Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Akcija Meluna taurelei


sveikos - jau trys ciklai naudoju taurlelę iš lunette - neatsidžiaugiu bigsmile.gif
užmirštu, kad mano dienos yra hihihi.gif

Atsakyti
Aš jau irgi atsiėmiau savo MeLuna ir išbandžiau, nors dar ne laikas. Tai net nežinau - gražiai įsideda, gražiai išsiima, tiesiog už kotelio galiu ištraukt. Tai įtariu, kad ji man viduj nepilnai išsiskleidžia, kiek tikrinau, atrodo lyg suplota būtų. Bandžiau dėtis ir sulankstydama per pusę ir dar per pusę, bet labai jau nepatogu, įspaudus kraštą visai lengvai įsideda. Tik, kaip sakiau, turbūt neišsiskleidžia. Ir nesuprantu, ką negerai darau... Kokioj pozoj stovėdamos / sėdėdamos jūs dedatės taurelę?
Atsakyti
Atsiemiau ir as savo MeLuna ir jau isbandyti teko. Siaip labai patogi- lengvai susilenkia, lengvai issiskleidzia, zinoma, kai maza patirties, tai teko si pirma bandomaji menesi su "kasdieniniu" iklotu pabut- bet tik jo ir pakako, nes pagrindas taureleje kaupesi 4u.gif
Bandziau daryti taip, kaip viena is Jusu aprase- staciai stuburui, bet man sis metodas netiko, nes mano kaklelis pasisukes ne taip, kaip iprastai rolleyes.gif
Bet siaip esu patenkinta pirkiniu thumbup.gif
Tik mane domina, ar tikrai nera blogai, kad ten kaip "kamstis" sudaromas, ir kraujas "teleskuojasi" pirmyn- atgal (vaikstant, gulint)? unsure.gif Mano imagination laki, taigi as labai prie tokiu dalyku kabinuosi biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diem @ 2012 12 10, 17:26)
Tik mane domina, ar tikrai nera blogai, kad ten kaip "kamstis" sudaromas, ir kraujas "teleskuojasi" pirmyn- atgal (vaikstant, gulint)?  unsure.gif Mano imagination laki, taigi as labai prie tokiu dalyku kabinuosi biggrin.gif  blush2.gif

Apie tai berods senesnėse temose buvo kalbėta nemažai 4u.gif
Taigi tas „besiteliuškuojantis“ kraujas jei ir teliuškuojasi (kuo aš linkusi abejoti), tai ten pat, iš kur jis ir atėjo, jokio sąlyčio su oru ar su kažkuo gi neįvyksta. Jei gausios dienos, o naktį miegi tarkim su paketu, tai irgi viskas į jį neišbėga gulint ir verčiantis ant šono gali taip pat teliuškuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2012 12 10, 16:09)
Kokioj pozoj stovėdamos / sėdėdamos jūs dedatės taurelę?


As tai atsitupiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2012 12 10, 15:09)
Aš jau irgi atsiėmiau savo MeLuna ir išbandžiau, nors dar ne laikas. Tai net nežinau - gražiai įsideda, gražiai išsiima, tiesiog už kotelio galiu ištraukt. Tai įtariu, kad ji man viduj nepilnai išsiskleidžia, kiek tikrinau, atrodo lyg suplota būtų. Bandžiau dėtis ir sulankstydama per pusę ir dar per pusę, bet labai jau nepatogu, įspaudus kraštą visai lengvai įsideda. Tik, kaip sakiau, turbūt neišsiskleidžia. Ir nesuprantu, ką negerai darau... Kokioj pozoj stovėdamos / sėdėdamos jūs dedatės taurelę?

