Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(*Maja* @ 2012 11 16, 20:03)
Pas mane fleur cup šį ciklą, turiu dar MeLuna, tai kitą ciklą ją pabandysiu. Gal tikrai nuo taurelės priklauso  g.gif

g.gif Bet man tik į ciklo pabaigą irgi atsirado bet aš po to įtariau kad man galėjo būt kokia bakterinė vaginozė, nes tas kvapas buvo ir po mm, bet ne pienligė, naudojau žvakutes tai lyg ir dingo. Bet aš turiu problemų su kakleliu, nepilnai prieš pusmetį buvo daryta biopsija, tai gal tai ir įtakoja, kadangi po mėn vėl dėl savo problemų eisiu pas gyd tai užklausiu, o taurele naudoju 4 ciklus.
Atsakyti
QUOTE(Forget-it @ 2012 11 16, 20:07)
g.gif Bet man tik į ciklo pabaigą irgi atsirado bet aš po to įtariau kad man galėjo būt kokia bakterinė vaginozė, nes tas kvapas buvo ir po mm, bet ne pienligė, naudojau žvakutes tai lyg ir dingo. Bet aš turiu problemų su kakleliu, nepilnai prieš pusmetį buvo daryta biopsija, tai gal tai ir įtakoja, kadangi po mėn vėl dėl savo problemų eisiu pas gyd tai užklausiu, o taurele naudoju 4 ciklus.

pas mane ir su kakleliu ne kas, ruosiuosi registracijai del onkocitologinio, bus matyt... Pradžioj viskas buvo normaliai, tik į pabaigą, 4-5 ciklo dieną, tokį kvapą pajutau. g.gif tikiuosi nieko rimta su sveikata g.gif unsure.gif O gal dar pagalvojau, kad per ilgai užsilaiko viduje, kraujas genda ir atsiranda tas kvapas... Per naktį išbūni, pravalai, vėl įsidedi, o kitą dieną visą išbuvau neišsiėmus g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 16 lapkričio 2012 - 20:21
QUOTE(*Maja* @ 2012 11 16, 20:03)
Pas mane fleur cup šį ciklą, turiu dar MeLuna, tai kitą ciklą ją pabandysiu. Gal tikrai nuo taurelės priklauso  g.gif
Tikiuosi jokių infekcijų neturiu  fear.gif


na va paskaitinejau ka merginos naudojancios taureles uzsienio forumuose sako apie kvapa smile.gif

Ka daryti?

grieztai laikytis visu higienos rekomendaciju.
keiciant nusiplauti rankas, taurele tarp ciklu dezinfekuoti ir t.t.
ir svarbiausia nelaikyti taureles viduje ilgiau kaip 12 val.

Jei nejauciate kitu simptonu - pakaks taurele dezinfekuoti.

dazniausiai (visu gamintoju) rekomenduojamas budas - virinti.
taurele dezinfekuojant (virinant vandenyje 5 min.) visos bakterijos turetu buti sunaikinamos.

as asmeniskai tik praplaunu verdanciu vandeniu, taurele naudoju daugiau kaip metus, keleta kartu buvau su taurele daugiau kaip 12 val. niekada jokio kvapo nesu pastebejusi. bet tikrai NEREKOMENDUOJU daryti kaip as blush2.gif

nezinau kodel, bet ne visoms virinimas vandenyje yra priimtinas ir ne visoms panaikina kvapa (jei jis buvo).
yra ir kitu dezinfekavimo budu - su acto tirpalu su arbatmedzio eteriniu aliejumi, vasara paliekant ant saules ir pan. bet kai kuriu gamintojai nerekomenduoja, nes gali pakenkti taurelei.


jei abejojate arba virinimas nepadejo, gal pabandykit nusipirkti dezinfekavimo tableciu? g.gif g.gif
Tokiu.
Nors ir chemija blush2.gif as ju nusipirksiu, nes man atrodo paprasciau ir tikriausiai patikimiau dezinfekuoja, nei tiesiog perpylimas verdanciu vandeniu.

dar tiesa reikia atidziai isvalyti skylutes, nes ten gali kauptis bakterijos.


placiau cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisė: 16 lapkričio 2012 - 21:44
Nuogimimo puslapyje yra tablečių, reiks užsisakyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Felisė @ 2012 11 16, 21:34)
na va paskaitinejau ka merginos naudojancios taureles uzsienio forumuose sako apie kvapa smile.gif

Ka daryti?

grieztai laikytis visu higienos rekomendaciju.
keiciant nusiplauti rankas, taurele tarp ciklu dezinfekuoti ir t.t.
ir svarbiausia nelaikyti taureles viduje ilgiau kaip 12 val.



