Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 12 05, 16:15)

dabar per gausiausi diena, net nebesidedu jos. nezinau ar ja naudosiu kai dirbti vel pradesiu, labai jau ilgai uztrunki kol pasikeiti. truputi esu nusivylusi jos naudojimo sudetingumu.


kantrybės, išmoksit. Pradžioj netinkama kryptim dėdavau, tada ji būdavo per žemai, sliduodavo, praleisdavo, šiek tiek jausdavau. Dešimtkart persidėdavau, ir vis tiek idealiai neįtaisydavau. Perpratau aš ją po gerų 2-3 ciklų biggrin.gif Po 2 metų naudojimo įsidedu viens du ir jau vietoj irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2012 12 05, 15:23)
pasakojat, lyg arbūzą bandytumėtės dėtis  biggrin.gif O jūs ją susilankstote? Gal pabandykit kitą lankstymo būdą? jezau, man taip lengva ją įsidėt  biggrin.gif Ir nekarto nebuvo problemų, kartais tik būna, kad neiššiskleidžia, bet tada išsiimu ir vėl nauaji deduos.


lotuliukas.gif prajuokinot. susilakstau budu na ne tuo kaip C raide smile.gif bet ir tai jau pazanga, mikliai issimu! o pirmus menesius tai ohoho kiek darbo budavo.
Papildyta:
QUOTE(šarlotė @ 2012 12 05, 21:28)
kantrybės, išmoksit. Pradžioj netinkama kryptim dėdavau, tada ji būdavo per žemai, sliduodavo, praleisdavo, šiek tiek jausdavau. Dešimtkart persidėdavau, ir vis tiek idealiai neįtaisydavau. Perpratau aš ją po gerų 2-3 ciklų biggrin.gif  Po 2 metų naudojimo įsidedu viens du ir jau vietoj irnesakyk.gif



kad taip dievui i ausi!!! bet ziuriu, kad ne as viena su "stumk/trauk" problema susiduriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 12 05, 09:33)
sveikos,
Užmačiau ir aš menstruacinės taurelės akciją „Menstrual cup”...bet kiek ieškau info, nelabai ką randu apie ją... reklamoj rašo, kad ji europietiška, bet www platybėse atradau, kad korėjietiška...
Kažin, kaip jos kokybė g.gif


Sveika,

Kazkada as uzkibau uz sio kabliuko pas si pardaveja. Prekes negavau net kelis menesius po uzsakymo. Paskambinus pardavejui, visu pirma tik po n skambuciu atsiliepe. Atsiliepus zadedavo issaiskinti apie mano uzsakyma, bet dingdavo kaip i vandeni. Teko aiskintis ir su kasdienpoakcija.lt kuriioje buvo si akcija, tuomet ledai pajudejo. Galiausiai pasidomejus isryskejo is jau isigijusiu, kad sios taureles nekokybiskos, per minkstos, tad anuliavau preke ir tik dar po keliu savaiciu skambinejimo man buvo grazinti pinigai. Pilnas internetas skundais apie si pardaveja. doh.gif doh.gif O ir sioje temoje pavartykite postus pries kelis menesius ir tikrai rasit atsiliepimu.

Galiausiai isigijau Lunette ir likau labai patenkinta nuostabiu aptarnavimu ir prekes kokybe. Taip, brangiau teko sumoketi, bet uztat turiu patikrinta, kokybiska preke, o ne kinietiska s. doh.gif
Taip sakant, pigiai ir gerai nebuna biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visoms pasisakiusioms apie "europietišką" taurelę 4u.gif
Atsakyti
bandziau kol kas tik viena karta isidet/issiimt, isidejau lengvai, bet va issiimti, nu koki 15 min vargau, jau tikrai galvojau teks laukt kol grys mb, ir prasyt, kad atsinestu irankius kokius ir isimtu man ja lotuliukas.gif niekaip nesieke oro i vidu jos ileisti, per didziausius vargus as ja issiemiau lauk..nznau, su baime laukiu mmm, bet teks ismokt..nebesinori gryzt prie tamponu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ferdinanda123 @ 2012 12 06, 11:05)
bandziau kol kas tik viena karta isidet/issiimt, isidejau lengvai, bet va issiimti, nu koki 15 min vargau, jau tikrai galvojau teks laukt kol grys mb, ir prasyt, kad atsinestu irankius kokius ir isimtu man ja  lotuliukas.gif niekaip nesieke oro i vidu jos ileisti, per didziausius vargus as ja issiemiau lauk..nznau, su baime laukiu mmm, bet teks ismokt..nebesinori gryzt prie tamponu  blush2.gif

as tiesiog pastumiu raumenukais, ir kai jau eina normaliai dugneli suimti, suspaudziu pati dugnelio galiuka (ne koteli, bet dugneli), atsivakumuoja, nepaleidziu ir svelniai traukiu lauk. Su istraukimu kazkaip nebuvo problemu.
Atsakyti
QUOTE(ferdinanda123 @ 2012 12 06, 10:05)
bandziau kol kas tik viena karta isidet/issiimt, isidejau lengvai, bet va issiimti, nu koki 15 min vargau, jau tikrai galvojau teks laukt kol grys mb, ir prasyt, kad atsinestu irankius kokius ir isimtu man ja  lotuliukas.gif niekaip nesieke oro i vidu jos ileisti, per didziausius vargus as ja issiemiau lauk..nznau, su baime laukiu mmm, bet teks ismokt..nebesinori gryzt prie tamponu  blush2.gif


