Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(mėnulis @ 2012 09 18, 07:12)
Ir dar idomu, ar vaikstant nesijaucia, lyg kas butu tarp koju susikista, ipac, jei kietesne taurele

man bene didžiausias šito išradimo pliusas tai, kad jos absoliučiai absoliutiškiausiai nesijaučia. pirmą ciklą net buvau kelis kartus nusigandus: OMG, negi pamečiau?! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(infuzorija @ 2012 09 18, 16:47)
man bene didžiausias šito išradimo pliusas tai, kad jos absoliučiai absoliutiškiausiai nesijaučia. pirmą ciklą net buvau kelis kartus nusigandus: OMG, negi pamečiau?!  lotuliukas.gif


na va kiek pagyru taurelems paskutiniuose puslapiuose smile.gif


o man patinka tai, kad nesijaucia jokio kvapo. Gal esu labai jautri kvapams, bet su iklotais jauciu kvapa... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 18, 14:45)
Man atrodo, jog gamintojo buvo nurodyta, kad iki 5 metų, bet realiai tai nelabai, kas jai gali pasidaryti, jeigu tinkamai naudoti  g.gif  Tačiau aš jau žinau, kad norėsiu po metų-kitų pasikeisti savo skaidrią taurelę į kokią nors spalvotą  rolleyes.gif  Na, tiesiog tos bespalvės taurelės su laiku pageltonuoja, kad ir kaip gerai išplauni, tai man tiesiog dėl estetinių priežasčių norėsis naujos  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tą geltonumą galima nuvalyti aliejumi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šakute @ 2012 09 18, 20:13)
Tą geltonumą galima nuvalyti aliejumi  smile.gif


Dar esu girdėjus, kad į vandenilio peroksido tirpaliuką pamerkia, bet nežinau kaip dėl šito, kai kurie gamintojai nerekomenduoja to daryti. Bet faktas, jog geltonumas nusiplauna. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarininė @ 2012 09 18, 17:03)
Teoriskai as jau kaip is isstudijavus tuos budus, o va praktikos matyt gerokai daugiau reikes  hihihi.gif  didis.gif
Nu bet aciu uz palaikyma, bandysiu  4u.gif

A ko laukiate? wink.gif Imkit ir pamėginkt, nors dar mm ir nėra smile.gif Labai gera praktika, kai niekas netrukdo, ramiai, be didelių stresų ir kraujavimo. O per tas dienas viskas bus manau dar paparasčiau, bent jau man taip buvo smile.gif
O dėl dydžio.. g.gif Na, nėra ji jau tookia didelė.. Apėmus ranka nelabai didesnei nei MB pasididžiavimas.. Tad manęs, tikrai neišgąsdino jos dydis smile.gif wink.gif
Papildyta:
QUOTE(mėnulis @ 2012 09 18, 08:12)
Ir dar idomu, ar vaikstant nesijaucia, lyg kas butu tarp koju susikista, ipac, jei kietesne taurele
Na, bet zinoma, reikia suzinoti ant saves, cia bevertes tos diskusijos, vienai taip, kitai kitaip.

Na kartais po gero sekso toks pojūtis, kad MB kažką paliko.. hihihi.gif Na, o taurelės, jei gerai įsidedu, nesijaučia visai. Kaip kai kurios narės ir sakė ,karais net užsimiršta, kad ji ten yra.. Ypač paskutinėm dienom, kai nebėra nei skausmų, nei baimės kad persipildžius gali pratekėti
O ir tas pratekėjimas.. Dažniausiai keli didesni lašai, tad pilnai užtenka įklotuko. Aš naudoju daugkartinius. Tai vieno medžaiginio įklotuko visai dienai man pilnai užtenka, dažnaiusiai jis ir lieka švarus, tad jis man tik dėl ševntos ramybės reikalingas, kol galutinai perprasiu savo ciklą ir žinosiu per kiek laiko taurelė prisipildo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 09 19, 16:43)
A ko laukiate? wink.gif Imkit ir pamėginkt, nors dar mm ir nėra smile.gif Labai gera praktika, kai niekas netrukdo, ramiai, be didelių stresų ir kraujavimo. O per tas dienas viskas bus manau dar paparasčiau, bent jau man taip buvo smile.gif
O dėl dydžio..  g.gif Na, nėra ji jau tookia didelė.. Apėmus ranka nelabai didesnei nei MB pasididžiavimas.. Tad manęs, tikrai neišgąsdino jos dydis smile.gif wink.gif
Papildyta:

