Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

As vakar atsiemiau savo taurele rolleyes.gif Pavirinau 5 min, pabandziau isidet. Menesines bus uz keliu dienu. Ar pries naudojima vel reiks virint? g.gif

Ir kaip del plovimo naudojimo metu? Namie viskas ok, bet viesose vietose, darbe ir kt, kur tualete nera kriaukles, kaip daryti? g.gif

Ir man ji tokia maza atrodo blush2.gif Kazkuri sake, kad didele, tai as didesnes tikejausi blush2.gif Isidet, rodos, pavyksta. Tik kazkaip labai giliai ji pas mane, isimt nieko, pastumiu raumenukais, bet patikrint, ar issiskleide, nelengva, atrodo, visa ranka su visu delnu sulys blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddovilux: 30 lapkričio 2012 - 14:02
QUOTE(ddovilux @ 2012 11 30, 13:50)

Ir man ji tokia maza atrodo  blush2.gif Kazkuri sake, kad didele, tai as didesnes tikejausi  blush2.gif Isidet, rodos, pavyksta. Tik kazkaip labai giliai ji pas mane, isimt nieko, pastumiu raumenukais, bet patikrint, ar issiskleide, nelengva, atrodo, visa ranka su visu delnu sulys blush-anim-cl.gif:


tai gal pas jus S dydis, o pas tą kitą kažkurią L smile.gif
aš turiu to paties gamintojo S ir L. tai S su L palyginus man irgi maža atrodo. L dydį įsigijau vėliau, tai kai žiūrėjau išmatavimus, tik kelių mm skirtumas nurodytas, tai galvojau bus vos vos didesnė. bet kai gavau ir išpakavau, gavau lengvą šoką, kokia ji man didelė pasirodė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2012 11 30, 13:50)


Ir man ji tokia maza atrodo  blush2.gif Kazkuri sake, kad didele, tai as didesnes tikejausi  blush2.gif Isidet, rodos, pavyksta. Tik kazkaip labai giliai ji pas mane, isimt nieko, pastumiu raumenukais, bet patikrint, ar issiskleide, nelengva, atrodo, visa ranka su visu delnu sulys blush-anim-cl.gif:

tai va..pas mane tas pats.. ***** darbe galvojau isprotesiu, kol as ja issitraukiau doh.gif buvau kai budelis po egzekucijos kraujuotom rankom doh.gif
Atsakyti
As vakar atsiemiau savo taurele ax.gif Ir man ji tokia maza atrodo (nors pirkau L dydi), as didesnes tikejausi .... sakau gal sumaisyta g.gif g.gif nors ant dezutes raso L....
Mergaites, ar ant pacios taureles buna kur uzrasytas dydis..? g.gif
Kalbu apie MeLuna taurele...
Aciu, jei kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajuka @ 2012 12 04, 14:02)
As vakar atsiemiau savo taurele  ax.gif  Ir man ji tokia maza atrodo (nors pirkau L dydi), as didesnes tikejausi .... sakau gal sumaisyta g.gif  g.gif  nors ant dezutes raso L....
Mergaites, ar ant pacios taureles buna kur uzrasytas dydis..? g.gif
Kalbu apie MeLuna taurele...
Aciu, jei kas atsakys 4u.gif


ant melunos tikrai uzrasyta. nelabai ryskiai, bet apziurekite atidziai. is vidines puses ant apvalaus ziedelio blush2.gif

arba tiesiog ismatuokite ir paziurekite ar bent mazdaug atitinka ismatavimai...

ir viskas paaiskes..
Atsakyti
Įsigyjau DIVACUP 4u.gif Kas ją turit, pasidalinkit šios taurelės ypatumais, kaip ją reikia paruošti naudojimui? Kas šiaip dar apie ją įdomesio? 4u.gif
Atsakyti
Jau kelis menesius naudoju Lunette taurele. Bandom susidraugauti, tik dar truputi praleidzia, ypac, kai gausios menesines g.gif Mergaites, prasau patarkit, kaip isideti taip, kad atsirastu vakuumas. Instrukcija yra, bet praktiskai, dar nevisada pavyksta....blush2.gif
Siaip super man ji! Ir net visuomeniniuose tualetuose jokio diskomforto, kai turi po ranka buteliuka vandens. Tas svarumo jausmas tikrai labai zavi:))) Beje, po 2 kartu (ciklais) naudojimo, menesines netokios gausios ir sutrumpejo mirksiukas.gif

