instrukcijas reikėtų virinti, man atrodo, bet aš kažkaip pritingiu ax.gif Nors gal ir reikėtų, gi nėra jau taip sunku, tik vandens daugiau į puodą pripilti, kad su dugnu nesiliestų taurelė g.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2012 12 12, 11:43)
O kaip tas burbuliukas, na patogiau už pagaliuką ar ne g.gif
Kaip suprantu MeLuna jau geros kokybės, galima pasinaudot akcija? ax.gif

Meluna vokiška, tai tikrai neblogas daiktas turi būti (bent jau saugus tikrai) 4u.gif Dėl naudojimo nieko negaliu pasakyti, bet man iš matymo tas burbuliukas patogesnis atrodo už kotelį, lengviau sugriebti ax.gif
Atsakyti
o kas kiek keisti reikia?
Atsakyti
Bet tai kaip dydį pasirinkti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2012 12 12, 15:19)
o kas kiek keisti reikia?

Labai individualu. Taurelę galima nepasikeitus savyje "nešioti" iki 12 val., visa kita priklauso nuo mmm gausumo.
Man pirmom dienom reikia gal trijų-keturių kartų (t.y. ryte, vieną-du kartus dieną ir vakare), o nuo trečios dienos jau tik ryte ir vakare pasikeičiu.

QUOTE(Žydraakė @ 2012 12 12, 15:26)
Bet tai kaip dydį pasirinkti mastau.gif

Čia dėl dydžio buvo rašyta

QUOTE(Felisė @ 2012 12 06, 15:22)
O kad galima butu konkreciau patart reikete zinoti daugiau info:

ar gimdete?
kiek Jums metu?
kokio ugio? kuno sudejimo esate?
ar gausios menstruacijos?
ar esate ypatingai jautri? (gal pvz naudojant tamponus nuolat jauciates nepatogiai...)
ar sportuojate (ypac joga, kalanetika...) o gal reguliariai darote kegelio pratimus...
o gal zinote ar jusu gimdos kaklelis aukstai ar zemai  g.gif

pasiskaitinekite apie pasirinkima ir manau daug kas paaiskes.

http://www.nuogimimo...ne-taurele.html

Yuuki pagal standuma turbut kaip MeLuna clasic arba net sport. arba tarpinis variantas  g.gif  cia daug taureliu palyginta:
http://menstrualcupi...mparison-chart/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 12 gruodžio 2012 - 15:30
QUOTE(Žydraakė @ 2012 12 12, 15:26)
Bet tai kaip dydį pasirinkti mastau.gif



jei turit kazkokiu abejoniu - rasykit. Gal bendrom jegom patarsim, padesim apsispresti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 12 12, 17:02)
jei turit kazkokiu abejoniu - rasykit. Gal bendrom jegom patarsim, padesim apsispresti smile.gif


Dėkui, pasirinkau jau S, priskyriau save prie lieknų hihihi.gif
Man tik įdomu, pasirinkus per didelę, ji gali tiesiog netilpti, o jeigu per mažą pasirenki, tai tuomet prabėgs viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 12 12, 11:43)
Kaip suprantu MeLuna jau geros kokybės, galima pasinaudot akcija? ax.gif

Nedaug ką prarasi, paprastai kaina 58,-Lt, kai paskelbia akciją- kelia kainą (bent jau nuogimimo.lt taip daro - antras mėnuo tas pats žaidimas kainomis)
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 12 12, 16:07)
Dėkui, pasirinkau jau S, priskyriau save prie lieknų hihihi.gif
Man tik įdomu, pasirinkus per didelę, ji gali tiesiog netilpti, o jeigu per mažą pasirenki, tai tuomet prabėgs viskas g.gif



nemanau smile.gif

nors naturaliai gimdziau tris kartus. Siaip naudoju Yuuki 2 dydi, bet turiu ir 1 dydi.

Galiu naudoti abi. Tik visada renkuosi 2, nes daugiau telpa ir reciau keisti reikia, nes menstruacijos gausios blush2.gif
1 dydis guli nenaudojamas... doh.gif

Atsakyti