Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė


 i 
Skelbimam yra atskira tema. Todėl norint kooperuotis rašykit ten. Šioje temoje dalinamės atsiliepimais.
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 09 23, 12:02)
Ačiū  4u.gif
ml netikrinau, bet paskaičiau aprašymą, kad S toms, kam negausios ar negimdę, o L gausios ar po gimdymų, renkuosi iš fleurcup  g.gif  Ir neapsisprendžiu, nes turiu 2 vaikus, bet mmm negausias  biggrin.gif Gal aš negerai įsivaizduoju, bet man atrodo, kad jų pačių dydis skiriasi, todėl ir dvejoju , nes kai tik pasirodė, bandžiau rinktis vaistinėje, vaistininkė irgi nežinojo kokį dydį imti  doh.gif  g.gif

Šiaip, manau, nors mm ir negausios, bet visgi rinktis 2-o dydžio. 2 vaikučiai, 2 gimdymai. Kaip suprantu, jau visi takai praplatinti, tai dėl to aš bent jua tikrai rinkčiausi 2-o dydžio smile.gif
Bet spręsti jums. O gal yra gimdžiusių ir naudojančių 1-o dydžio taurelę?

QUOTE(RytoTyluma @ 2012 09 23, 15:59)
Keiciu tikrai pakankamai daznai, taurele diena nepersipildo. Ko gero, problema del isidejimo, gal dydzio. Bet per 1,5 metu turejau kazkaip issiaiskinti kaip isideti, kad neprateketu  biggrin.gif

Na, aš irgi manau, kad per tokį laikotarpį tikrai turėjot išsiaiškinti kaip ją teisinga įsidėti. Tai manyčiau, g.gif kad netinkamas dydis..
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 09 24, 10:27)
Šiaip, manau, nors mm ir negausios, bet visgi rinktis 2-o dydžio. 2 vaikučiai, 2 gimdymai. Kaip suprantu, jau visi takai praplatinti, tai dėl to aš bent jua tikrai rinkčiausi 2-o dydžio smile.gif
Bet spręsti jums. O gal yra gimdžiusių ir naudojančių 1-o dydžio taurelę?

Ačiū 4u.gif
Visą naktį mąsčiau, dar apžiūrėjau išmatavimus ir taip pat nusprendžiau imti didesnę drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš gimdžius bet pirkau fleurcup S dydžio ax.gif ir jinai nepraleidžia man jei teisingai įsidedu blush2.gif
Atsakyti
Dyl.lt šiandien akcija Amullete taurelei. Bet kiek pamenu, merginos diskutavo, kad neaiški jos kilmės šalis, nors ir rašo kad pagaminta Prancūzijoje g.gif
Atsakyti
O aš vat pagalvojau, kad fleurcup.com dabar akcija. Kaip tik būtų galimybė išmėginti kitokią taurelę.. Nu, bet gi kaip tyčia sėdžiu be pinigų doh.gif Jaučiu vėl teks daboti kaip ir Yukki taurelę hihihi.gif Be to turiu draugių, kurios pačios gal ir nepirktų taurelių vien tik dėl to, kad išmėginti, bet nėra labai nusistačiusios prieš jas, tai būtų visai nebrangi dovana vienai ar kitai progai wink.gif biggrin.gif Artėja gimtadieniai, Kalėdos jau nebe už kalnų (biški už kalnų, bet laiaks taip greit lekia, nepastebėsim kaip ir jos ateis).. O gal imtų ir patiktų blush2.gif
Tiesa, lyg buvo kalbėtą, bet neatsimenu.. g.gif O ar gali jas naudoti moterys, kurioms sutrumpintas gimdos kaklelis? g.gif
Atsakyti
help.gif Bandziau as cia pasitreniruoti su ta yuuki taurele - isidet pavyko karsta.gif , issiimt siaip ne taip irgi, tik kazkaip tas kotelis trumpas baisiai pasirode, net saltas prakaitas ispyle, kad nesugaudysiu as jos hihihi.gif Ar as cia ne taip ikomponavau ta taurele g.gif Nu bet lyg gerai isidejo g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarininė @ 2012 09 27, 13:25)
help.gif Bandziau as cia pasitreniruoti su ta yuuki taurele - isidet pavyko  karsta.gif , issiimt siaip ne taip irgi, tik kazkaip tas kotelis trumpas baisiai pasirode, net saltas prakaitas ispyle, kad nesugaudysiu as jos  hihihi.gif Ar as cia ne taip ikomponavau ta taurele  g.gif Nu bet lyg gerai isidejo  g.gif    unsure.gif