Tiesa, siandien buvau pas ginekologe, kuriai uzsiminus apie taurele, is kart buvo klausimas: Kam ji jums!!???? Juk ten veisiasi bakterijos, uzsistovi kraujas! Ar su ja patogu ir nesijaucia diskomfortas??!! ir t.t. Bandant argumentuoti, ji net nesileido i kalbas ir net akivaizdziai dave suprast, kad ta tema jau baigem pokalbi ir galiu buti laisva doh.gif doh.gif doh.gif
Kas per seno sukirpimo ginekologai gydo pacientes, nesidomintys savo srityje net ne naujai israstais produktais. Nejau taip sunku pasidometi? doh.gif doh.gif
Kam idomu- V.Pučas (Vilniuje) Reklama gydytojai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 04 gruodžio 2012 - 21:58
sveikos,
Užmačiau ir aš menstruacinės taurelės akciją „Menstrual cup”...bet kiek ieškau info, nelabai ką randu apie ją... reklamoj rašo, kad ji europietiška, bet www platybėse atradau, kad korėjietiška...
Kažin, kaip jos kokybė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 12 05, 09:33)
sveikos,
Užmačiau ir aš menstruacinės taurelės akciją „Menstrual cup”...bet kiek ieškau info, nelabai ką randu apie ją... reklamoj rašo, kad ji europietiška, bet www platybėse atradau, kad korėjietiška...
Kažin, kaip jos kokybė g.gif

Aš asmeniškai nepirkčiau ax.gif Jie taip akcentuoja tą "europietiškumą", kad net keista lotuliukas.gif Bet ne dėl to - paprasčiausiai nėra jokios informacijos apie tą taurelę išskyrus tą, kurią nurodė pardavėjas (kuris irgi neaiškus) unsure.gif Gal ir gera ta taurelė, kokybiška ir t.t., bet... Na nežinau, norisi patikimo produkto iš patikrintų gamintojų, visgi ne išoriniam naudojimui skirtas daiktas.
Pilna tų akcijų būna, neseniai beta.lt pardavinėjo Meluną (aš kaip tik draugėms užrodžiau, tai nusipirko, kas norėjo), taip pat yra Juukki, galų gale galima ir Fleurcup per akcijas parsisiųsti - bent jau tikrai žinosite, kad sertifikuotas ir patikrintas ir tikrai europietiškas daiktas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rdk @ 2012 12 01, 15:09)
tai va..pas mane tas pats.. ***** darbe galvojau isprotesiu, kol as ja issitraukiau doh.gif buvau kai budelis po egzekucijos kraujuotom rankom doh.gif


na ir as niekaip neismokstu.... jau beveik puse metu naudoju. bet gal tik du kart pavyko isidet, kad neprateketu. tai niekaip ir nepavyksta isguiti is savo tualeto paketu. o taip norejau gerai, kad namie su vaiku tupiu, tai galiu sau leisti po 40 min isidet, issimt. zaidziu, nes vis skauda jei ne taip isidedu. tiesa, issittraukt jau ismokau mikliai, bet isidet... gal netinkancia nusipirkau?
dabar per gausiausi diena, net nebesidedu jos. nezinau ar ja naudosiu kai dirbti vel pradesiu, labai jau ilgai uztrunki kol pasikeiti. truputi esu nusivylusi jos naudojimo sudetingumu.
bet siaip tai maloniau tikrai gerokai nei su paketu, kad ir prateka thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 12 05, 16:15)
na ir as niekaip neismokstu.... jau beveik puse metu naudoju. bet gal tik du kart pavyko isidet, kad neprateketu. tai niekaip ir nepavyksta isguiti is savo tualeto paketu. o taip norejau gerai, kad namie su vaiku tupiu, tai galiu sau leisti po 40 min isidet, issimt. zaidziu, nes vis skauda jei ne taip isidedu. tiesa, issittraukt jau ismokau mikliai, bet isidet... gal netinkancia nusipirkau?
dabar per gausiausi diena, net nebesidedu jos. nezinau ar ja naudosiu kai dirbti vel pradesiu, labai jau ilgai uztrunki kol pasikeiti. truputi esu nusivylusi jos naudojimo sudetingumu.
bet siaip tai maloniau tikrai gerokai nei su paketu, kad ir prateka  thumbup.gif .

pasakojat, lyg arbūzą bandytumėtės dėtis biggrin.gif O jūs ją susilankstote? Gal pabandykit kitą lankstymo būdą? jezau, man taip lengva ją įsidėt biggrin.gif Ir nekarto nebuvo problemų, kartais tik būna, kad neiššiskleidžia, bet tada išsiimu ir vėl nauaji deduos.
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 12 05, 13:41)
Pilna tų akcijų būna, neseniai beta.lt pardavinėjo Meluną (aš kaip tik draugėms užrodžiau, tai nusipirko, kas norėjo), taip pat yra Juukki, galų gale galima ir Fleurcup per akcijas parsisiųsti - bent jau tikrai žinosite, kad sertifikuotas ir patikrintas ir tikrai europietiškas daiktas  biggrin.gif

Meluna be grupinio.lt (ar beta.lt) tiek prieš akciją buvo 58,-, tiek po akcijos 58,- pasidomėkite pačiame nuogimino tinklalapyje - gal užtaikysit, kam aktualu smile.gif
Atsakyti