Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Man natūraliau atrodo geriau, nei dažyta. Gal per daug skeptiškai žiūriu blush2.gif. Ir maniškė truputį pakeitus spalvą.
Tikrai mooncup spalvota, rausva.
Pirkta prieš 2 metus.
Pradžioje truputį nervinausi, niekaip neišsiskleisdavo kol gerokai nepatampydavau blush2.gif. Čia paskaičius, kad dar lubrikanto naudoja, tai dabar viskas puikiai.
Atsakyti
QUOTE(Shoeaholic @ 2012 10 01, 16:46)
Pirmaja diena man uztenka kas 6 val, paskui kas 12  4u.gif


QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 10 02, 08:08)
kai jaučiu, kad laikas eiti keistis


sorry, uz "durna" klausima, bet kaip jus zinot, kada jau laikas taurele istustint? su tamponais viskas aisku: pradeda tepliot - laikas keist. ar cia irgi principas panasus?
as baisiai uzmarsi ant tokiu dalyku.... blush2.gif

as netycia uzmaciau reklama nete ir baisulingai susidomejau taurele, o dar pasiskaiciau, kad galima normaliai maudytis (kas vasara man labai aktualu), kad neissausina kaip tamponai, kad mmm sutrumpeja kai kurioms, cia butu isvis pasaka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 10 03, 14:46)
sorry, uz "durna" klausima, bet kaip jus zinot, kada jau laikas taurele istustint? su tamponais viskas aisku: pradeda tepliot - laikas keist. ar cia irgi principas panasus?
as baisiai uzmarsi ant tokiu dalyku....  blush2.gif

as netycia uzmaciau reklama nete ir baisulingai susidomejau taurele, o dar pasiskaiciau, kad galima normaliai maudytis (kas vasara man labai aktualu), kad neissausina kaip tamponai, kad mmm sutrumpeja kai kurioms, cia butu isvis pasaka  rolleyes.gif

as galvoju, kad mm sutrumpeja del to, kad kai ja trauki, automatiskai susidaro vakuumas ir taip vakuminiu principu istraukiami like nesvarumai. Kada taurele istraukti, na jaucia turbut, kiek kiekviena individualiai kraujuoja. Siaip manau, kad su ta didziaja yuuki... na tikrai gali ilgai buti. gavau as ja, dbr jau laukiu kada panaudosiu, isimu kartais, paziuriu, didele kokia ji man. galvoju kaip cia reiks ja... blush2.gif smile.gif
Atsakyti
As irgi del mooncup spalvos suabejojau ir i ju psl nuejau... Nugi tikria sako, kad nebuna spalvotu ju g.gif

"Coloured cups?
Why don't you make the Mooncup in different colours?

We keep the Mooncup dye-free because adding food colourings or pigments would compromise the health, ethical and environmental benefits of the Mooncup. To read more about this, take a look at our newsletter article... here»"

Tiesa, as tai specialiai mooncupo nepirkau del to, kad be spalvu ax.gif

___

Kada istustinti, tai tiesiog jau 'perpratau'. Tai zinau, kad pirmaja diena po val keistis, o paskui ryte - vakare ir viskas. Po 2-3 menesiu aisku bus paciai tikrai 4u.gif Niekada nelaukiu kol 'prades teplioti', nes nu kam gi rubus 'gadinti' biggrin.gif

P.S. Mano irgi ciklas sutrumpej beveik net 2 dienom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoeaholic: 03 spalio 2012 - 18:11
Po shoeaholic žinutės visai pasimečiau.
Žinojau, kad turiu informacinį lapelį likusi, ėjau pažiūrėti. Nes tuos 2 metus kažkodėl sakydavau, kad mooncup turiu, pasirodo aš meluna naudoju blush2.gif. Gal mėnulis gražiau man skamba smile.gif.
Atsiprašau.
Atsakyti
aciu uz atsakymus, baisiai tikiuos, kad ir man uzteks tik ryte ir vakare, nes pas mane mmm negausios

dabar belieka kokios akcijos sulaukti rolleyes.gif labiausiai noretusi kokios spalvotos taureles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 10 03, 19:22)
Po shoeaholic žinutės visai pasimečiau.
Žinojau, kad turiu informacinį lapelį likusi, ėjau pažiūrėti. Nes tuos 2 metus kažkodėl sakydavau, kad mooncup turiu, pasirodo aš meluna naudoju blush2.gif. Gal mėnulis gražiau man skamba smile.gif.
Atsiprašau.


