Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Shoeaholic, išryškinai smile.gif ko net pati nežinojau smile.gif.
Kiek pati taurelių turi?
Atsakyti
Pasidžiaukim, kad naudojame taureles smile.gif.
http://m.delfi.lt/gy...php?id=59681341
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 10 05, 14:11)
Shoeaholic, išryškinai smile.gif ko net pati nežinojau smile.gif.
Kiek pati taurelių turi?


Turiu viena, bet gi rinkausi gi LABAI atidziai, tai isnagrinejau ne vieno gamintojo produkta uzsieniniuose forumuose ir youtube'j 4u.gif
Atsakyti
Rašei, kad dar kažkokios norėtum, pamaniau, kad kolekciją papildai wink.gif.
Atsakyti
Jurgiukste, tuoj tavo tą post'ą ištrins moderatorės piktosios biggrin.gif

na o aš su įspūdžiais po antrųjų mm su taurele ax.gif patrumpinau kotuką, ir visai jos nebejaučiau... įsidėti jau irgi išmokau, tik nevisada jinai iškart išsiskleidžia ax.gif bet šiaip daiktas nerealus thumbup.gif ir kur aš anksčiau buvau kad jos nepirkau hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alcantara: 07 spalio 2012 - 10:44
http://gyvenimas.del...i.d?id=59681341

Atsakyti
Sveikos visos,

Esu naujoke tiek sitame forume, tiek sitoje srityje. Apie sias taureles esu girdejusi, taciau tik perskaiciusi straipsni apie tamponu ir iklotu daroma zala susimasciau apie taureles. Jau gerus 3 metus apskritai vengiu paketu, su jais baisiai nemalonu, nepatogu ir man asmeniskai visiskai nehigieniska. Seip esu pilnai patenkinta tamponais, del ju sukti galvos nereikia, taciau paskaicius ir susimascius apie ju sudeti...Gal ir tos taureles gerai, perskaiciusi sia tema turbut pirmam kartui nepagailejus pinigeliu rinkciausi lunete, bet perskaiciusi visu jusu komentarus supratau kad visgi su jomis tepliojama ir reikia naudoti paketus, tai ir galvoju dabar ar verta investuoti apie 100 lt kad vel sugrizti prie paketu?Gal galite patarti ar tikrai visoms teplioja ar cia tik stoka patirties isidejimo ar kaip? smile.gif Ir ar verta investuoti pinigelius, jei as laaaabai stipriai baidausi paketu?
Atsakyti
Tikrai verta, nepalyginsi, nei būnant su tamponais. Galima sm ir pigiau rasti arba kooperuotis siuntimui.
O papildomai dedamas įklotas, nes užmiršti, kad sergi smile.gif.
Atsakyti
Tikrai teplioja ne visoms, aš dar tik porą mm turėjau su taurele, bet man neteplioja praktiškai, ir kiek teplioja tai suprantu iš to, kad ta dalis, kuri lieka taurelės išorėje ją naudojant, susitepa išimant ar įdedant taurelę ir tas turinys turi išbėgti (kokie du lašai). Tai va tiek ir teplioja...
Aišku, jei nepasikeisi visą parą, tai tiesiog persipildys taurelė, bet čia prie tepliojimo jau nepriskirčiau.
O paketų dėtis tikrai nebūtina...pilnai užtenka ir to plono kasdienio įklotėlio.
Pabandyk ir įsitikinsi...tikrai verta 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat susidomėjau šiomis taurelėmis, juolab, kad tiek daug gerų atsiliepimų. Susirašiau jau su Jurgiukste 4u.gif Bet manau geriausia turėti bent 2 vnt taurelių, kad vieną įsidedi, o kitą paruoši kitam kartui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 spalio 2012 - 11:57
man asmeniškai tepliojo tik kai blogai įsidėjau, ir kai persipildė (pasikeitė mm gausumas)... ax.gif taurelės man užtenka vienos pilnai... prasiplauni ir vėl įsidedi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alcantara @ 2012 10 08, 11:52)
man asmeniškai tepliojo tik kai blogai įsidėjau, ir kai persipildė (pasikeitė mm gausumas)... ax.gif taurelės man užtenka vienos pilnai... prasiplauni ir vėl įsidedi rolleyes.gif

O ar apsimoka pirkti skystį spec. taurelėms pravalyti? blush2.gif
Atsakyti