Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(enigma3 @ 2012 10 24, 14:53)
tai kad cia antras dydis, emiau iskart didesne, nes pas mane gan gausios, o kiek ziurinejau, tai taureles dvieju dydziu ir tebuna. na bandysiu, jug vistiek kada nors turiu issiaiskint, ka ne taip darau


kai as isidedu visada patikrinu ar ji teisingai ideta ir ar apgaube gimdos kakleli.

kai isidedu bandau pasukti aplink savo asi. jei sukasi lengvai - viskas puiku, ji issiskleide. jei ne - reiskia, pilnai neissiskleide.
gal pades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 10 24, 15:59)

kai isidedu bandau pasukti aplink savo asi. jei sukasi lengvai - viskas puiku, ji issiskleide. jei ne - reiskia, pilnai neissiskleide.
gal pades smile.gif


o tai kaip ji gali suktis, jei ji prisivakumavus? g.gif mastau.gif Ar as cia kazko nesuprantu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarininė @ 2012 10 25, 20:24)
o tai kaip ji gali suktis, jei ji prisivakumavus?  g.gif  mastau.gif Ar as cia kazko nesuprantu  unsure.gif

as irgi kiek bandziau, tai man ji nesisuka, nei uz kotelio sukant, nei uz dugnelio.taciau stengiuos kuo giliau pastumt.ir vakar isvis jokio praleidinejimo nebuvo, ir vakumas buna susidares. bet jei ne namuose, tai kazi kaip susitvarkyciau su taurele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 10 26, 08:34)
as irgi kiek bandziau, tai man ji nesisuka, nei uz kotelio sukant, nei uz dugnelio.taciau stengiuos kuo giliau pastumt.ir vakar isvis jokio praleidinejimo nebuvo, ir vakumas buna susidares. bet jei ne namuose, tai kazi kaip susitvarkyciau su taurele  doh.gif


kaip suprantu, jei taurele issiskleide pilnai ir apgaube gimdos kakleli, jos apatine dalis (ne ta kur kotelis) yra visiskai apvali. Net jeigu prisivakumavus ji sukasi (bent jau man smile.gif) jei pilnai neissiskleide ir neapgaube gimdos kaklelio, gali buti ka gimdos kaklelis liko taureles isoreje, o pati taurele neissiskleide, jos apatine dalis nera apvali - tai ji negali suktis.

kazkur skaiciau toki patarima ir jis man veikia. Idomu kaip kitoms? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 10 26, 10:02)
kaip suprantu, jei taurele issiskleide pilnai ir apgaube gimdos kakleli, jos apatine dalis (ne ta kur kotelis) yra visiskai apvali. Net jeigu prisivakumavus ji sukasi (bent jau man smile.gif) jei pilnai neissiskleide ir neapgaube gimdos kaklelio, gali buti ka gimdos kaklelis liko taureles isoreje, o pati taurele neissiskleide, jos apatine dalis nera apvali - tai ji negali suktis.

kazkur skaiciau toki patarima ir jis man veikia. Idomu kaip kitoms?  g.gif

Labai gerai aprašei smile.gif Aš įsidėjusi, apvedu pirštu aplink ir jaučiu ar ji išsiskleidusi ar ne. Ir jei viskas gerai, taurelė sukasi ratu.
Tiesa, man yra tekę kreivai įsistatyti taurelę, ji įsisiurbė kažkur į šoną, tuomet jos nėjo pajudinti iš vietos.
Atsakyti
https://beta.lt/siau...track_type=name

akcija taurelems. gal kas turit tokia? galvoju pasikeist savo mooncup, kuria jau 5-ti metai naudoju
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2012 10 26, 20:20)
https://beta.lt/siau...track_type=name

akcija taurelems. gal kas turit tokia? galvoju pasikeist savo mooncup, kuria jau 5-ti metai naudoju

turiu tokia, man patiko, o kodel nori keisti?
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 10 26, 19:40)
turiu tokia, man patiko, o kodel nori keisti?