Matai kaip 'isryskinom' hihihi.gif
As gal ir nebuciau atkreipus demesio, bet kai pati ieksojausi (butinai PURPLE spalvos - tieiosg uzgaida tokia buvo), tai issiaiskinau kokios buna spalvotos, kokios ne, uztat labai 'suklusau', kad mooncup'as spalvotas, tai ir puoliau 'tikrinti'. Nes buciau ji pirkusi, jei tik butu buve spalvotu smile.gif


QUOTE(Gemma @ 2012 10 04, 08:26)
aciu uz atsakymus, baisiai tikiuos, kad ir man uzteks tik ryte ir vakare, nes pas mane mmm negausios

dabar belieka kokios akcijos sulaukti  rolleyes.gif labiausiai noretusi kokios spalvotos taureles  smile.gif


Man is visu 'graziausios' buvo tos lunette, kuria as ir turiu. Nes ir maisiukai grazus, ir taureles visokiu spalvu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 10 03, 14:46)
sorry, uz "durna" klausima, bet kaip jus zinot, kada jau laikas taurele istustint? su tamponais viskas aisku: pradeda tepliot - laikas keist. ar cia irgi principas panasus?
as baisiai uzmarsi ant tokiu dalyku....  blush2.gif

Klausimas tikrai ne "durnas" smile.gif Aš dėl savo ramybės vistiek pirmom dienom naudoju papildomai paketą (tiesa, medžaiginį), tad jei pradeda teplioti ir pirmyn keistis. Na, bet šiaip jau maždaug pagal valandas jaučiu pirmą dieną. Bet dėl saugumo vistiek deduosi paketą. Nes kartais nutinka visko, ko neplanuoji, o paskui stovėti ir pegyventi, kad pratekės irgi nėra malonu. Pvz. vakar teko iš darbo lėkti pasiimti iš mamos vaiko su beveik 40 laipsn.temperatūrą. Lėkti pas budintį gydytoją, vaiką ant rankų patampyt, dar pasinervuotii. Tad jaučiau, kad biški pratekėjo, bet buvau rami, nes turėjau "apsaugą" smile.gif O kitom dienom, jau nebenaudoju papildomų priemonių, nes taurelė per 12 val. neprisipildo pilna.

QUOTE(mėnulis @ 2012 10 03, 15:36)
as galvoju, kad mm sutrumpeja del to, kad kai ja trauki, automatiskai susidaro vakuumas ir taip vakuminiu principu istraukiami like nesvarumai. Kada taurele istraukti, na jaucia turbut, kiek kiekviena individualiai kraujuoja. Siaip manau, kad su ta didziaja yuuki... na tikrai gali ilgai buti. gavau as ja, dbr jau laukiu kada panaudosiu, isimu kartais, paziuriu, didele kokia ji man. galvoju kaip cia reiks ja... blush2.gif  smile.gif

Patarsiu kaip man patarė, o ko laukiat mm? g.gif Imkit ir pasitreniruokit dabar, žinosit ko laukti, ko tikėtis, kokių klaidų nedaryti wink.gif Man padėjo smile.gif Iš 3-čio karto įsidėjau idealiai wink.gif Nors dar ir dabar naudojant visko nutinka doh.gif lotuliukas.gif Vakar dėjausi, išslydo ji man ir skersai įsisiurbė biggrin.gif Na, bet nieko baisaus, tik toks kvailas juokas paėmė smile.gif

QUOTE(Gemma @ 2012 10 04, 08:26)
aciu uz atsakymus, baisiai tikiuos, kad ir man uzteks tik ryte ir vakare, nes pas mane mmm negausios
dabar belieka kokios akcijos sulaukti  rolleyes.gif labiausiai noretusi kokios spalvotos taureles  smile.gif

Neseniai buvo flercup akcijos spalvotoms taurelėms, bet baigėsi. Reiktų sekti, nes manau, kad dar jų tikrai bus smile.gif
Atsakyti
O man toks irgi matyt durnas, bet vis tik klausimas...
O KOKS TIKSLAS 'treniruotis' iki mmm? g.gif (juolab, kad per mmm ir gimdos dugnas kitaip 'jauciasi', ir isskyros kitokios ir dar daug visko kitaip, tad gali buti tas 'makalavimasis' bus visai bevaisis...)