Nežinau, ar čia nuo pozos priklauso, man tas pats buvo, kaip ir jums. Iš pradžių darydavau taip: įsidėjusi taurelę dar įkišdavau pirštą, partaukdavau sienelę, kad įeitų oro. Tačiau šis būdas nepatiko, nes dažnai šitaip dingdavo vakuumas, taigi, dažnai prabėgdavo turinys. Dabar darau kitaip - sulankstau taurelę, įdedu gal trečdalį jos (na, svarbiausia kad ta plačiausia dalis jau viduje būtų) ir tada paleidžiu. Ji normaliai išsiskleidžia, tada jau pilnai išsiskleidusią įdedu iki galo. Tuomet gerai įsisiurbia ir esu rami, kad tikrai išsiskleidusi ten "tupi".
Atsakyti
Turiu ir aš taurelę, bet galiu pasakyti, didžiausias minusas taurelės tas, kad viešam tualete negali jos normaliai praskalaut. Pas mane darbe nėra privataus tualeto su kriaukle, tai norint taurelę praskalaut, reiktų eiti į bendras tualeto patalpas doh.gif Būtent dėl to ir nenaudoju jos... doh.gif Namie viskas ok, savaitgaliais irgi viskas oki. Nu bet darbo dieną, tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 12 06, 16:22)
jei norisi spalvotos - tomet MeLuna, jei ne - Yuuki.

O kad galima butu konkreciau patart reikete zinoti daugiau info:

ar gimdete?
kiek Jums metu?
kokio ugio? kuno sudejimo esate?
ar gausios menstruacijos?
ar esate ypatingai jautri? (gal pvz naudojant tamponus nuolat jauciates nepatogiai...)
ar sportuojate (ypac joga, kalanetika...) o gal reguliariai darote kegelio pratimus...
o gal zinote ar jusu gimdos kaklelis aukstai ar zemai  g.gif

pasiskaitinekite apie pasirinkima ir manau daug kas paaiskes.

http://www.nuogimimo...ne-taurele.html

Yuuki pagal standuma turbut kaip MeLuna clasic arba net sport. arba tarpinis variantas  g.gif  cia daug taureliu palyginta:
http://menstrualcupi...mparison-chart/

Aciu uz toki issamu atsakyma bigsmile.gif siom dienom cia neuzejau blush2.gif
kaip supratau man tiktu klasikine, gimdziau naturaliai 2vaikus, 31m, 184cm ugis, 63kg, esu normalaus sudejimo biggrin.gif menstruacijos negausios, sportuoju tik pries vasara neintensyviai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2012 12 11, 13:44)
Turiu ir aš taurelę, bet galiu pasakyti, didžiausias minusas taurelės tas, kad viešam tualete negali jos normaliai praskalaut. Pas mane darbe nėra privataus tualeto su kriaukle, tai norint taurelę praskalaut, reiktų eiti į bendras tualeto patalpas  doh.gif  Būtent dėl to ir nenaudoju jos...  doh.gif  Namie viskas ok, savaitgaliais irgi viskas oki. Nu bet darbo dieną, tai  schmoll.gif



as i wc einu su buteliuku vandens ir viskas thumbup.gif

kitos rase, kad naudojasi dregnos intymios higienos servetelem ar tiesiog WC popierium pravalo (kazkada teko ir taip sad.gif )

as net ir del sio "nepatogumo" taureles i nieka nekeisciau.
Atsakyti
Pasakykit parašau, ka daryti su taurele prieš pirmą naudojimą? Pavirinti? Bandžiau ieškoti info, bet nerandu, tik tiek, kad virinant atsargiai elgtis reikia, kad ji prie dugno neprisviltu... Tai dabar ir issigandau. Kaip jus darote? O mmmmmm metu tai kaskart nereikia virinti, tik karštu vandeniu išplauti? O po mmm pabaigos vėl pavirinti?? Pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Atsakyti
as savaja pries pirma naudojima pavirinau kelias minutes, kaip rase instrukcijoj. po mm taip pat pavirinau kelias minutes.
o kad prisviltu, tai neisivaizduoju g.gif jinai gi i pavirsiu kyla, vandenui verdant
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 12 12, 08:10)
as savaja pries pirma naudojima pavirinau kelias minutes, kaip rase instrukcijoj. po mm taip pat pavirinau kelias minutes.
o kad prisviltu, tai neisivaizduoju  g.gif jinai gi i pavirsiu kyla, vandenui verdant


Ačiū, nuraminot dėl to neprisvilimo biggrin.gif bandysiu. O kaip del prausiklių tų higieninių, rašoma, kad galima plaunant su karštu vandeniu ir su prausikliu praplauti, ar tiesa? 4u.gif
Atsakyti