Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(xvoveriux @ 2012 11 16, 16:57)
as ne tik spalvu pasirinkime 'nenormali', nes as absoliuti Svarstykle 


As irgi svarstykle drinks_cheers.gif si karta tik spalva reikejo pasirinkt, tai buvo lengviau biggrin.gif o siaip tai visais klausimais laaaaaabai sunku buna pasirinkt lotuliukas.gif

QUOTE(*spanguolyte @ 2012 11 16, 17:05)
issirinkau melyna -man ji tokia švaros spalva smile.gif


thumbup.gif
Atsakyti
gaila juodos nera verysad.gif
Papildymas:
tad imu zalia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xvoveriux: 16 lapkričio 2012 - 16:58
Noriu paklausti, tos kurios naudojat, kiek kartų per dieną pakeičiat taurelę? Ar nesijaučia paskui toks nelabai malonus kvapas unsure.gif Atrodo praplauni, sutvarkai, nu bet ciklo pabaigoj man jautėsi toks sakyčiau nelabai malonus kvapas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2012 11 16, 17:30)
Noriu paklausti, tos kurios naudojat, kiek kartų per dieną pakeičiat taurelę? Ar nesijaučia paskui toks nelabai malonus kvapas  unsure.gif Atrodo praplauni, sutvarkai, nu bet ciklo pabaigoj man jautėsi toks sakyčiau nelabai malonus kvapas  doh.gif

O po to?
Žinok man ir tas pats ne tik pati taurelė, išvirini ir lieka tas kvapas....
Atsakyti
QUOTE(Forget-it @ 2012 11 16, 17:56)
O po to?
Žinok man ir tas pats ne tik pati taurelė, išvirini ir lieka tas kvapas....

Jo, ir virinau ir sodos dar ipyliau su druska, kad issidezinfekuotu, ir vistiek jauciais toks pagedusio kraujo kvapas... Gal išsigarauos veliau.. Cia mano pirmas ciklas su taurele, kaip bus toliau, nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2012 11 16, 16:57)
as ne tik spalvu pasirinkime 'nenormali', nes as absoliuti Svarstykle  doh.gif

O TAIP biggrin.gif Labai gerai tave suprantu smile.gif

QUOTE(*Maja* @ 2012 11 16, 18:30)
Noriu paklausti, tos kurios naudojat, kiek kartų per dieną pakeičiat taurelę? Ar nesijaučia paskui toks nelabai malonus kvapas  unsure.gif Atrodo praplauni, sutvarkai, nu bet ciklo pabaigoj man jautėsi toks sakyčiau nelabai malonus kvapas  doh.gif

Taurelę keičiu kas 12 val., nebent prireikia dažniau arba pagal aplinkybes ar nuotaika. Dėl kvapo, taip kvapas pačios taurelės nelabai malonus yra, bet man nosies neraito. Jei uostau tai jaučiu, bet jei reikia įsidėti ar išsiėmusi, tikrai nejaučiu. Rankos nesmirda, tad man tai netrukdo. Tuo labiau, kad žinau, jo ją naudoju tik aš, virinu ir prižiūriu irgi aš, tad kažkaip manęs tas toks nemalonus (silikono ir sakyčiau kraujo) kvapas neerzina ir aš išvis nekreipiu į tai dėmesio smile.gif
Tiesa, pas mane Yukki taurelė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-u-r-a-t-e: 16 lapkričio 2012 - 18:31
QUOTE(*Maja* @ 2012 11 16, 18:24)
Jo, ir virinau ir sodos dar ipyliau su druska, kad issidezinfekuotu, ir vistiek jauciais toks pagedusio kraujo kvapas... Gal išsigarauos veliau.. Cia mano pirmas ciklas su taurele,  kaip bus toliau, nezinau  g.gif

kaip keista. maniškė neturi jokio kvapo. gal jūs jas karštu vandeniu plaunat?
Atsakyti
QUOTE(infuzorija @ 2012 11 16, 18:27)
kaip keista. maniškė neturi jokio kvapo. gal jūs jas karštu vandeniu plaunat?

pačia išvirinau po naudojimo, o šiaip su drugnu praplaudavau ir dar servetele pravalydavau tam skirta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2012 11 16, 18:48)
pačia išvirinau po naudojimo, o šiaip su drugnu praplaudavau ir dar servetele pravalydavau tam skirta smile.gif

ta proga išuostinėjau saviškes. blush2.gif turiu vieną naudotą ir vieną naują nenaudotą. abi tos pačios firmos. tai ta nauja turi kažkokį specifinį kvapą, nors jau yra pravirinta. o senoji neturi jokio. gal ir pas jus dar "gamyklinis" kvapas ir išsigaruos.
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2012 11 16, 17:30)
Noriu paklausti, tos kurios naudojat, kiek kartų per dieną pakeičiat taurelę? Ar nesijaučia paskui toks nelabai malonus kvapas  unsure.gif Atrodo praplauni, sutvarkai, nu bet ciklo pabaigoj man jautėsi toks sakyčiau nelabai malonus kvapas  doh.gif


maniske Yuuki irgi be jokio kvapo.
Keista, nes naudodama taurele kaip tik labai dziaugiuosi siuo privalumu, kad nera jokio kvapo.


Tikrai labai idomu, kad gali skleisti ta kvapa? g.gif
kokia taurele turite?
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2012 11 16, 18:24)
Jo, ir virinau ir sodos dar ipyliau su druska, kad issidezinfekuotu, ir vistiek jauciais toks pagedusio kraujo kvapas... Gal išsigarauos veliau.. Cia mano pirmas ciklas su taurele,  kaip bus toliau, nezinau  g.gif

Man pirmais ciklais nebuvo, ir tikrai ne gamyklinis kvapas. Aš turiu Yukki ir fleur cup. Tai man Fleur cup turėjo tą kvapą, bet aš manau kad ne dėl pačios taurelės bet dėl pačio organizmo, kad kokia nors infekcija... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-it @ 2012 11 16, 19:43)
Man pirmais ciklais nebuvo, ir tikrai ne gamyklinis kvapas. Aš turiu Yukki ir fleur cup. Tai man Fleur cup turėjo tą kvapą, bet aš manau kad ne dėl pačios taurelės bet dėl pačio organizmo, kad kokia nors infekcija...  g.gif

Pas mane fleur cup šį ciklą, turiu dar MeLuna, tai kitą ciklą ją pabandysiu. Gal tikrai nuo taurelės priklauso g.gif
Tikiuosi jokių infekcijų neturiu fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 16 lapkričio 2012 - 20:05