Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė


 i 
Skelbimai už Skelbimų lentos ribų draudžiami.
Skyrelis taip pat turi temą "Dalinamės natūralia kosmetika ir ne tik".

Nariams, nesilaikantiems taisyklių, skiriami įspėjimai.

Norint jungtis prie užsakymo ar jį organizuot, taip pat skirta tema "Dalinamės natūralia kosmetika ir ne tik".  
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2012 10 08, 13:01)
O ar apsimoka pirkti skystį spec. taurelėms pravalyti?  blush2.gif

na aš jo neturiu ir nepasigendu smile.gif praplaunu vandeniu, ir po/prieš naudojimą sterilizuoju paverdant rolleyes.gif
Atsakyti
Aš skysčio tikrai nepirkčiau, užtenka gi vandens (o ir nelabai suprantu, kuo skiriasi tas skystis nuo, pvz., spec. muilo, skirto moters higienai?), bet pagalvoju apie spec. servetėles (bet grynai tik tiems atvejams, kai nebūtų galimybės išplauti taurelės, ne pastoviam valymui). Na, bet kol kas (jau metai biggrin.gif ) puikiai verčiuosi ir be jų.
Su taurele deduosi kasdienius plonus įklotukus, tie patepliojimai, kaip jau rašė, yra tokie, vos keli lašai, ir man asmeniškai tik pirmom dienom teplioja, ir tai nevisada, tai dabar jau tuos įklotukus vien dėl įpročio naudoju. Bet ir tai, susinaudoja gal 5-6 vnt per visą ciklą, juk labai nedaug. O ir jeigu norėtųsi ekologiškiau gyventi, galima įsigyti ploną daugkartinį įklotuką biggrin.gif

Tiesa, vel gavau emailą iš fleurcup, dabar akcija rožinėms taurelėms (dvi už 19.99 EUR).
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 08, 13:43)
Aš skysčio tikrai nepirkčiau, užtenka gi vandens (o ir nelabai suprantu, kuo skiriasi tas skystis nuo, pvz., spec. muilo, skirto moters higienai?), bet pagalvoju apie spec. servetėles (bet grynai tik tiems atvejams, kai nebūtų galimybės išplauti taurelės, ne pastoviam valymui). Na, bet kol kas (jau metai  biggrin.gif ) puikiai verčiuosi ir be jų.
Su taurele deduosi kasdienius plonus įklotukus, tie patepliojimai, kaip jau rašė, yra tokie, vos keli lašai, ir man asmeniškai tik pirmom dienom teplioja, ir tai nevisada, tai dabar jau tuos įklotukus vien dėl įpročio naudoju. Bet ir tai, susinaudoja gal 5-6 vnt per visą ciklą, juk labai nedaug. O ir jeigu norėtųsi ekologiškiau gyventi, galima įsigyti ploną daugkartinį įklotuką  biggrin.gif

Tiesa, vel gavau emailą iš fleurcup, dabar akcija rožinėms taurelėms (dvi už 19.99 EUR).

Šiuo metu naudoju O.B, bet ir tai įsidedu kasdieninį įklotėli, kad ramiau būtų, nes visko pasitaiko, ypač kai ciklai gausūs būna, manau ir taurelę įsidėjus ramiau yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 08 spalio 2012 - 13:02
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 08, 13:43)


Tiesa, vel gavau emailą iš fleurcup, dabar akcija rožinėms taurelėms (dvi už 19.99 EUR).


o kad tik bespalvem tokia kaina yra, gal cia reik kokios slaptos nuorodos rozinei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 10 08, 21:53)
o kad tik bespalvem tokia kaina yra, gal cia reik kokios slaptos nuorodos rozinei g.gif

Oj doh.gif Man e-mail'o paveiksliuke jos rimtai su rožiniu atspalviu pasirodė (net dabar atidariau pažiūrėti, tikrai užneša į rožinę spalvą lotuliukas.gif ) doh.gif Atsiprašau už sukladinimą ax.gif Na, bet akcija vis tiek yra.

