Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Gal pakonsultuosit 4u.gif
Bandau taurelę antrą dieną. Vakar viskas buvo ok. Šiandien pastebėjau, kad sunku pasišlapinti, ty susilpnėjus labai srovė. Ar gali būti, kad taurelė spaudžia šlapimtakį? Įsidedu tikrai giliai, esu palikus kotelį ir jis man visai nesijaučia.
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2012 10 29, 16:50)
Gal pakonsultuosit  4u.gif
Bandau taurelę antrą dieną. Vakar viskas buvo ok. Šiandien pastebėjau, kad sunku pasišlapinti, ty susilpnėjus labai srovė. Ar gali būti, kad taurelė spaudžia šlapimtakį? Įsidedu tikrai giliai, esu palikus kotelį ir jis man visai nesijaučia.

man irgi taip buna kai, bet kai negiliai buna ideta , tik tada
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2012 10 29, 16:50)
Gal pakonsultuosit  4u.gif
Bandau taurelę antrą dieną. Vakar viskas buvo ok. Šiandien pastebėjau, kad sunku pasišlapinti, ty susilpnėjus labai srovė. Ar gali būti, kad taurelė spaudžia šlapimtakį? Įsidedu tikrai giliai, esu palikus kotelį ir jis man visai nesijaučia.

Man lygiai tas pats. Nors patogiai įsidedu, nejaučiu taurelės. Bet man tai ne problema. Kažkaip nesureikšminu to. Šiaip ir su tamponais kartais taip būdavo smile.gif
Atsakyti
Negaliu nepasidalinti nuoroda į puikiausią taurelių galeriją. http://en.afriska.ch...e-for-you1.html gal dar neturinčioms bus lengviau išsirinkt bigsmile.gif
Atsakyti
Skaitau skaitau kaip giliau stengiatės įstatyti, bet man kažkaip nesigavo- pasileidžia kraštukas g.gif Vakuumas atrodo susidaro, bet pasukti negaliu (fleurcup instrukcijoje ir rašo, kad turi suktis), atsistojus jaučiu negerumą kažkokį... Įšimant skauda, nes kraštelis kietas doh.gif Tai po kelių bandymų per 2 dienas taip ir neišbandžiau normaliai , jau nė nebežinau ar dar noriu bandyti, o gal mažesnio dydžio reikėjo g.gif
Atsakyti
Išbandyk kelis lanksytmo būdus.
Kam ten spaudžia šlapimo pūslę - neretas nusiskundimas, paskaitykit temą nuo pradžių. Reikia įsidėti giliau, įsitikinti, kad išsiskleidė, pojūčiai turėtų dingti.
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 02, 17:15)
Skaitau skaitau kaip giliau stengiatės įstatyti, bet man kažkaip nesigavo- pasileidžia kraštukas  g.gif Vakuumas atrodo susidaro, bet pasukti negaliu (fleurcup instrukcijoje ir rašo, kad turi suktis), atsistojus jaučiu negerumą kažkokį... Įšimant skauda, nes kraštelis kietas  doh.gif  Tai po kelių bandymų per 2 dienas taip ir neišbandžiau normaliai , jau nė nebežinau ar dar noriu bandyti, o gal mažesnio dydžio reikėjo  g.gif


jei gimdos kaklelis lieka neapgaubtas - tuomet ir prateka ir nesisuka.
pas kai kurias moteris gimdos kaklelis buna siek tiek sone ir/arba zemai, tuomet ir kyla keblumu. tuomet dedantis taurele reiketu pakreipti ta kryptimi. as siulyciau sulankscius ideti i maksti, net negiliai, ir tuomet paleisti. taurelei issiskleidus svelniai pastumti giliau. ji turetu nuslysti kur jai reikia pati.

o jei vis tiek nepavyksta - pabandyciau paliesti gimdos kakleli pirstais. tiesiog kad geriau pazinti save ir suprasti kaip aukstai, koks jis ir t.t. aisku jei tai priimtina smile.gif
arba paklausti ginekologo prie progos smile.gif

svarbiausia atsipalaiduoti smile.gif jei tai kelia itampa - atidekite - isbandysite kita cikla.
isitempus raumenims - viskas bus tik sunkiau.
Atsakyti
pirmos mmm, kai naudoju si prietaisiuka. kadangi mano mmm labai gausios del ligos, tai visada vaiksciodavau su tais naktiniai 5 dienas. dabar irgi pirmas dienas buvo paranoja, kad tuoj praplauks. aisku turejau, ka veikt, kol ismokau isideti, bet prisimazinsiu, kad 5 diena as ji uzmirsau. ir kai pradejo mausti (isbuvau 15 val) prisiminiau, kad turiu toki irengini savyje.