net nzn, man toks jausmas, kad jinai gerai nebeisistato, nes vis praleidzia gausesnem dienom. gal, sakau, susidevejo suminkstejo per daug per 5 m g.gif . ar as cia kazko nebemoku daryt? biggrin.gif
Atsakyti
Turiu dvi taureles S ir M dydzio. Pirkau jau gal prieš kokį porą metų prisiskaičius kaip visoms gerai. Bet man jos nepatiko. doh.gif Keletą kartų tik pabandžiau, o toliau ir stovi nenaudojamos. doh.gif Žodžiu pinigai į balą išmesti.
Įsidėti būdavo nesunku. Kur kas sunkiau išimti doh.gif O kadangi gausiai kraujuoju, tai iminėti kas valandą tai žiauriai nepatogu, o dar skausmingai išsiimdavo, nes taurelių krašteliai kietoki. L taurelės net netiktų, nes pas mane tiek vietos nėra. M dydžio jau jausdavosi prie pat krašto. S pagal dydį būtų normaliai, bet keistis kas pusvalandį ar valandą, tai jau ne man. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠaVa @ 2012 10 29, 10:15)
Turiu dvi taureles S ir M dydzio. Pirkau jau gal prieš kokį porą metų prisiskaičius kaip visoms gerai. Bet man jos nepatiko.  doh.gif  Keletą kartų tik pabandžiau, o toliau ir stovi nenaudojamos. doh.gif  Žodžiu pinigai į balą išmesti.
Įsidėti būdavo nesunku. Kur kas sunkiau išimti doh.gif  O kadangi gausiai kraujuoju, tai iminėti kas valandą tai žiauriai nepatogu, o dar skausmingai išsiimdavo, nes taurelių krašteliai kietoki. L taurelės net netiktų, nes pas mane tiek vietos nėra. M dydžio jau jausdavosi prie pat krašto. S pagal dydį būtų normaliai, bet keistis kas pusvalandį ar valandą, tai jau ne man. smile.gif

o gal blogai isidedi? juk gali taip buti. itarima sukele pasakymas, kad vietos tiek nera...ten, kur ta taurele statosi, salia g. kaklelio yra isplatejimas. pradzioje taip, siaura, jei taurele stovi ten kur siaura, o ne ten kur placiau(ta pati anatomija budinga visoms moterims mirksiukas.gif ), gal ir susidaro ispudis, kad ji praleidzia, jauciasi ir netinka... taurele yra elastinga. gal isidedi per mazai giliai.
Atsakyti
QUOTE(ŠaVa @ 2012 10 29, 09:15)
Turiu dvi taureles S ir M dydzio. Pirkau jau gal prieš kokį porą metų prisiskaičius kaip visoms gerai. Bet man jos nepatiko.  doh.gif  Keletą kartų tik pabandžiau, o toliau ir stovi nenaudojamos. doh.gif  Žodžiu pinigai į balą išmesti.
Įsidėti būdavo nesunku. Kur kas sunkiau išimti doh.gif  O kadangi gausiai kraujuoju, tai iminėti kas valandą tai žiauriai nepatogu, o dar skausmingai išsiimdavo, nes taurelių krašteliai kietoki. L taurelės net netiktų, nes pas mane tiek vietos nėra. M dydžio jau jausdavosi prie pat krašto. S pagal dydį būtų normaliai, bet keistis kas pusvalandį ar valandą, tai jau ne man. smile.gif


vienoms tinka, kitoms ne. Juk tikriausiai nėra nei vieno produkto, kuris tiktų 100% visiems smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 10 29, 10:08)
vienoms tinka, kitoms ne. Juk tikriausiai nėra nei vieno produkto, kuris tiktų 100% visiems smile.gif


taip, žinoma smile.gif 4u.gif
Atsakyti