Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 10 11, 22:35)
Nors ištikrųjų vis dar kokioje rankinėje randų iš senų laikų užslėptų tamponų  lotuliukas.gif

Aš šitą perskaičiusi prisiminiau, kad pas mane irgi tamponų kiekvienoje rankinėje prikišta nuo senų laikų lotuliukas.gif Bet dabar pradėjau skaičiuoti, kad taurelę naudoju jau metus, prieš tai beveik pusantrų metų mmm neturėjau, nes laukiausi ir maitinau, tai tiems tamponams jau mažiausiai 2,5 metų blink.gif blink.gif blink.gif Per šiuos metus, kai naudoju taurelę, tampono prireikė tik vieną kartą, kai mmm užklupo svečiuose unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 10 11, 22:35)
Tikrai nereikia 2-jų taurelių. Juk išsiėmusi pirmosios nemesit jos kažkur, o išsiplausite ir vėl dėsite atgal. Tad tikrai nereikia antros.
Nors ištikrųjų vis dar kokioje rankinėje randų iš senų laikų užslėptų tamponų  lotuliukas.gif Ir dabar kelis su savimi nešiojuosi. Bet tai tik tokiems atvejams, kad vdrug netyčia susirgčiau ne namuose (ciklas nereguliarus), kad nereiktų raudonuoti kažkur smile.gif

aš naudoju dvi, nes nėra sąlygų susitvarkyti, tad tenka vieną dėt maišiukan ir neštis namo plaut, virint, o antrąją pasikeičiu ir įsidedu rolleyes.gif biggrin.gif Su buteliu tingiu terliotis, o ir įtartinai vyrų kolektyvas žiūrės į einančią į tūliką su butelka cool.gif

O kam jums tamponai, rankinėj taurelę nešiokitės mirksiukas.gif Aš tamponus, paketus iškart išdovanojau, nereikalingas daiktas irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 12 spalio 2012 - 23:04
QUOTE(šarlotė @ 2012 10 13, 00:01)
aš naudoju dvi, nes nėra sąlygų susitvarkyti, tad tenka vieną dėt maišiukan ir neštis namo plaut, virint, o antrąją pasikeičiu ir įsidedu  rolleyes.gif biggrin.gif Su buteliu tingiu terliotis, o ir įtartinai vyrų kolektyvas žiūrės į  einančią į tūliką su butelka cool.gif 

O kam jums tamponai, rankinėj taurelę nešiokitės  mirksiukas.gif Aš tamponus, paketus iškart išdovanojau, nereikalingas daiktas irnesakyk.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


o tulike ner kriaukles tai taurelei isplauti g.gif g.gif g.gif keista
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2012 10 13, 00:01)
aš naudoju dvi, nes nėra sąlygų susitvarkyti, tad tenka vieną dėt maišiukan ir neštis namo plaut, virint, o antrąją pasikeičiu ir įsidedu  rolleyes.gif biggrin.gif Su buteliu tingiu terliotis, o ir įtartinai vyrų kolektyvas žiūrės į  einančią į tūliką su butelka cool.gif 



as irgi tuo tikslu dabar uzsisakiau antraja blush2.gif ir konteineriuka, idet padevetai (kiek supratau jame galima bus ir dezinfekuot taurele thumbup.gif

QUOTE(mėnulis @ 2012 10 13, 09:13)
o tulike ner kriaukles tai taurelei isplauti  g.gif  g.gif  g.gif keista

o kas cia keisto - daug kur nera kriaukles tualete, buna keli tualetai individualus, o kriaukles bendros (kad ir teatre pvz) - juk neplausi taureles, jei kas gali uzeit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 10 13, 09:23)
as irgi tuo tikslu dabar uzsisakiau antraja blush2.gif ir konteineriuka, idet padevetai (kiek supratau jame galima bus ir dezinfekuot taurele thumbup.gif
o kas cia keisto - daug kur nera kriaukles tualete, buna keli tualetai individualus, o kriaukles bendros (kad ir teatre pvz) - juk neplausi taureles, jei kas gali uzeit blush2.gif

as jauciu plauciau, kai nieko nera salia. arba eiciau i tulika su tase. nesimato kas viduj, koks buteliukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 10 13, 09:41)
as jauciu plauciau, kai nieko nera salia. arba eiciau i tulika su tase. nesimato kas viduj, koks buteliukas g.gif

nu tas nieko nera salia - cia yra cie nera - is anksto neuzprognozuosi schmoll.gif
o del ejimo su rankine - tai gerai atrodo, atsistoji darbe, pasiimi rankine ir i WC - ir taip kas 2 val lotuliukas.gif