pakolkas as visom 4 uz. nes galima ir nakti naudoti, nera jau toks didelis poreikis plauti. as paketus keisdavau dazniau. zodziu man patiko.
Atsakyti
O aš šį ciklą kažkaip apdėjau taurelę į šoną, žiūrėsiu, ne stoks įtarimas kad nuo jos man atsirado bakterinė vaginozė... Šiaip esu alergiška visoms toms gumytės... Tai gal ir čia panašiai, nors sakoma medicininis silikonas...
Nors vakar buvau parduotuvėj kai šliukštelėjo per visus kraštus, doh.gif jausmas toks... Kad su taurele gerai kad to nebūna...
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 11 02, 21:42)
jei gimdos kaklelis lieka neapgaubtas - tuomet ir prateka ir nesisuka.
pas kai kurias moteris gimdos kaklelis buna siek tiek sone ir/arba zemai, tuomet ir kyla keblumu.  tuomet dedantis  taurele reiketu pakreipti ta kryptimi. as siulyciau sulankscius ideti i maksti, net negiliai, ir tuomet paleisti. taurelei issiskleidus svelniai pastumti giliau. ji turetu nuslysti kur jai reikia pati.

o jei vis tiek nepavyksta - pabandyciau paliesti gimdos kakleli pirstais. tiesiog kad geriau pazinti save ir suprasti kaip aukstai, koks jis ir t.t. *aisku jei tai priimtina smile.gif
arba paklausti ginekologo prie progos smile.gif

**svarbiausia atsipalaiduoti smile.gif jei tai kelia itampa - atidekite - isbandysite kita cikla.
isitempus raumenims - viskas bus tik sunkiau.

*Kažkaip iki taurelės naudojimo nemačiau reikalo kišti pirštų ten kur jiems ir ne vieta. Bet iš kitos pusės mylintis irgi TA viena nelieka nepaliesta blush2.gif Tad kažkaip tokios minties, kad tai nepriimtina net nekilo. Bet užtat tai man padėjo geriau save apsičiupinėti ir suprasti kaip ta taurelę įsidėti.
**Atsipalaiduoti tikrai reikia. Ir tuomet viskas vyksta lengviau paprasčiau. Šiaip man buvo kai taurelė kažkaip skersai nuslinko doh.gif , skersai atsistojo ir įsisiurbė lotuliukas.gif Iškart išsigandau, bet paskui juoktis pradėjau, kad kokia netikusi esu. lotuliukas.gif Giliai, įkvėpiau, nurimau, atsipalaidavu, išleidau orą iš taurelės ir labai ramiai išsitraukiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tasty @ 2012 11 02, 18:15)
Skaitau skaitau kaip giliau stengiatės įstatyti, bet man kažkaip nesigavo- pasileidžia kraštukas  g.gif Vakuumas atrodo susidaro, bet pasukti negaliu (fleurcup instrukcijoje ir rašo, kad turi suktis), atsistojus jaučiu negerumą kažkokį... Įšimant skauda, nes kraštelis kietas  doh.gif  Tai po kelių bandymų per 2 dienas taip ir neišbandžiau normaliai , jau nė nebežinau ar dar noriu bandyti, o gal mažesnio dydžio reikėjo  g.gif

g.gif net nežinau ką ir patarti. Nemanau, kad čia dydyje esmė, ypač jei galvojat, kad reikia mažesnės.
O pamėginkit kitą lankstymo būdą. Iš tikrųjų ir nuo jo labai priklauso įsidėjimo sėkmė. Bent jau man pakeitus lankstymo būdą pasidarė lengviau įsidėti.
Nenukabinkit nosies. 4u.gif Pailsėkit, ir vėl pamėginkit. Atsipalaiduokit, ir manau, kad visgi pavyks smile.gif
Atsakyti
tikra tiesa apie lankstyma drinks_cheers.gif

kiek bandziau, zemyn paspaustas krastas geriausiai isistato thumbup.gif kitu atveju neatsilanksto g.gif bet as po 2 cp tik su LABAI gausiu kraujavimu del ligos
Atsakyti
Dar viena akcija taurelems: Amulette
Atsakyti