Jei dar ne mm, tai nepergyvenkit. Aš kai treniravausi porą sav. iki mm, tai įsidėjus man kotelis nemaišė visai, sakyčiau kaip tik ilgis buvo. Bet kai prasidėjo mm, tai kotelis pasidarė per ilgas, ir teko jį per pusę patrumpinti. Tad kaip aiškino merginos, gimdos kaklelis per mm nusileidžia žemyn, o po jų vėl kylą aukštyn. Šiaip šitą dalyką irgi galiu patvirtinti, nes tik kai pradėjau naudoti taurelę, pradėjau atkreipti į tai dėmesį.
Ir nereikia panikuoti, jei ir kažkas nesigaus su taurele. Jei jau įsidėjote, būtinai išsitrauksite. Jei nepasiekiat jos, pastumkit raumenukais (lyg tuštintis norėtumėt) ir viskas smile.gif Sėkmės mėginimuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 09 27, 14:30)
Jei dar ne mm, tai nepergyvenkit. Aš kai treniravausi porą sav. iki mm, tai įsidėjus man kotelis nemaišė visai, sakyčiau kaip tik ilgis buvo. Bet kai prasidėjo mm, tai kotelis pasidarė per ilgas, ir teko jį per pusę patrumpinti. Tad kaip aiškino merginos, gimdos kaklelis per mm nusileidžia žemyn, o po jų vėl kylą aukštyn. Šiaip šitą dalyką irgi galiu patvirtinti, nes tik kai pradėjau naudoti taurelę, pradėjau atkreipti į tai dėmesį.
Ir nereikia panikuoti, jei ir kažkas nesigaus su taurele. Jei jau įsidėjote, būtinai išsitrauksite. Jei nepasiekiat jos, pastumkit raumenukais (lyg tuštintis norėtumėt) ir viskas smile.gif Sėkmės mėginimuose smile.gif


Aciu, nuraminot 4u.gif karsta.gif Jau tikrai nedaug iki panikos truko hihihi.gif
Lauksiu mm ir eksperimentuosiu toliau didis.gif
Atsakyti
Gavau ta Yuuki, tai man ji neatrodo kieta. O jus tas taureles virinatee? Ten angliskoj instrukcijoj parasyta po kiekvieno ciklo pavirint po 5 min. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 09 29, 18:45)
Gavau ta Yuuki, tai man ji neatrodo kieta. O jus tas taureles virinatee? Ten angliskoj instrukcijoj parasyta po kiekvieno ciklo pavirint po 5 min.  g.gif

virinu visada 2 minutes, prieš ir po. Paskutinį kartą užmiršau, tai gal pusvalandį virė doh.gif. Bet mooncup'as prie kietesnių, tai nieko neatsitiko.
Yra dar skysčiai plauti, bet virinimas pigiau.
Atsakyti
Aš nevirinu schmoll.gif Tik patį pirmą kartą prieš naudojimą sukišau į mažės buteliukų sterilizatorių biggrin.gif O šiaip užpilu verdančiu vandieniu ir palieku gal 5 minutėm (ar kiek gausis). Na o mmm metu tiesiog praplaunu (kartais su muilu vaikišku, nors ir nerekomenduojama rolleyes.gif )
Atsakyti