ai cia kiekvieno reikalas, bet ne karve kainuoja - man patogiau manau kai kuriais atvejais dvi turet bus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
šitą temą skaitinėju jau seniai ir pagaliau susigundžiau ir aš išmeginti taurelę. Šio metu fleurcup taiko nuolaidas, tai galvoju gal užsisakyti. Kiek supratau, tai jie tiesiogiai siunčia į Lietuvą, bet gal kasnosrs jau užsakinėjote ir žinote, kiek kainuos pats apmokėjimas, pvz iš SEB. nes tai turbut jau būtų tarptautinis pavedimas?
Atsakyti
QUOTE(Ania @ 2012 10 14, 17:35)
Sveikos merginos,
šitą temą skaitinėju jau seniai ir pagaliau susigundžiau ir aš išmeginti taurelę. Šio metu fleurcup taiko nuolaidas, tai galvoju gal užsisakyti. Kiek supratau, tai jie tiesiogiai siunčia į Lietuvą, bet gal kasnosrs jau užsakinėjote ir žinote, kiek kainuos pats apmokėjimas, pvz iš SEB. nes tai turbut jau būtų tarptautinis pavedimas?

Mokėjau kreditine, nieko nekainavo, nes tai ne pavedimas, o apmokėjimas kortele (juk užsienyje kai kortele atsiskatote, neskaičiuoja jums kaip tarptautinį pavedimą). Su debetine turi būti lygiai tas pats, bet kažkodėl abejoju, ar ją priims g.gif Nors ir rašo, jog priima Visa Electron, bet... na, buvo jau keli kartai kitose parduotuvėse, kad nurodyta, jog priima, bet realiai mokėjimas nepraeina..
Atsakyti
Ačiū už greitą atsakymą. Jus bovote teisi, Visą elektron atmetė...gaila
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 10 13, 10:01)
o del ejimo su rankine - tai gerai atrodo, atsistoji darbe, pasiimi rankine ir i WC - ir taip kas 2 val lotuliukas.gif

Bet tai negi kas 2 valandas reikia keisti? g.gif

QUOTE(Hennessy @ 2012 10 14, 18:23)
Nors ir rašo, jog priima Visa Electron, bet... na, buvo jau keli kartai kitose parduotuvėse, kad nurodyta, jog priima, bet realiai mokėjimas nepraeina..

Kai kurie bankai (nemažai užsienyje , o kai kurie ir LT), Visa Electron išduoda su CVV kodu, todėl ta kortelė tinka internetiniams pirkimams mirksiukas.gif Taigi jie nemeluoja taip rašydami, viskas priklauso nuo to, kokią kortelę turite...
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 10 14, 21:56)
Bet tai negi kas 2 valandas reikia keisti?  g.gif


nebent skęsti g.gif
Mano mmm labai gausios, bet ištempiu pirmas dienas apie 4 h nekeitus, o kitom dienom keičiu 2-3 kartus
Atsakyti
isbandziau taurele. isideti buvo labai paprasta, nors mano yuuki L. Man pasirode labai didele,bet istraukti sunkiau. Reikia imti uz paties pagrindo, ne kojeles, nelabai malonu. Pusdieni vaiksciojau ir dziaugiausi gaiviu jausmu be paketu. (Kotelio netrumpinau, jis netrukdo, nesinori daikto gadinti g.gif Nematau prasmes) Bet poto praleido unsure.gif kazkiek. Iskart pajutau doh.gif Nors isidejau is pirmo karto gerai. Ar galejo praleisti todel, kad gulejau g.gif Ar kad kotelio netrumpinau g.gif Kai isemiau nebuvo jau taip daug to turinio, trecdalio net nebuvo. Bet kazkaip isbego.Taureles sonuose yra skylutes, ar galejo gulint pro tas mikro skylutes isbegti, kitaip nerandu jokio paaiskinimo. Gal blogai isidejau. g.gif O kitose taurelese tose Lunette Fleurcup ar yra kokios skylutes sonuose?
O siaip jei nepraleidines koks nerealus dalykas thumbup.gif Superinis. Tamponu pakaitalas tai tikrai, thumbup.gif anksciau pirkdavau kartais ir tamponus ir pirmom dienom kartu su paketu nesiodavau, kad tikrai tikrai nieko neatsitiktu.( Poto nustojau, nes brangu, ir slykstoka ) O cia daugkartinis, jokiu siuksliu, nu kur anksciau buvau, nieko nesijaucia kai vaikstau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 14 spalio 2012 - 21:14