Et, man mėlynos labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 10 09, 11:43)
Mėlynoms kątik baigėsi, aš vakar savo gavau  ax.gif

as savaja siandien gavau, is pirmo zvilgsnio gan didokos tos 2 dydzio taureles atrodo biggrin.gif lauksiu mm, kad isbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 08, 23:57)
Oj  doh.gif  Man e-mail'o paveiksliuke jos rimtai su rožiniu atspalviu pasirodė (net dabar atidariau pažiūrėti, tikrai užneša į rožinę spalvą  lotuliukas.gifdoh.gif  Atsiprašau už sukladinimą  ax.gif  Na, bet akcija vis tiek yra.

Et, man mėlynos labai patiko  wub.gif


tai va kad bespalvio nebelabai norisi - ieskau kazko artimesnio dabartinei, po devejimo ilgalaikio likusiai spalvai, kad ilgiau estetiskesnis vaizdas isliktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 10 09, 16:02)
tai va kad bespalvio nebelabai norisi - ieskau kazko artimesnio dabartinei, po devejimo ilgalaikio likusiai spalvai, kad ilgiau estetiskesnis vaizdas isliktu blush2.gif

tai va, aš irgi sakau, kad norėtųsi dabar linksmai spalvotos biggrin.gif Nors rašė merginos, kad galima tą skaidrios taurelės atsiradusį gelsvumą nuvalyti, bet nu kažkaip vis tiek norėsis man naujos su laiku unsure.gif Tik kad aš turiu fleurcup, tai kitos norėčiau kitos firmos jau; bet kadangi gaunu emailu iš jų pranešimus apie akcijas, tai vis parašau, gal kam bus aktualu.
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 09, 16:29)
tai va, aš irgi sakau, kad norėtųsi dabar linksmai spalvotos  biggrin.gif  Nors rašė merginos, kad galima tą skaidrios taurelės atsiradusį gelsvumą nuvalyti, bet nu kažkaip vis tiek norėsis man naujos su laiku  unsure.gif  Tik kad aš turiu fleurcup, tai kitos norėčiau kitos firmos jau; bet kadangi gaunu emailu iš jų pranešimus apie akcijas, tai vis parašau, gal kam bus aktualu.

ai as kazkaip vistik nusprendziau imt meluna, surinksiu merginu buri - siuntima pasidalinsim, kad ir kazkiek brangiau - juk ne vienam kartui ir net ne vieniem metam - bet noris tokios, kokios noris blush2.gif , dar melunoje tu konteineriuku radau specialiu ju laikymui - tai ir pabaige mane nupirkt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 10 09, 16:36)
ai as kazkaip vistik nusprendziau imt meluna, surinksiu merginu buri - siuntima pasidalinsim, kad ir kazkiek brangiau - juk ne vienam kartui ir net ne vieniem metam - bet noris tokios, kokios noris blush2.gif , dar melunoje tu konteineriuku radau specialiu ju laikymui - tai ir pabaige mane nupirkt blush2.gif

Man melunose patiko tas kotelis-žiedelis ir burbuliukas įdomus unsure.gif Kažkaip patraukė dėmesį, gal patogu griebti g.gif
Aš šiuo metu linkstu prie Lunette - nors ir brangi, bet gi kiek pinigų susitaupiau paketų ir tamponų nepirkusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoeaholic @ 2012 10 04, 09:44)
O man toks irgi matyt durnas, bet vis tik klausimas...
O KOKS TIKSLAS 'treniruotis' iki mmm? g.gif (juolab, kad per mmm ir gimdos dugnas kitaip 'jauciasi', ir isskyros kitokios ir dar daug visko kitaip, tad gali buti tas 'makalavimasis' bus visai bevaisis...)


QUOTE(mėnulis @ 2012 10 04, 13:15)
nematau prasmes deti jos kol ne mm  schmoll.gif Tomis dienomis anatomija pasikeicia...Nors taurele gerai, nejauciu noro ten be reikalo treniruotis  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Tada kai laikas ateis, ir ziuresiu, ziuresiu ar ta kojele reikes trumpint ir visa kita  smile.gif


Jūsų teisė rinktis. Man asmeniškai keli pabandymai ne mm metu davė galimybę pasitreniruoti ir atrasti patogų man sulankstymo ir įsidėjimo būdą. Taip pat išsiėmimo techniką. Kažkaip nesinorėjo pirmom mm dienom dėtis jos ir eiti kažkur į žmones, ir galvoti ar gerai įsidėjau, ar ne kreivai, ar nepradės kur pro šoną kraujas pliaupti.. Ir aplamai smalsu buvo. Tad nieko blogo tokiame "makalavime" aš nematau, man tai nesukelia jokio diskomforto.

