Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Tasty @ 2012 10 14, 21:56)
Bet tai negi kas 2 valandas reikia keisti?  g.gif


man taip, pirmas dvi dienas reikia kas 2-3 val mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 10 14, 22:09)
isbandziau taurele. isideti buvo labai paprasta, nors mano yuuki L. Man pasirode labai didele,bet istraukti sunkiau. Reikia imti uz paties pagrindo, ne kojeles, nelabai malonu. Pusdieni vaiksciojau ir dziaugiausi gaiviu jausmu be paketu. (Kotelio netrumpinau, jis netrukdo, nesinori daikto gadinti  g.gif Nematau prasmes) Bet poto praleido  unsure.gif kazkiek. Iskart pajutau  doh.gif Nors isidejau is pirmo karto gerai. Ar galejo praleisti todel, kad gulejau g.gif Ar kad kotelio netrumpinau  g.gif  Kai isemiau nebuvo jau taip daug to turinio, trecdalio net nebuvo. Bet kazkaip isbego.Taureles sonuose yra skylutes, ar galejo gulint pro tas mikro skylutes isbegti, kitaip nerandu jokio paaiskinimo. Gal blogai isidejau. g.gif  O kitose taurelese tose Lunette Fleurcup ar yra kokios skylutes sonuose?
O siaip jei nepraleidines koks nerealus dalykas thumbup.gif Superinis. Tamponu pakaitalas tai tikrai,  thumbup.gif  anksciau pirkdavau kartais ir tamponus ir pirmom dienom kartu su paketu nesiodavau, kad tikrai tikrai nieko neatsitiktu.( Poto nustojau, nes brangu, ir slykstoka )  O cia daugkartinis, jokiu siuksliu, nu kur anksciau buvau, nieko nesijaucia kai vaikstau.

Fleurcup tikrai yra, bet komentarai bus tik kt savaitę biggrin.gif

QUOTE(Kriiste @ 2012 10 14, 22:10)
man taip, pirmas dvi dienas reikia kas 2-3 val mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 10 13, 10:01)
nu tas nieko nera salia - cia yra cie nera - is anksto neuzprognozuosi schmoll.gif
o del ejimo su rankine - tai gerai atrodo, atsistoji darbe, pasiimi rankine ir i WC - ir taip kas 2 val lotuliukas.gif

ai cia kiekvieno reikalas, bet ne karve kainuoja - man patogiau manau kai kuriais atvejais dvi turet bus blush2.gif

QUOTE(Kriiste @ 2012 10 14, 22:10)
man taip, pirmas dvi dienas reikia kas 2-3 val mirksiukas.gif

Gal kai kuriais atvejais ir patogu kelios taurelės, bet jei nėra galimybės pirmosios išsiplauti, ir antroji prisipildo, tai tokiu atveju, reiktų jau ir trečiosios g.gif lotuliukas.gif
Man tikrai patogiau su buteliuku pavaikščioti. Nors šiaip darbe išvis problemų nėra, nes iki 15 val. tik kelios kolegės būnam, dažniausiai dviese. Visi kiti apie tik apie 15 val. pradeda rinktis. O iki to laiko, pirmą diena dažniausiai tik 1-ą kartą tereikia pasikeisti.
Atsakyti
Butu idomu suzinoti ar visos kerpa ta galiuka? Nusikirpau vis delto ji doh.gif Mazdaug per puse, dabar nezinau ar gerai padariau, nes kazkaip pradejo badyti ta kojele. g.gif Nes anksciau jis buvo uzapvalintas g.gif Kam reikejo, maniau, kad geriau bus. Bijau per daug vel nutrumpint betaisydama doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 10 15, 18:01)
Butu idomu suzinoti ar visos kerpa ta galiuka? Nusikirpau vis delto ji  doh.gif Mazdaug per puse, dabar nezinau ar gerai padariau, nes kazkaip pradejo badyti ta kojele.  g.gif Nes anksciau jis buvo uzapvalintas  g.gif Kam reikejo, maniau, kad geriau bus. Bijau per daug vel nutrumpint betaisydama  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Aš kirpau daugiau, nei per pusę, nes man buvo per ilgas. Stengiausi nukirpti taip, kad nebūtų aštru. Nejaučiu visai nei galiuko, nei taurelės. Badyti šiaip neturėtų, nebent nelabai gerai įsidedate taurelę, ir ji kreivai įsistato, tuomet kotelis remiasi į jus unsure.gif Jūs žiūrėkite savo pojūčius, ar tikrai reikia dar mažinti, ar tikrai trukdo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 15, 19:02)
Aš kirpau daugiau, nei per pusę, nes man buvo per ilgas. Stengiausi nukirpti taip, kad nebūtų aštru. Nejaučiu visai nei galiuko, nei taurelės. Badyti šiaip neturėtų, nebent nelabai gerai įsidedate taurelę, ir ji kreivai įsistato, tuomet kotelis remiasi į jus  unsure.gif  Jūs žiūrėkite savo pojūčius, ar tikrai reikia dar mažinti, ar tikrai trukdo  rolleyes.gif

