Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Rdk @ 2012 11 19, 13:23)
kaip jus isimat ta taurele? kurioje maksties vietoje jinai pas jus buna? as pirma karta naudoju,tai gal taip ir turi but? nieko nebesuprantu.

Aš visada prieš išimant pastumiu žemyn raumenukais, tada paimu už dugno (ne už kotelio), lengvau paspaudžiu, kad atsivakuumuotų, o tada atsargiai ištraukiu. Net kai būna aukštai pasislinkusi, jokių problemų su išėmimu nebūna rolleyes.gif
Atsakyti
Mooncup naudoju jau antre/treti metai. ar as taip ir neismokau gerai isidet. visaip bandydavau, ir tt. vis tiek gausiom pirmom dienom turiu detis marle ar paketa, nes perbega ir tiek. vot tep. o dydis ir tai padidintas.
Atsakyti
STRAIPSNIS apie menstruacine taurele, bet kokie ivairus komentarai doh.gif
o as jau antra cikla naudoju savaja Fleurcup, ir sikart labiau pavyksta "susidraugaut" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 11 19, 19:36)
Mooncup naudoju jau antre/treti metai. ar as taip ir neismokau gerai isidet. visaip bandydavau, ir tt. vis tiek gausiom pirmom dienom turiu detis marle ar paketa, nes perbega ir tiek. vot tep. o dydis ir tai padidintas.



Aš irgi pusę metų niekaip nesusidraugavau, o mano mėnesinės kelias dienas gana gausios. Man pavyko po vieno patarimo šiame forume (ačiū vienai supermamai 4u.gif ): įsidėdama ją smarkiai paversk atgal, taisydama, kad prisivakumuotų, stenkis palenkti beveik statmenai stubrui, greičiausiai per stačiai įsidedi. Nežinau ar moku paaiškinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 11 22, 17:41)
STRAIPSNIS apie menstruacine taurele, bet kokie ivairus komentarai doh.gif
o as jau antra cikla naudoju savaja Fleurcup, ir sikart labiau pavyksta "susidraugaut" smile.gif

Aš nuorodą į šį straipsnį radau Lunette Facebook'o puslapyje. Netgi pakomentavau ten, jog, mano manymu, gydytoja trupučiuką nusišnekėjo ax.gif Juk taurelės nereikia plauti kas tris valandas... Jeigu būtų reikėję kas tris valandas pastoviai keisti, tai kažin, ar tai būtų jau tokia patraukli ir patogi priemonė (ypač naktį doh.gif ). Lunette atsotvai man atrašė, kad tikrai galima taurelę laikyti savyje iki 12 val (žinoma, kuo dažniau pasikeisi, tuo geriau) ir naudoti ilgiau, nei 2 metus. Žodžiu, įdomiai ten ta gydytoja pakomentavo unsure.gif
Nors šiaip būtų įdomu išgirsti daugiau nuomonių būtent iš ginekologų (tik iš išmanančių ir žinančių, kas ta taurelė, o ne šiaip pasisakančių doh.gif ), taip sakant, nešališkos nuomonės pasiklausyti, nes gamintojų darbas yra išreklamuoti, kaip viskas yra puiku, o daktarai gal visas puses galėtų nušviesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2012 11 16, 17:30)
Noriu paklausti, tos kurios naudojat, kiek kartų per dieną pakeičiat taurelę? Ar nesijaučia paskui toks nelabai malonus kvapas  unsure.gif Atrodo praplauni, sutvarkai, nu bet ciklo pabaigoj man jautėsi toks sakyčiau nelabai malonus kvapas  doh.gif

Maja, kaip tau dabar... O aš žinok išvirinau su soda... Dingo man tas kvapas, na dabar naudoju, tai pažiūrėsiu kaip bus pasibaigus dienoms... g.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesuolė @ 2012 11 27, 10:00)
įsidėdama ją smarkiai paversk atgal, taisydama, kad prisivakumuotų, stenkis palenkti beveik statmenai stubrui, greičiausiai per stačiai įsidedi. Nežinau ar moku paaiškinti doh.gif

aciu!!!!!!!!!!!!!!!! bandysiu kita cikla 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš galiu išbandyti savo Yuuki. thumbup.gif Naudoju tik antrą dieną, bet jau dabar galvoju, kur aš buvau anksčiau. Aišku, dar reikėtų kažkiek pasimokyti, įsidėti lyg ir pavyksta normaliai, bet gana skausminga išimti. Kaip gerai, kad aptikau šitą temą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(infuzorija @ 2012 11 16, 18:27)
kaip keista. maniškė neturi jokio kvapo. gal jūs jas karštu vandeniu plaunat?


Kad taurele neprisigertu kraujo kvapo ja reikia pirmiausia plauti saltu vandeniu tik veliau drungnu smile.gif Buvo ir man taip. As turiu Lunette ten buvo parasyta, kad plaut is kart saltu, o as kisdavau po kartsu uztat ir keistas kvapas buvo, kai pradejau plaut po saltu jis dingo smile.gif Negaliu atsidziaugt taurele thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Jeigu kam bus idomu yra akcija http://www.uogos.lt/...trual-cup.html#

Pasiskaiciusi sia tema, nusprendziau irgi isigyt, labau jau viskas gerai atrodo. Nezinau tik kaip sitos taureles kokybe, kur pagal akcija. Bet bandysiu
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2012 11 29, 19:08)
Jeigu kam bus idomu yra akcija http://www.uogos.lt/...trual-cup.html#

Pasiskaiciusi sia tema, nusprendziau irgi isigyt, labau jau viskas gerai atrodo. Nezinau tik kaip sitos taureles kokybe, kur pagal akcija. Bet bandysiu



as nerizikuociau schmoll.gif
cia kinietiska taurele, asmuo pardavinejantis per skirtingus portalus vis keicia pavadinimus ir siaip ne kokia reputacija pasizymi verysad.gif

bukit atsargios.
Atsakyti
Sveikos, as turiu ta Menstrual Cup ir esu patenkinta wink.gif pirkau per ebay, bet siuntimas buvo is Lietuvos. kol kas nepatyriau jokiu nepatogumu wink.gif
Atsakyti