Na kartais po gero sekso toks pojūtis, kad MB kažką paliko.. hihihi.gif Na, o taurelės, jei gerai įsidedu, nesijaučia visai. Kaip kai kurios narės ir sakė ,karais net užsimiršta, kad ji ten yra.. Ypač paskutinėm dienom, kai nebėra nei skausmų, nei baimės kad persipildžius gali pratekėti
O ir tas pratekėjimas.. Dažniausiai keli didesni lašai, tad pilnai užtenka įklotuko. Aš naudoju daugkartinius. Tai vieno medžaiginio įklotuko visai dienai man pilnai užtenka, dažnaiusiai jis ir lieka švarus, tad jis man tik dėl ševntos ramybės reikalingas, kol galutinai perprasiu savo ciklą ir žinosiu per kiek laiko taurelė prisipildo wink.gif

lotuliukas.gif

o kur pirkote daugkartiniu iklotu ar pati kazkaip siuvotes? idomu pasidare.
Atsakyti
Naudoju taurele 1,5 metu. Superinis dalykas, taciau vis pasitaiko avariju del pratekejimo. Dienos metu, po nakties. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 09 19, 18:33)
lotuliukas.gif

o kur pirkote daugkartiniu iklotu ar pati kazkaip siuvotes? idomu pasidare.

Su siuvimo mašina nedraugauju, tad pirkau jau pasiūtus. Turiu 5vnt. tai drąsiai jų man užtenka.Nes realiai jų reikia tik pirmas kelias dienas, arba kelias dienas iki mm, nes ilgai iki to man teplioja, kokias 3-5 dienas.. Dar patikslinimas, ten daugkartiniai paketai, nes su sparneliais ir knopkytėm (uzžsisega, kaip, kad prisiklijuotumėt vienkartinius prie triusikėlių). Aš pirkau apie 20cm.ilgio, kaip tik toks ilgis kaip naturela paket7, tad man pats tas thumbup.gif
O pirkau čia SM. Rankdarbių skyrelyje, yra tema "daugkartiniai įklotai. paisdarykim pačios" ar kažkaip labai panašiai. Ten užklausiau ir man parašė mamytė, kuri parduoda.
Papildyta:
QUOTE(RytoTyluma @ 2012 09 19, 19:02)
Naudoju taurele 1,5 metu. Superinis dalykas, taciau vis pasitaiko avariju del pratekejimo. Dienos metu, po nakties.  g.gif

Na, po nakties pirmom dienom ir man būna, kad tik spėju įšokti į vonią lotuliukas.gif Tikrąją ta žodžio prasme, gerai, kad niekas nemato kad šokinėju kaip ožka hihihi.gif lotuliukas.gif Bet užtat visą naktį miegu ramiai, žinau, kad niekas niekur nepratekės ir nereikia kas kelias val šokinėti iš miegu ir bijoti, kad pratekėjo. Nebijau vartytis, sklaidytis kojomis taip kaip man patogu hihihi.gif Na, o kas liečia dienas.. g.gif Gal blogai įsidedat, arba gal tiesiog, reiktų dažniau pasikeisti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-u-r-a-t-e: 19 rugsėjo 2012 - 19:39
o kur jus isigyjate taureles? radau tik Diva cup ir Lunnete oficialius psl., per visokius akciju-atrakciju puslapius nesinori
Atsakyti
aš pirkau iš oficialaus fleurcup puslapio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 09 22, 19:07)
o kur jus isigyjate taureles? radau tik Diva cup ir Lunnete oficialius psl., per visokius akciju-atrakciju puslapius nesinori

nelygis? smile.gif Kodel?
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 09 18, 15:51)
o kiek ilgai menstruacine taurele yra tinkama naudoti? kazkur skaiciau, kad metus ar dvejus (tiksliai nepamenu)

vis skaitineju, domiuosi ir radau info:"Vieną mooncup galite naudoti vidutiniškai dvejus metus."(sveikiproduktai.lt info) nes tikrai kazkada buvau skaicius, kad neilgai gali naudot, bet cia kiekvieno gamintojo skirtingai, g.gif nes Lunnete rase, jog apie 5 metus
Atsakyti