aš irgi tik vieną dieną pabuvau su ja, nes manoji fleurcup mėnesį laiko iki manęs keliavo, tai kaip tik mmm gale gavau. bet vis tiek labai norėjau išbandyt bigsmile.gif įsidėt pavyko ne iš pirmo karto, bet kai "pagavau kampą" labai lengvai įsidėjau, ir nebejaučiau jos visai.
o su išėmimu tai jomajo doh.gif viena ranka laikiau už kotelio, kad atgal neįslystų, kita bandžiau tvirtai sugriebt už dugno, bet labai sunkiai ir net šiek tiek skausmingai viskas gavos, bet manau pasipraktikavus pavyks tai padaryt lengviau ir be diskomforto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 12 05, 09:33)
sveikos,
Užmačiau ir aš menstruacinės taurelės akciją „Menstrual cup”...bet kiek ieškau info, nelabai ką randu apie ją... reklamoj rašo, kad ji europietiška, bet www platybėse atradau, kad korėjietiška...
Kažin, kaip jos kokybė g.gif


Nepirkit, nei biski jin ne europietiska doh.gif Oj kiek vargau su sitais pardavejais kol grazino pinigus, siaubas gun_bandana.gif
Atsakyti
Įsigijau klasikinę Meluną. Gal kas dar pamena, bijojau dėl žemai esančio gimdos kaklelio.
Pirkau M dydį, tai pastebėjimai: (taurelę gavau baigiantis mm) tikėjausi, kad bus minkštesnė, o ji tokia standi tas kraštelis kietas, sunkiai aš ją sulankstytą įsidedu vidun, o jei įsidedu - tai ji nenori skleistis doh.gif Nesuprantu, ar taurelė per standi, ar po kakleliu ten kaip tik susiaurėjimas ir iš kraštų netelpa. unsure.gif

O kažkada bijojau, kad neišsiteks viduj kaklelis su taurele biggrin.gif tai tilpo M dydis, tiesa, kotelį teks užtrumpint. Bet įsidėjus toks įdomus jausmas, baisu pasilenkti, keliant vaiką irgi atrodo, kad iššsausiu lotuliukas.gif

Išsitraukti irgi nėra lengva, pati sunkiausia vieta - įėjimas/išėjimas, nu net prisimint nesinori, kaip tas storas kraštas lenda swoon.gif

Gal reikėjo softą pirkti? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėlyvė: 06 gruodžio 2012 - 14:49
Sveikos, ziuriu, kad puslapyje nuogimimo yra 2 taureles, o gal kuri patars kuri geresne? blush2.gif Jie turi MELUNA ir YUUKI rolleyes.gif http://www.nuogimimo.lt/mamoms.html g.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2012 12 06, 15:09)
Sveikos, ziuriu, kad puslapyje nuogimimo yra 2 taureles, o gal kuri patars kuri geresne?  blush2.gif  Jie turi MELUNA ir YUUKI  rolleyes.gif  http://www.nuogimimo.lt/mamoms.html  g.gif



jei norisi spalvotos - tomet MeLuna, jei ne - Yuuki.

O kad galima butu konkreciau patart reikete zinoti daugiau info:

ar gimdete?
kiek Jums metu?
kokio ugio? kuno sudejimo esate?
ar gausios menstruacijos?
ar esate ypatingai jautri? (gal pvz naudojant tamponus nuolat jauciates nepatogiai...)
ar sportuojate (ypac joga, kalanetika...) o gal reguliariai darote kegelio pratimus...
o gal zinote ar jusu gimdos kaklelis aukstai ar zemai g.gif

pasiskaitinekite apie pasirinkima ir manau daug kas paaiskes.

http://www.nuogimimo...ne-taurele.html

Yuuki pagal standuma turbut kaip MeLuna clasic arba net sport. arba tarpinis variantas g.gif cia daug taureliu palyginta:
http://menstrualcupi...mparison-chart/

Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 12 06, 14:23)
aš irgi tik vieną dieną pabuvau su ja, nes manoji fleurcup mėnesį laiko iki manęs keliavo, tai kaip tik mmm gale gavau. bet vis tiek labai norėjau išbandyt  bigsmile.gif  įsidėt pavyko ne iš pirmo karto, bet kai "pagavau kampą" labai lengvai įsidėjau, ir nebejaučiau jos visai.
o su išėmimu tai jomajo  doh.gif viena ranka laikiau už kotelio, kad atgal neįslystų, kita bandžiau tvirtai sugriebt už dugno, bet labai sunkiai ir net šiek tiek skausmingai viskas gavos, bet manau pasipraktikavus pavyks tai padaryt lengviau ir be diskomforto  rolleyes.gif


nu as ir su dviem rankom lupau ta taurele, maniau, kad visa gimdos kakleli i lauka issitrauksiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif atrodo spaudziau as jos ir dugna, ir krasta ir niekaip man ji nenorejo to vakuumo isleist, ir video buvau youtubej susiradus, kaip lengviau ta padaryti, na teorija kaip visada pradzioj siek tiek grazesne nei praktika turbut ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ferdinanda123: 06 gruodžio 2012 - 16:02