Taip ir dariau, ilgoiausias laikas 8 val. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 16 lapkričio 2012 - 22:23
nuolaida:
http://beta.lt/klaip...track_type=name
Atsakyti
Net nubėgau savo Fleur cup'o uostyt lotuliukas.gif Mano taurelė gyvena maišelyje, kurį nunėriau iš natūralių siūlų (dabar neatsimenu ar medvilnės, ar bambuko), vonioje stalčiuje kartu su kitom moteriškom smulkmenom, tai dabar nuo jos užuodžiu silpną kvapą, kurio negaliu indentifikuoti - gal paties silikono, nes toks truputį sintetinis, bet tikrai nėra nemalonus. Taurelę naudoju jau metus, nuplikau ją tik prieš mmm, po jų gerai išplaunu vandeniu ir padedu į vietą.
Pagędusio kraujo kvapą nuo paketų jau baigiu ir užmiršt. Per metus buvo tik vienas kartas, kai keičiantis pajutau nelabai malonų kvapą: su taurele tada išbuvau turbūt kokias 8-9 valandas (o gal ir daugiau), ji pilna prisipildė, bet kvapas buvo ŠVIEŽIO KRAUJO. Kam teko dalyvauti skerdžiant bet kokį šiltakraujį gyvuliuką, žinos tą salvą šviežio kraujo kvapą, visiškai nepanašų į seno gendančio. Tai čia man buvo geriausias įrodymas, kad taurelėje tikrai niekas nesiveisia ir kraujas negenda, nes paketai man jau po 2 valandų nuo įsidėjimo taip nepakenčiamai dvokdavo, kad keisdavau iškart, nes bjauru būdavo tokį daiktą prie kūno laikyt. Ir labai neekonomiška... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spra @ 2012 11 18, 19:31)

Kaip tik per šitą akciją nusipirkau kuponą smile.gif Tikėjaus, kad bus proga greitai išbandyti, nes kaip tik sergu, bet atsiimti galima tik mėnesio gale, tai reiks kitų švenčių laukti... biggrin.gif

Pirmą kartą apie taurelę sužinojau prieš kokius penkis ar net daugiau metų. Paskaičiau, pagalvojau, kad siaubingai šlykštu, ir pamiršau. Vėliau po dar kokių dviejų ar trijų metelių vėl apie ją paskaičiau ir pagalvojau, kad gal ir visai nieko. Ir paskutiniu metu vis galvojau, kad reikia išbandyti, bet niekaip neprisiruošdavau. Pagaliau prisiruošiau thumbup.gif Labai laukiu išbandymo ir baisiai įdomu, kaip ten kas - ar pavyks įsidėti, ar nesijaus, ar tikrai bus patogiau... Nes dabar tai beveik vien tamponus naudoju, lyg ir niekuo nesiskundžiu, bet norisi ekologiškiau gyventi, ir dar kai paskaičiuoju, kiek tiems tamponams kas mėnesį pinigų išeina...

Žodžiu, laukiu savo taurelės ir pirmų įspūdžių wub.gif
Atsakyti
gal kas gali pasakyt per kiek laiko ateina siuntinukai is Fleurcup?
Atsakyti
as nzn..man kazkaip nesiseka su ta taurele (femmecup)..arba jinai man per maza arba as nzn, kazkas ni to ..as ja vos iskrapstau is vidaus..jinai buna labai toli biggrin.gif bet kaip skaiciau jos vienas dydis tebuna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rdk: 19 lapkričio 2012 - 11:45
QUOTE(Gemma @ 2012 11 19, 08:21)
gal kas gali pasakyt per kiek laiko ateina siuntinukai is Fleurcup?

man per nepilnas dvi savaites atėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 11 19, 08:21)
gal kas gali pasakyt per kiek laiko ateina siuntinukai is Fleurcup?

Man atėjo per savaitę biggrin.gif Nuo užsakymo momento buvo praėję maždaug pusantros savaitės (užsakinėjau penktadienį, išsiuntė antradienį, kitą antradienį jau pasibeldė į duris paštininkė su siuntinuku bigsmile.gif ) thumbup.gif
Atsakyti
kaip jus isimat ta taurele? kurioje maksties vietoje jinai pas jus buna? as pirma karta naudoju,tai gal taip ir turi but? nieko nebesuprantu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rdk: 19 lapkričio 2012 - 13:24