Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(mėnulis @ 2012 10 16, 18:13)
na as taip negalvoju, bet galvoju, kad bus maziau patogu ispilti ir isimti,noris kad butu laikyti patogiau, kad i koki tulika netycia neimesciau smile.gif
visai nukirpote? ten vistiek kazkokios draiskaneles turejo likti.  g.gif ir nera maziau patogu dabar ja isimti  g.gif  g.gif

Jau geriau visai nukirpti ir nejausti diskomforto,nei su tuo koteliu durianciu vaiksciot.man isimt l.patogu ir be kotelio,nei karto neprireike.smile.gif
Atsakyti
Dar nekirpau, bet jau nebesijaucia ne kiek. O siaip tai turbut pats geriausias penkmecio pirkinys ar net desimtmecio smile.gif Dienu nesijaucia beveik visiskai, jokiu neigiamu pojuciu kaip su paketais, tamponais. Man nereikia papildonu priemoniu su ja. Nebent tik 1-2 diena, nebent, kad tikrai neisiteptu idedant ar isimant g.gif Rekmenduoju. O dar ir maudytis galima su ja smile.gif Tikrai esu nustebus, tiek mazai moteru, manau, dar zino apie jas.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 10 18, 12:02)
Dar nekirpau, bet jau nebesijaucia ne kiek. O siaip tai turbut pats geriausias penkmecio pirkinys ar net desimtmecio smile.gif Dienu nesijaucia beveik visiskai, jokiu neigiamu pojuciu kaip su paketais, tamponais. Man nereikia papildonu priemoniu su ja. Nebent tik 1-2 diena, nebent, kad tikrai neisiteptu idedant ar isimant  g.gif  Rekmenduoju. O dar ir maudytis galima su ja smile.gif Tikrai esu nustebus, tiek mazai moteru, manau, dar zino apie jas.


Pritariu, aš nebeįsivaizduoju gyvenimo be taurelės thumbup.gif Galima sakyti man mėnesinės dabar tik vieną dieną biggrin.gif kitomis dienomis paprasčiausiai pamirštu apie jas thumbup.gif

Yra moterų kurios nežino apie taureles, kitos dar nedrįsta pirkti, renka informaciją biggrin.gif o dar kitoms, paprasčiausiai nepriimtinas dalykas, ta taurelė smile.gif Bet po truputi manau ji išpopuliarės smile.gif

Dabar galvoju, kodėl nėra intensyvesnės taurelių reklamos g.gif Gal tokia jų taktika, nes reklama vis tik brangi. Ar alwaysai neleidžia taip lengvai į rinką, nes jie juk prarastų didžiulius pelnus
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2012 10 18, 13:26)

Yra moterų kurios nežino apie taureles, kitos dar nedrįsta pirkti, renka informaciją  biggrin.gif o dar kitoms, paprasčiausiai nepriimtinas dalykas, ta taurelė  smile.gif Bet po truputi manau ji išpopuliarės  smile.gif

Dabar galvoju, kodėl nėra intensyvesnės taurelių reklamos  g.gif Gal tokia jų taktika, nes reklama vis tik brangi. Ar alwaysai neleidžia taip lengvai į rinką, nes jie juk prarastų didžiulius pelnus


aš dar vis prie tų kurios tik naudos, laukiu savosios Melunos, žinau apie ją senai , tik vis vienas ir kitas gimę vaikučiai , informacijos stoka ir nutolino tą reikalą, bet viskas pradžią jau padariau - užsisakiau taurelę, radau čia pakankamai daug informacijos ir patarimų - ačiū visoms 4u.gif

geri daiktai dažniausiai nebūna reklamuojami, nes jiems ir nereikia reklamos mirksiukas.gif
Atsakyti
pati geriausia reklama - is lupu i lupas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kada dar kooperuosites pirkimui, ar pastebėsite kur akiciją taurelėms - praneškite.
Kai dar nieko nebuvau girdėjusi apie taureles, pasirodo akcijos buvo beveik kiekvieną mėnesį, o dabar kai ieškau kaip čia pigiau įsigyti, tai visur apie 100lt kainuoja.
Atsakyti
yra taurelems akcija cia: Fleurcup - dvi bespalves taureles uz +/- 90 lt

pakalbinkit drauge ir visai pigiai iseis 4u.gif
Atsakyti
šitos dvi gaunasi 91,5lt bent tiek nuskaičiavo man ax.gif
Atsakyti
Šiandien užsisakiau is Fleurcup 2 raudonas dideles, kur su akcija, nuskaitė 100,30 Lt. Labai tikiuos, kad pavyks susidraugaut ir sėkmingai naudosiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liavamba: 22 spalio 2012 - 18:59
QUOTE(liavamba @ 2012 10 22, 19:55)
Šiandien užsisakiau is Fleurcup 2 raudonas dideles, kur su akcija, nuskaitė 100,30 Lt.  Labai tikiuos, kad pavyks susidraugaut ir sėkmingai naudosiu...

Už tokią kainą ir aš norėčiau kada nors raudoną įsigyti wink.gif biggrin.gif
O šiaip, tikiu, kad tikrai susidraugausit ir sėkmingai naudosit smile.gif thumbup.gif
To ir linkiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gemma @ 2012 10 21, 16:50)
yra taurelems akcija cia: Fleurcup - dvi bespalves taureles uz +/- 90 lt

pakalbinkit drauge ir visai pigiai iseis  4u.gif

Neužmirškit, kad dar siuntimas 3,99 €, bet vistiek nebrangiai gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 10 23, 10:17)
Už tokią kainą ir aš norėčiau kada nors raudoną įsigyti wink.gif biggrin.gif
O šiaip, tikiu, kad tikrai susidraugausit ir sėkmingai naudosit smile.gif  thumbup.gif
To ir linkiu smile.gif
Papildyta:

Neužmirškit, kad dar siuntimas 3,99 €, bet vistiek nebrangiai gaunasi.

Pas juos būna akcijų: 2 taurelės po 19.99 EUR (buvo raudonoms, paskui mėlynoms, tada neseniai skaidrioms), tai su siuntimu gaunasi mažiau, nei 90 lt.
Mes keturiese pirkome, siuntimą pasidalinome, tai kiekvienai taurelė kainavo 38 lt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ania @ 2012 10 21, 11:20)
Gal kada dar kooperuosites pirkimui, ar pastebėsite kur akiciją taurelėms - praneškite.
Kai dar nieko nebuvau girdėjusi apie taureles, pasirodo akcijos buvo beveik kiekvieną mėnesį, o dabar kai ieškau kaip čia pigiau įsigyti, tai visur apie 100lt kainuoja.

Dabar akcija
http://beta.lt/klaip...track_type=name
Atsakyti