Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

gerai butu , kad moterys pasisakytu kokios firmos mendtruacines taureles naudoja. Nes pvz as be patirties ir nzn, uzsisakiau femme cup ir nzn, sako ana kazkokia aukstsne ir pan. Kas naudojas femme sup - kokie butu atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rdk: 01 spalio 2012 - 06:53
laba diena,gal kvailas klausimas pasirodys,bet kiek kartu per diena ta puodeli reikia tustinti? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2012 10 01, 15:31)
laba diena,gal kvailas klausimas pasirodys,bet kiek kartu per diena ta puodeli reikia tustinti?  blush2.gif  ax.gif



priklausomai nuo menstruaciju gausumo.
man: gausiausia diena kas 3 val. kitom dienom mazdaug kas 12 val.

svarbiausia ne reciau kaip kas 12 val.
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2012 10 01, 16:31)
laba diena,gal kvailas klausimas pasirodys,bet kiek kartu per diena ta puodeli reikia tustinti?  blush2.gif  ax.gif


Pirmaja diena man uztenka kas 6 val, paskui kas 12 4u.gif
Atsakyti
aisku keitimo daznumas dar priklauso nuo taureles dydzio/talpos. mirksiukas.gif
Atsakyti
labai aciu uz atsakyma merginos, tokios draugiskos 4u.gif
o sakykite ,ka darote jei esate darbe,kaip prasiplaunate,kaip susitvarkote viska,jei kriaukles nera salia ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2012 10 01, 20:38)
labai aciu uz atsakyma merginos, tokios draugiskos  4u.gif
o sakykite ,ka darote jei esate darbe,kaip prasiplaunate,kaip susitvarkote viska,jei kriaukles nera salia ?  g.gif

Na, tarkime, yra spec. servetėlės taurelei nuvalyti, bet jos kainuoja unsure.gif Iš bėdos galima tualetiniu popieriumi pavalyti, bet jau tada sekantį kartą būtinai išplauti normaliai. Geriausia yra pasiimti su savimi vandens buteliuką (manau, galima pasirūpinti iš anksto, jei jau žinai, kad darbe prireiks) ir perplauti tiesiog ten pat tualete mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 01 spalio 2012 - 20:02
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 01, 21:01)
Na, tarkime, yra spec. servetėlės taurelei nuvalyti, bet jos kainuoja  unsure.gif  Iš bėdos galima tualetiniu popieriumi pavalyti, bet jau tada sekantį kartą būtinai išplauti normaliai. Geriausia yra pasiimti su savimi vandens buteliuką (manau, galima pasirūpinti iš anksto, jei jau žinai, kad darbe prireiks) ir perplauti tiesiog ten pat tualete  mirksiukas.gif

thumbup.gif Man kai jau mm prasideda, tai darbe iš pat ryto buteliuką vandens prisipilu (liko 0,5l. kai sūnus buvo trumpam pas mane darbe). Pasistatau kur nors ir jau kai jaučiu, kad laikas eiti keistis ar šiaip koks įtarimas kyla - tai eidama į wc pasiimu jį. Kaip tik vakar darbe keičiausi.. Tiesa, prieš tai nusiploviau rankas, o tik tada ėjau keistis..Nes kartais užmiršdavau per skubėjimą, tai tekdavo panaudotį vandenį, kuris būdavo buteliuke. Tad vanduo, tualetinis popierius ir viskas smile.gif Ir pigu, ir man bent jau nepatogumo nesudaro.
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 10 02, 08:08)
thumbup.gif Man kai jau mm prasideda, tai darbe iš pat ryto buteliuką vandens prisipilu (liko 0,5l. kai sūnus buvo trumpam pas mane darbe). Pasistatau kur nors ir jau kai jaučiu, kad laikas eiti keistis ar šiaip koks įtarimas kyla - tai eidama į wc pasiimu jį. Kaip tik vakar darbe keičiausi.. Tiesa, prieš tai nusiploviau rankas, o tik tada ėjau keistis..Nes kartais užmiršdavau per skubėjimą, tai tekdavo panaudotį vandenį, kuris būdavo buteliuke. Tad vanduo, tualetinis popierius ir viskas smile.gif  Ir pigu, ir man bent jau nepatogumo nesudaro.



man taip pat problemu nesudaro... vasara net gamtoje teko kesitis blush2.gif

tiesiog visada turiu maza buteliuka vandens ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rdk @ 2012 10 01, 06:53)
gerai butu , kad moterys pasisakytu kokios firmos  mendtruacines taureles naudoja. Nes pvz as be patirties ir nzn, uzsisakiau femme cup ir nzn, sako ana kazkokia aukstsne ir pan. Kas naudojas femme sup - kokie butu atsiliepimai? ax.gif

naudoju mooncup'ą 2 metus, jau pripratau, tik nepatinka, kad spalvota.
Femme cup pirkau draugei, apsigalvojo, tai pardaviau, jin aukštesnė truputį. Bet manau, gal tai pagaminta, kad geriau apgaubtų kaklelį.

Ar daug čia yra kartu su taurele naudojančių lubrikantą?
Atsakyti
o kodel nepatinka kad spalvota? g.gif ,cia merginos sake ,kad skaidri pagelsta,tai manau vien del estetinio vaizdo maloniau spalvota
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2012 10 02, 09:48)
o kodel nepatinka kad spalvota?  g.gif ,cia merginos sake ,kad skaidri pagelsta,tai manau vien del estetinio vaizdo maloniau spalvota


ar tikrai mooncup spalvota?
kiek zinau ju yra tik nespalvotu... g.gif
apie mooncup taureles atsiliepimai geri, tik net naujos jos gelsvesnes uz kitu gamintoju...
Atsakyti