Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(ddovilux @ 2012 11 14, 11:52)
Aciu, tikrai praverte  thumbup.gif O Meluna classic ir Meluna sport kuo nors skiriasi? T.y. matyt, kad skiriasi, tik kuo?  biggrin.gif Jei pagal grozi, tai classic reikia rinktis, spalvu daugiau  biggrin.gif



MeLuna sport yra standesne, kietesne. ji skirta aktyviai sportuojancioms. nors as manau, kad ji turetu tikti visoms. Yuuki labai panasi i MeLuna sport.

placiau cia
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 11 14, 16:14)
MeLuna sport yra standesne, kietesne. ji skirta aktyviai sportuojancioms. nors as manau, kad ji turetu tikti visoms. Yuuki labai panasi i MeLuna sport.

placiau cia


Neseniai pradejau sportuoti trniruokliu saleje. Ar cia skaitosi, kad fizinis pasirengimas geresnis nei vidutinis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2012 11 14, 16:21)
Neseniai pradejau sportuoti trniruokliu saleje. Ar cia skaitosi, kad fizinis pasirengimas geresnis nei vidutinis?  unsure.gif


nezinau... o kaip pati jauciate?

as kaip ir minejau, manau, kad labai didelio skirtumo tarp classic ir sport nera. jas abi gali naudoti ir sportuojancios intensyviai ir kartais sportuojancios ir nesportuojancios.
As naudoju Yuuki. "Ciupinejau" MeLuna visas taureles. MeLuna sport man atrodo kaip Yuuki. as negaleciau saves priskirti prie sportuojanciu, nes sportuoju nereguliariai. kartais begioju, bet paskutiniu metu vis reciau. Yuuki standumas man tinka ir patinka.

as manau, kuo stangresne taurele, tuo lengviau naudoti, nes ji lengviau issiskleidzia.

Gal sport nesirinkciau, jei labai jautri buciau.

O sport ar classic, arba dydziai S ir M arba L ir XL yra labai panasus. ir esminio skirtumo nesudaro. as rinkciausi kokia patinka labiau smile.gif


Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2012 11 14, 16:21)
Neseniai pradejau sportuoti trniruokliu saleje. Ar cia skaitosi, kad fizinis pasirengimas geresnis nei vidutinis?  unsure.gif

Vargu bau smile.gif
Atsakyti
kam aktualu:
akcija
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 11 16, 10:06)


Aciu bigsmile.gif ir problemos nebeliko, ar classic, ar sport pirkti lotuliukas.gif nes akcija tik classic biggrin.gif Liko tik spalva psirinkti, kas man visada sunkiausia uzduotis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2012 11 16, 16:20)
Aciu  bigsmile.gif ir problemos nebeliko, ar classic, ar sport pirkti  lotuliukas.gif nes akcija tik classic  biggrin.gif Liko tik spalva psirinkti, kas man visada sunkiausia uzduotis  doh.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif vargstu ir as su spalvos pasirinkimu doh.gif o žinant, kad jos visai nesimato, tai tik dar labiau apsunkina pasirinkimą biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2012 11 16, 16:26)
drinks_cheers.gif  vargstu ir as su spalvos pasirinkimu  doh.gif o žinant, kad jos visai nesimato, tai tik dar labiau apsunkina pasirinkimą  biggrin.gif  lotuliukas.gif


maniau, kad cia as viena tokia nenormali lotuliukas.gif lotuliukas.gif siaip dievinu zalia ir dauguma jos atspalviu, bet galvoju, kad siuo atveju noretusi naturalios, jaukios spalvos g.gif Raudonos nenoriu, tai lieka oranzine ir violetine g.gif Kuria imt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2012 11 16, 15:35)
maniau, kad cia as viena tokia nenormali  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif siaip dievinu zalia ir dauguma jos atspalviu, bet galvoju, kad siuo atveju noretusi naturalios, jaukios spalvos  g.gif Raudonos nenoriu, tai lieka oranzine ir violetine  g.gif Kuria imt?  biggrin.gif


man graziausia violetine wub.gif
Atsakyti
Vis delto issirinkau raudona doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2012 11 16, 16:35)
...maniau, kad cia as viena tokia nenormali  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...

as ne tik spalvu pasirinkime 'nenormali', nes as absoliuti Svarstykle doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ddovilux @ 2012 11 16, 16:54)
Vis delto issirinkau raudona  doh.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xvoveriux: 16 lapkričio 2012 - 15:57
QUOTE(Felisė @ 2012 11 16, 10:06)

aktualu thumbup.gif kaip tik esu paieskose smile.gif

QUOTE(ddovilux @ 2012 11 16, 16:20)
Aciu  bigsmile.gif ir problemos nebeliko, ar classic, ar sport pirkti  lotuliukas.gif nes akcija tik classic  biggrin.gif Liko tik spalva psirinkti, kas man visada sunkiausia uzduotis  doh.gif  lotuliukas.gif


ir as svarsciau kokia imti sport ar classic, bet classic manau optimalesnis variantas, tiks bet kuriuo atveju. na dydi issirinkti ne taip sudetinga, o del spalvos sukau galva biggrin.gif
norejau su burbuliuku ne per akcija pirkti , bet ir su koteliu bus gerai, kaip uz tokia kaina irnesakyk.gif
QUOTE(ddovilux @ 2012 11 16, 16:54)
Vis delto issirinkau raudona  doh.gif  lotuliukas.gif


issirinkau melyna -man ji tokia švaros spalva smile.gif
Atsakyti