Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(motinele6 @ 2012 11 05, 20:46)
sita matau kad siaudelis istraukimo tusciaviduris, atsiliepimuose girdejau jog tusciaviduriai nutruksta. reikia ieskoti pilnavidurio.

QUOTE(Felisė @ 2012 11 06, 11:15)
visada galima grazinti, jei prekes dar negavote.
Yuuki irgi tusciaviduris kotelis, nutraukti jo turbur neimanoma  doh.gif

gal cia apie kokias pigias kinietiskas taureles su tusciaviduriais koteliais skaitet  g.gif


Va, va kaip tik ir norėjau parašyti, kad Yukki irgi tuščiaviduris kotelis, ir nelabai įsivaizduoju kaip jį galima būtų nutraukti smile.gif
Atsakyti
Labai geras video klipas, kaip įsidėti ir išimti taurelę, man savo laiku labai padėjo suprasti, kas ir kaip thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 11 09, 13:30)
Labai geras video klipas, kaip įsidėti ir išimti taurelę, man savo laiku labai padėjo suprasti, kas ir kaip  thumbup.gif

Aciu uz puikia nuoroda man labai pagelbejo 4u.gif , turiu 3-ias ciklas, tai man dar nauji potyriai, pirma viskas ok, o antra praleido, supratau, kad neissiskleide, o jau 3-ia daug vargau kol isisdejau, o sis klipas labai padejo susidraugauti smile.gif
Atsakyti
Spalvotosios MeLuna jau Lietuvoje smile.gif
Cia
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 11 13, 13:48)
Spalvotosios MeLuna jau Lietuvoje smile.gif
Cia

Ir kaina labai nebloga thumbup.gif
Atsakyti
ar bandete sias dezinfekavimo tabletes? g.gif


nu niekaip neprisiruosiu virinti blush2.gif


http://www.nuogimimo...etes-4-vnt.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisė: 13 lapkričio 2012 - 16:58
Sveiki,
Susidomejau ir as taurele, kol kas viskas atrodo- baisiai biggrin.gif T.y. nenaudojus atrodo,kad netiks, kad "nuslys", kad nesilaukys smile.gif
Ir dar ta gausa- ir kainu skirtumas doh.gif
Gal galit patarti naujokei- kokios firmso geresnes? Kodel Lunette 114Lt kainuoja, o MeLuna 59Lt?
Atsakyti
Na ką, pasidalinsiu ir aš pirmais įspūdžiais taurelių. Ilgai galvojau taip pat dėl jų naudojim, ar verta, bet iš tiesų tikrai verta.
Turiu 2 taureles - Fleurcup 2 dydis ir MeLuna. Jas dvi palyginus, tai pirmoji sakyčiau minkštesnė, bet dėl įsidėjimo ir kaip 2-oji laikosi dar nebandžiau.
Šiandien antra mmm diena, 2-3 man gausiausios, tai keičiausi per pietus ir grįžusi po darbo. Iš ties labai gerai jaučiuosi, nes visiškai jos nesijaučia, tik dėl įsidėjimo dar praktikuojuos, nes dar ne visada iš pirmo karto gaunasi įsidėti. Bandau lankstymo būdą "pusę per pusę" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 11 13, 17:57)
ar bandete sias dezinfekavimo tabletes? g.gif
nu niekaip neprisiruosiu virinti  blush2.gif 
http://www.nuogimimo...etes-4-vnt.html

Na, čia su ta tablete irgi sakyčiau nemažiau vargo, nei, kad pavirinti taurelę. Šiaip jau aš nevirinu, įmetu į puoduką, užpilu verdančiu vandeniu ir palaikau kelias min., kol pvz. valausi dantis, ar kokią kavą geriu. Viskas. Ir nereikia papildomai pinigų išleisti smile.gif
Nors nepabandžius nežinau, gal ir geras daiktas. Tiesiog, aš apsieinu ir be jo.. Tad kam mokėti pinigus? Galbūt vienintelis patogumas tas, kad jei nėra sąlygų jos pavirinti arba bent jau nupilti verdančiu vandeniu.. Pvz.kažkur gamtoje.. Bet bent jau man kol kas užtenka tokios procedūros 2k. per ciklą. Pradžioje, ir jau po visko prieš dedant į dėžutę iki kito ciklo. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Diem @ 2012 11 13, 18:30)
Sveiki,
Susidomejau ir as taurele, kol kas viskas atrodo- baisiai biggrin.gif T.y. nenaudojus atrodo,kad netiks, kad "nuslys", kad nesilaukys smile.gif
Ir dar ta gausa- ir kainu skirtumas  doh.gif
Gal galit patarti naujokei- kokios firmso geresnes? Kodel Lunette 114Lt kainuoja, o MeLuna 59Lt?

Na, kaip sakoma ir už reklamą reikia mokėti, o reklama įeina į savikainą. Tad ir dėl to gali būti kaina išpūsta. smile.gif
Kuri taurelė geresnė? Nežinau. biggrin.gif Aš pirkau tokią,kuri tuo metu man pigiausiai gavosi smile.gif Su ta mintimi, kad jei netiks-nepatiks, negaila būtų išleistų ir neatsipirkusių pinigų. Bet man pasisekė, nes šį ciklą aš jau naudojau savo taurelę, kaip sakoma "už ačiū" thumbup.gif
Ji jau "atidirbo" savo kainą, dabar jau kiek naudosiu - tiek už dyką wink.gif
Atsakyti
Del reklamos- suprantama, kad visos "transliacijos'' i prekes kaina sueina blush2.gif Taciau kaip pasirinkti tinkamai, kai viena firma jas skirsto pagal "uzsiiminejancias sportu su stipriais raumenimis, su silpnais raumenimis", o kita firma "gimdziusi-negimdziusi" biggrin.gif Jei as pvz. su stipriais raumenimis per daug minksta nusipirksiu- praleidines?
Atsakyti
gal kam pravers skaiciuokle, koki Meluna dydi pasirinkti: Meluna cup size
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 11 14, 09:29)
gal kam pravers skaiciuokle, koki Meluna dydi pasirinkti: Meluna cup size


Aciu, tikrai praverte thumbup.gif O Meluna classic ir Meluna sport kuo nors skiriasi? T.y. matyt, kad skiriasi, tik kuo? biggrin.gif Jei pagal grozi, tai classic reikia rinktis, spalvu daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddovilux: 14 lapkričio 2012 - 11:53