Ne pirmos mmm ir ne paskutines, jei viena cikla nepavyks, kita vel bandysit, kol pavyks. Tikrai 'nepraziopsosit' tu mmm 'treniruotems' ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoeaholic @ 2012 10 04, 08:10)
Man is visu 'graziausios' buvo tos lunette, kuria as ir turiu. Nes ir maisiukai grazus, ir taureles visokiu spalvu  blush2.gif

man jos irgi labai patrauklios akiai drinks_cheers.gif

QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 10 04, 08:32)
Neseniai buvo flercup akcijos spalvotoms taurelėms, bet baigėsi. Reiktų sekti, nes manau, kad dar jų tikrai bus smile.gif


na va, kaip gaila, kad praziopsojau verysad.gif smile.gif bet esu tikra, kad tu akciju dar bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 10 04, 09:32)
Klausimas tikrai ne "durnas" smile.gif Aš dėl savo ramybės vistiek pirmom dienom naudoju papildomai paketą (tiesa, medžaiginį), tad jei pradeda teplioti ir pirmyn keistis. Na, bet šiaip jau maždaug pagal valandas jaučiu pirmą dieną. Bet dėl saugumo vistiek deduosi paketą. Nes kartais nutinka visko, ko neplanuoji, o paskui stovėti ir pegyventi, kad pratekės irgi nėra malonu. Pvz. vakar teko iš darbo lėkti pasiimti iš mamos vaiko su beveik 40 laipsn.temperatūrą. Lėkti pas budintį gydytoją, vaiką ant rankų patampyt, dar pasinervuotii. Tad jaučiau, kad biški pratekėjo, bet buvau rami, nes turėjau "apsaugą" smile.gif O kitom dienom, jau nebenaudoju papildomų priemonių, nes taurelė per 12 val. neprisipildo pilna.
Patarsiu kaip man patarė, o ko laukiat mm?  g.gif Imkit ir pasitreniruokit dabar, žinosit ko laukti, ko tikėtis, kokių klaidų nedaryti wink.gif Man padėjo smile.gif Iš 3-čio karto įsidėjau idealiai wink.gif Nors dar ir dabar naudojant visko nutinka  doh.gif  lotuliukas.gif Vakar dėjausi, išslydo ji man ir skersai įsisiurbė biggrin.gif Na, bet nieko baisaus, tik toks kvailas juokas paėmė smile.gif
Neseniai buvo flercup akcijos spalvotoms taurelėms, bet baigėsi. Reiktų sekti, nes manau, kad dar jų tikrai bus smile.gif

nematau prasmes deti jos kol ne mm schmoll.gif Tomis dienomis anatomija pasikeicia...Nors taurele gerai, nejauciu noro ten be reikalo treniruotis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tada kai laikas ateis, ir ziuresiu, ziuresiu ar ta kojele reikes trumpint ir visa kita smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Shoeaholic @ 2012 10 04, 09:44)
O man toks irgi matyt durnas, bet vis tik klausimas...
O KOKS TIKSLAS 'treniruotis' iki mmm? g.gif (juolab, kad per mmm ir gimdos dugnas kitaip 'jauciasi', ir isskyros kitokios ir dar daug visko kitaip, tad gali buti tas 'makalavimasis' bus visai bevaisis...)

Ne pirmos mmm ir ne paskutines, jei viena cikla nepavyks, kita vel bandysit, kol pavyks. Tikrai 'nepraziopsosit' tu mmm 'treniruotems'  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 10 04, 13:15)
nematau prasmes deti jos kol ne mm  schmoll.gif Tomis dienomis anatomija pasikeicia...Nors taurele gerai, nejauciu noro ten be reikalo treniruotis  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Tada kai laikas ateis, ir ziuresiu, ziuresiu ar ta kojele reikes trumpint ir visa kita  smile.gif




Lauksiu jusu atsiliepimu kaip isbandysite, pas jus irgi yuuki jei gerai pamenu 4u.gif unsure.gif
Atsakyti