Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(rausvakase @ 2012 10 24, 00:31)

sita man labai patinka, rekomenduoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 24 spalio 2012 - 08:09
pradejau naudot Fleurcup taurele, bet nesuprantu, ka ne taip darau-praleidzia ir gan daug, nebeisivaizduoju, kaip dar imanoma ja kitaip isidet verysad.gif
gal ji man per didele ir reikiamai neissiskleidzia (bandziau pirstu apvest, patikrinti,bet gan sunku ir nemalonu).per toli irgi nenustumiu, nes kotelis pasislepia, bet visad yra prie pat ir nejuntamas. ir turbut vakumas nesusidaro, g.gif nes galiu traukt uz kotelio ir gan lengvai issitraukia (kazkas rase, kad taip traukiant, net skaudejo)
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 10 24, 08:22)
pradejau naudot Fleurcup taurele, bet nesuprantu, ka ne taip darau-praleidzia ir gan daug, nebeisivaizduoju, kaip dar imanoma ja kitaip isidet verysad.gif
gal ji man per didele ir reikiamai neissiskleidzia (bandziau pirstu apvest, patikrinti,bet gan sunku ir nemalonu).per toli irgi nenustumiu, nes kotelis pasislepia, bet visad yra prie pat ir nejuntamas. ir turbut vakumas nesusidaro,  g.gif nes galiu traukt uz kotelio ir gan lengvai issitraukia (kazkas rase, kad taip traukiant, net skaudejo)


Gal ji neuždengia gimdos kaklelio, todėl viską ir praleidžia g.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 10 24, 09:22)
pradejau naudot Fleurcup taurele, bet nesuprantu, ka ne taip darau-praleidzia ir gan daug, nebeisivaizduoju, kaip dar imanoma ja kitaip isidet verysad.gif
gal ji man per didele ir reikiamai neissiskleidzia (bandziau pirstu apvest, patikrinti,bet gan sunku ir nemalonu).per toli irgi nenustumiu, nes kotelis pasislepia, bet visad yra prie pat ir nejuntamas. ir turbut vakumas nesusidaro,  g.gif nes galiu traukt uz kotelio ir gan lengvai issitraukia (kazkas rase, kad taip traukiant, net skaudejo)

Kai isidedi, ir dediesi, pabandyk patraukti uz kotelio kai jau baigei, isitikinti, kad ji prikibusi, man ji labai tvirtai laikosi, turi manau laikytis ir tau. Gal kai dediesi per anksti isskleidi? As kai deduosi, ziuriu, kad oro neliktu joje, taip ji prisitvirtina panasiai kaip medicinines taures kad buna. Pirma diena man irgi buvo praleide, bet tik viena karta prabego
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 24 spalio 2012 - 09:50
ir dar, isidejus, turbut spaudzia pusle g.gif , nes norisi slapintis, nors jau tai ir bunu atlikus.
negalvojau, kad taip bus sudetinga su isidejimu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 24 spalio 2012 - 10:19
ir visa problema tame kad tu ją nepakankamai giliai įsidedi... nebijok jos įsidėti giliai, patikėk manim ištrauksi mirksiukas.gif jei tavo gimdos kaklelis aukštai, o taurelę įsidedi prie pat, užtai ir gaunasi visokie lekažai ir pūslės spaudimai ax.gif man irgi taip buvo per pirmus įsidėjimus, bet kai įsidėjau tikrai giliai kaip priklauso, pasibaigė visi nepatogumai mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip istumti ja kuo giliau?kiek eina, ja idedu sulenkus, apciuopiu ar issitiese, paskui pasiekiu krasteli,ileidziu oro ir bandau stumt, bet atrodo, kad ji daugiau nesistumia.
vakar, kol negausios mm buvo, tai taip dziaugiaus, nors ir praleido kazkiek, bet tas svaros jausmas thumbup.gif , na o siandien isvis atrodo nepavyksta susitvarkyt, jau atrodo, kad nuo tos taureles pilva skauda, nemalonu daros verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 10 24, 13:11)
o kaip istumti ja kuo giliau?kiek eina, ja idedu sulenkus, apciuopiu ar issitiese, paskui pasiekiu krasteli,ileidziu oro ir bandau stumt, bet atrodo, kad ji daugiau nesistumia.
vakar, kol negausios mm buvo, tai taip dziaugiaus, nors ir praleido kazkiek, bet tas svaros jausmas  thumbup.gif , na o siandien isvis atrodo nepavyksta susitvarkyt, jau atrodo, kad nuo tos taureles pilva skauda, nemalonu daros  verysad.gif

O kam ora į ją įleidžiat? g.gif Kaip suprantu būtent čia ir yra jūsų klaida, įleidžiat orą ir dėl to nesusidaro vakumas. g.gif Ar gal aš kažko nesupratau?
Aš sulankstau taurelę, įsidedu ją, palaukiu kol išiskleidžia. dėl visą ko patikrinu ar ji tikrai išsiskleidė ir viskas.
Jau kai išsiimu, tuomet pasiimu už taurelės galo, ją paspaudžiu, kad į ją prieitų oras ir kad atsivaakumuotų ji smile.gif Tada traukiu. Nes jei gerai prisisiurbia, tai taip ištraukti labai sunku ir labai skauda.
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 10 24, 13:34)
O kam ora į ją įleidžiat?  g.gif Kaip suprantu būtent čia ir yra jūsų klaida, įleidžiat orą ir  dėl to nesusidaro vakumas.  g.gif Ar gal aš kažko nesupratau?
Aš sulankstau taurelę, įsidedu ją, palaukiu kol išiskleidžia. dėl visą ko patikrinu ar ji tikrai išsiskleidė ir viskas.
Jau kai išsiimu, tuomet pasiimu už taurelės galo, ją paspaudžiu, kad į ją prieitų oras ir kad atsivaakumuotų ji smile.gif Tada traukiu. Nes jei gerai prisisiurbia, tai taip ištraukti labai sunku ir labai skauda.

dariau ir taip ir taip, bet as nejauciu, kad koks vakumas susidarytu, visad galiu istraukt suemus uz kotelio. na dabar paskutini kart lyg ir normaliau atrodo isidejo, jau tiek daug nebepraleidzia, ziuresiu ar begalesiu lengvai uz kotelio istraukt.
na ir vargelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 10 24, 14:22)
bet as nejauciu, kad koks vakumas susidarytu, visad galiu istraukt suemus uz kotelio


o negali but, kad taurele per maza? g.gif jei ji pilnai issikleidzia, bet vis tiek lengvai issitraukia, gal netinka dydis...
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 10 24, 15:42)
o negali but, kad taurele per maza?  g.gif jei ji pilnai issikleidzia, bet vis tiek lengvai issitraukia, gal netinka dydis...

tai kad cia antras dydis, emiau iskart didesne, nes pas mane gan gausios, o kiek ziurinejau, tai taureles dvieju dydziu ir tebuna. na bandysiu, jug vistiek kada nors turiu issiaiskint, ka ne taip darau
Atsakyti
o aš kažkaip vistik galvoju kad nepakankamai giliai ją įsistato... g.gif tiesiog nepasiekia gimdos kaklelio dėl to taip ir yra... rolleyes.gif
aš pvz ją sulanksčius stengiuosi kuo giliau įsistatyti, tada pasitikrinu ar kraštelis apgaubia kaklelį, ir jokių lekažų nebūna ax.gif
Atsakyti