QUOTE(A-G-N-E @ 2012 10 08, 08:51)
Sveikos visos,

Esu naujoke tiek sitame forume, tiek sitoje srityje. Apie sias taureles esu girdejusi, taciau tik perskaiciusi straipsni apie tamponu ir iklotu daroma zala susimasciau apie taureles. Jau gerus 3 metus apskritai vengiu paketu, su jais baisiai nemalonu, nepatogu ir man asmeniskai visiskai nehigieniska. Seip esu pilnai patenkinta tamponais, del ju sukti galvos nereikia, taciau paskaicius ir susimascius apie ju sudeti...Gal ir tos taureles gerai, perskaiciusi sia tema turbut pirmam kartui nepagailejus pinigeliu rinkciausi lunete, bet perskaiciusi visu jusu komentarus supratau kad visgi su jomis tepliojama ir reikia naudoti paketus, tai ir galvoju dabar ar verta investuoti apie 100 lt kad vel sugrizti prie paketu?Gal galite patarti ar tikrai visoms teplioja ar cia tik stoka patirties isidejimo ar kaip? smile.gif Ir ar verta investuoti pinigelius, jei as laaaabai stipriai baidausi paketu?

Tokiu atveju įsigykite ar pasisiūkite daugkartinius paketukus/įklotukus. Grynai dėl savęs. Aš tokius naudoju kelias dienas iki mm (nes teplioja pastoviai) ir pirmas 2 dienas mm. Man tikrai patogu, ir saugu. Nors kuo toliau, tuo rečiau man jų prireikia per dienas, labiau kol teplioja iki normalaus susirgimo. Turiu 5 vnt., nors realiai ir 3 vnt. pilnai užtektų. Ryte įsidedi, vakare išsiskalbi. Jei neišdžiuvo, kitą dieną imi kitą. ir dar vienas lieka atsargoje wink.gif


QUOTE(*Maja* @ 2012 10 08, 11:02)
Sveikos, aš taip pat susidomėjau šiomis taurelėmis, juolab, kad tiek daug gerų atsiliepimų. Susirašiau jau su Jurgiukste  4u.gif  Bet manau geriausia turėti bent 2 vnt taurelių, kad vieną įsidedi, o kitą paruoši kitam kartui.

QUOTE(*Maja* @ 2012 10 08, 13:01)
O ar apsimoka pirkti skystį spec. taurelėms pravalyti?  blush2.gif

Tikrai nereikia 2-jų taurelių. Juk išsiėmusi pirmosios nemesit jos kažkur, o išsiplausite ir vėl dėsite atgal. Tad tikrai nereikia antros. O plauti paprastu vandeniu. Tikrai nereikia jokių skysčių. Aš kartais vaikišku muilu praplaunu, nors kažkas čia rašė, kad negalima. Ir prieš ciklą ir po jo, palaikau verdančiame vandenyje, arba bent jau užpilu verdančiu vandeniu ir palaikau smile.gif Viskas. Paprasta, bet užtat kaip patogu smile.gif
Apie paketus išvis nenoriu net prisiminti. Iš didelės bėdos dar įsidėčiau tamponą, bet tikrai taurelė yra nepamainomas dalykas thumbup.gif Aš pirkau ją balandžio mėn. Iki dabar jau sirgau 6 kartus, tad taurelė man jau atsipirko smile.gif Tad toliau naudosiu "už ačiū". smile.gif
Be to man dar labai patinka, kad prieš kiekvienas mm nereikia sukti galvos ar turiu namie pakankamai tamponų, ar užteks. Nors ištikrųjų vis dar kokioje rankinėje randų iš senų laikų užslėptų tamponų lotuliukas.gif Ir dabar kelis su savimi nešiojuosi. Bet tai tik tokiems atvejams, kad vdrug netyčia susirgčiau ne namuose (ciklas nereguliarus), kad nereiktų raudonuoti kažkur smile.gif
Atsakyti