Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(enigma3 @ 2012 09 22, 18:31)
vis skaitineju, domiuosi ir radau info:"Vieną mooncup galite naudoti vidutiniškai dvejus metus."(sveikiproduktai.lt info) nes tikrai kazkada buvau skaicius, kad neilgai gali naudot, bet cia kiekvieno gamintojo skirtingai,  g.gif  nes Lunnete rase, jog apie 5 metus

apie maniškę LadyC tai parašyta "lifetime of up to 15 years if maintained correctly". o kaip ten iš tikrųjų, tai bus matyt. bet jeigu tiek laikytų, tai būtų super investicija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 09 22, 18:31)
vis skaitineju, domiuosi ir radau info:"Vieną mooncup galite naudoti vidutiniškai dvejus metus."(sveikiproduktai.lt info) nes tikrai kazkada buvau skaicius, kad neilgai gali naudot, bet cia kiekvieno gamintojo skirtingai,  g.gif  nes Lunnete rase, jog apie 5 metus


cia is divacup puslapio, bet manau, kad tinka visoms siliconinems taurelems.
suprantancioms angliskai, atsakymas i klausima kaip ilgai galima naudoti?

"We are unable to make any claims that The DivaCup™ will last for a specified amount of years as making such a claim is a violation of Medical Device License holders by The FDA and Health Canada. However, the silicone used in The DivaCup™, which is 100% hypoallergenic, latex-free and odorless is the same material and grade used for permanent medical body parts such as heart valves, joint replacements, etc.

The material is very durable, and with proper care, The DivaCup™ should last for many years. The DivaCup™ can be boiled to sterilize the cup, and rubbing alcohol can be used to help remove the natural discoloration. The material and the cup itself should last indefinitely, but since it is a hygienic product, some women prefer to replace the cup every year or two. The DivaCup™ is a great investment and pays for itself in 3 or 4 months for most women."

jei trumpai lietuviskai, tai teisingai priziurint galima naudoti daugeli metu.
uzsienio forumuose esu skaiciusi, kad yra naudojanciu apie 8 metus ir nieko joms neatsitiko.
Atsakyti
maniskei moncoop jau 5 metai - nu ir nieko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 09 22, 20:13)
maniskei moncoop jau 5 metai - nu ir nieko blush2.gif

Na, aš manau, kad jei taurelė ir 2-iems metams, vistiek tai tikrai labai gera investicija. Per 6 mėn atsiperka, o visą kitą laiką naudojam nemokamai wink.gif Nežiūrint, kad tai ir nepaprastai patogus daiktas.
Aš tai vis naudodama galvoju, ar ateityje nekils kokių problemų.. g.gif Na, net nežinau.. Raumenų tonusas nukentės ar dar koks biesas.. g.gif Ką jūs apie tai manot?
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 09 22, 19:07)
o kur jus isigyjate taureles? radau tik Diva cup ir Lunnete oficialius psl., per visokius akciju-atrakciju puslapius nesinori

Aš siunčiausi DivaCup iš Iherb puslapiuko, su pirmo pirkimo 5 Dol. nuolaida neužkliūna muitinėje 4u.gif taurelės nuoroda
Šiaip aš nepirkčiau akcijinių ir neaišku kur pagamintų, tiesiog ne toks didelis pinigų skirtumas, kad rizikuoti, o pigesnės manau kokybė prastesnė, naudotos prastesnės kokybės žaliava, gal kokybės kontrolė prastesnė ir pan. Geriau sumokėti keliomis dešimtimis litų daugiau, vistiek daug metų naudosis smile.gif
Aš jau net pasiilgau savosios taurelės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 09 22, 20:32)
Na, aš manau, kad jei taurelė ir 2-iems metams, vistiek tai  tikrai labai gera  investicija. Per 6 mėn atsiperka, o visą kitą laiką naudojam nemokamai wink.gif Nežiūrint, kad tai ir nepaprastai patogus daiktas.
Aš tai vis naudodama galvoju, ar ateityje nekils kokių problemų..  g.gif Na, net nežinau.. Raumenų tonusas nukentės ar dar koks biesas..  g.gif Ką jūs apie tai manot?

LYGIAI ta pati buvau galvojusi, idomu ir man. kunas nepritaikytas kad ten kazka deti, na nezinau, isbandysiu suzinosiu, bet kol kas i mano kaima dar ji neatsiusta. g.gif unsure.gif
Atsakyti
fleurcup.com gavau emailą, jog iki rugsėjo 30 d. dvi mėlynos taurelės kainuoja 19.99 EUR (vietoje 29.98). Susikooperavus labai nebloga kaina gaunasi thumbup.gif

Gaila, kad aš jau turiu skaidrią lotuliukas.gif
Atsakyti
prieš mėlynas buvo tokia pat akcija raudonom, bet aš buvau tika nusipirkus skaidrias ax.gif
Atsakyti
Sveikos

Turiu klausimą naudojančioms- kaip tinkamai išsirinkti dydį? Labiau remtis mmm gausumu / negausumu ar tuo kad gimdžiusi / negimdžiusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 09 23, 11:06)
Sveikos

Turiu klausimą naudojančioms- kaip tinkamai išsirinkti dydį?  Labiau remtis mmm gausumu / negausumu ar tuo kad gimdžiusi / negimdžiusi  g.gif


Aš rinkausi, pagal kainą, tuomet pagal tai, kad gimdžiusi, ir kad kitais metais 30 biggrin.gif Nesigilinau į ml. Nors aišku, labiau domino didesnė taurelė, nes norėjosi jaustis saugiau smile.gif Bet mažiausiai dėmėsio skyriau ml. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 09 23, 11:54)
Aš rinkausi, pagal kainą, tuomet pagal tai, kad gimdžiusi, ir kad kitais metais 30 biggrin.gif Nesigilinau į ml. Nors aišku, labiau domino didesnė taurelė, nes norėjosi jaustis saugiau smile.gif Bet mažiausiai dėmėsio skyriau ml. smile.gif

Ačiū 4u.gif
ml netikrinau, bet paskaičiau aprašymą, kad S toms, kam negausios ar negimdę, o L gausios ar po gimdymų, renkuosi iš fleurcup g.gif Ir neapsisprendžiu, nes turiu 2 vaikus, bet mmm negausias biggrin.gif Gal aš negerai įsivaizduoju, bet man atrodo, kad jų pačių dydis skiriasi, todėl ir dvejoju , nes kai tik pasirodė, bandžiau rinktis vaistinėje, vaistininkė irgi nežinojo kokį dydį imti doh.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tasty: 23 rugsėjo 2012 - 11:09
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 09 19, 19:44)
Na, po nakties pirmom dienom ir man būna, kad tik spėju įšokti į vonią  lotuliukas.gif Tikrąją ta žodžio prasme, gerai, kad niekas nemato kad šokinėju kaip ožka hihihi.gif  lotuliukas.gif  Bet užtat visą naktį miegu ramiai, žinau, kad niekas niekur nepratekės ir nereikia kas  kelias val šokinėti iš miegu ir bijoti, kad pratekėjo. Nebijau vartytis, sklaidytis kojomis taip kaip man patogu hihihi.gif Na, o kas liečia dienas..  g.gif Gal blogai įsidedat, arba gal tiesiog, reiktų dažniau pasikeisti? g.gif


Keiciu tikrai pakankamai daznai, taurele diena nepersipildo. Ko gero, problema del isidejimo, gal dydzio. Bet per 1,5 metu turejau kazkaip issiaiskinti kaip isideti, kad neprateketu biggrin.gif
Atsakyti