kazkaip jauciasi keistai kai sedziu, kirpau, kad nebutu astriu kampu. kazkada gydytojas sake, kad gimda mano pasisukusi g.gif . jauciasi daugiau kairiame sone lengvas baksnojimas. del isidejimo, tai atrodo, kad isidedu gerai, ji giliai, apima kakleli, viskas prateka i ja kaip reikia. neissipila lyg jau g.gif bet tas baksnojimas nelabai malonus. o daugiau nukirpus, bus nepatogu isimti. gamyklinis kotelis buvo uzapvalintas, dabar to neliko. paskaiciau, kad cia merginos isvis beveik ji nukerpa, man noretusi kazkiek palikti. viskas is smalsumo, kaip kazkada vaikysteje nukirpau barbei plaukus, poto kaip verkiau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 15 spalio 2012 - 18:16
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 15, 18:02)
Aš kirpau daugiau, nei per pusę, nes man buvo per ilgas. Stengiausi nukirpti taip, kad nebūtų aštru. Nejaučiu visai nei galiuko, nei taurelės. Badyti šiaip neturėtų, nebent nelabai gerai įsidedate taurelę, ir ji kreivai įsistato, tuomet kotelis remiasi į jus  unsure.gif  Jūs žiūrėkite savo pojūčius, ar tikrai reikia dar mažinti, ar tikrai trukdo  rolleyes.gif


pas kai kurias moteris gimdos kaklelis yra siek tiek sone, tuomet ir taurele gali buti siek tiek pasisukusi. viskas labai individualu.

jei yra nemalonus pojuciai, tai bandyciau nukirpti visai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 10 15, 20:37)
pas kai kurias moteris gimdos kaklelis yra siek tiek sone, tuomet ir taurele gali buti siek tiek pasisukusi. viskas labai individualu.

jei yra nemalonus pojuciai, tai bandyciau nukirpti visai  blush2.gif

As siulyciau nukirpti visai.as nukirpau,neliko ne kiek ir labai patogu,nieks neduria.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(visagi @ 2012 10 16, 14:12)
As siulyciau nukirpti visai.as nukirpau,neliko ne kiek ir labai patogu,nieks neduria.smile.gif

bet tada juk nelabai patogu butu istustinti taurele, paimti ja, ir istraukti mazai patogu. bandau priprasti prie to jausmo, neduria labai stipriai, bet tada taurele jauciu, ir vienam sone kai sedziu. matyt tikrai kaklelis pakrypes i ta puse, nes kiek ja kraipau, vistiek galiukas buna toje puseje. beto baisu, kad ir nukirpus gali baksnoti, vistiek kazkas lieka, plius butu nepatogu suimti istraukiant. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 10 16, 14:18)
bet tada juk nelabai patogu butu istustinti taurele, paimti ja, ir istraukti mazai patogu. bandau priprasti prie to jausmo, neduria labai stipriai, bet tada taurele jauciu, ir vienam sone kai sedziu. matyt tikrai kaklelis pakrypes i ta puse, nes kiek ja kraipau, vistiek galiukas buna toje puseje. beto baisu, kad ir nukirpus gali baksnoti, vistiek kazkas lieka, plius butu nepatogu suimti istraukiant.  doh.gif


Aš tai su manikiūrinėmis žirklutėmis taip apkarpiau, kad nieko neliko ir niekas neduria biggrin.gif
O ištraukiant, vistiek negalima traukti už kotelio, reikia suėmus už taurelės dugno traukti.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Man kartais atrodo, jog kai kurios moterys galvoja, kad makštis begalybės ilgio biggrin.gif Niekas ten niekur nedings ir nepabėgs, paprasčiausiai nėra kur dingti ax.gif O jei ir pasislenka toliau taurelė, pavyzdžiui, tai atsitūpus visada rasi, ko ieškai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte: 16 spalio 2012 - 14:27
QUOTE(justyte @ 2012 10 16, 15:27)
Aš tai su manikiūrinėmis žirklutėmis taip apkarpiau, kad nieko neliko ir niekas neduria  biggrin.gif
O ištraukiant, vistiek negalima traukti už kotelio, reikia suėmus už taurelės dugno traukti.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Man kartais atrodo, jog kai kurios moterys galvoja, kad makštis begalybės ilgio  biggrin.gif Niekas ten niekur nedings ir nepabėgs, paprasčiausiai nėra kur dingti  ax.gif O jei ir pasislenka toliau taurelė, pavyzdžiui, tai atsitūpus visada rasi, ko ieškai  biggrin.gif

na as taip negalvoju, bet galvoju, kad bus maziau patogu ispilti ir isimti,noris kad butu laikyti patogiau, kad i koki tulika netycia neimesciau smile.gif
visai nukirpote? ten vistiek kazkokios draiskaneles turejo likti. g.gif ir nera maziau patogu dabar ja isimti g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 10 16, 17:13)
na as taip negalvoju, bet galvoju, kad bus maziau patogu ispilti ir isimti,noris kad butu laikyti patogiau, kad i koki tulika netycia neimesciau smile.gif
visai nukirpote? ten vistiek kazkokios draiskaneles turejo likti.  g.gif ir nera maziau patogu dabar ja isimti  g.gif  g.gif


Aš čia bendrai parašiau, niekam asmeniškai netaikiau smile.gif smile.gif

Visai nukirpau, turiu mooncup mažesnį ir lunette didelę. Nei su viena nieko nesijaučia. dabar žiūriu, kaip aš čia tą galiuką tokį gražų padariau biggrin.gif Gal nupjoviau, o ne kirpau g.gif Nelabai pamenu, nes jau trečius metus turiu taurelę.
Man patogu ir be to kotelio. O taurelės jaustis neturi. Tai jei kotelis duria, tai nukirpk ar nupjauk jį biggrin.gif Na jei bijai, kad bus nepatogu, pabandyk išimti ją neimant už kotelio, o iš karto už dugno. Bet daug forumiečių turi nukirpusios tuos kotelius smile.gif
Atsakyti