Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Tik idomu kaip jos praleidzia, jei praleidzia, ar visas taures turinys bus lauke doh.gif ar nedidelis tepimas ant kelniu ir cia papildomi paketai jau butu pagal skoni. As nedaug isleisdavau tom priemonem, zinodavau patogias ir pagal kaina, nepirkdavau jokiu ten always, ir paskutinem dienom ju jau vengdavau, nelabai gerai del visokiu pienligiu. Gal kai ten vakuumas, bakterijoms maziau sansu visti, su taurele. Na ziuresiu, ant dienu jau ja gausiu, butinai pasidalinsiu ispudziais.
Ir dar idomu, ar vaikstant nesijaucia, lyg kas butu tarp koju susikista, ipac, jei kietesne taurele
Na, bet zinoma, reikia suzinoti ant saves, cia bevertes tos diskusijos, vienai taip, kitai kitaip.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 09 18, 07:12)
Tik idomu kaip jos praleidzia, jei praleidzia, ar visas taures turinys bus lauke  doh.gif ar nedidelis tepimas ant kelniu ir cia papildomi paketai jau butu pagal skoni. As nedaug isleisdavau tom priemonem, zinodavau patogias ir pagal kaina, nepirkdavau jokiu ten always, ir paskutinem dienom ju jau vengdavau, nelabai gerai del visokiu pienligiu. Gal kai ten vakuumas, bakterijoms maziau sansu visti, su taurele. Na ziuresiu, ant dienu jau ja gausiu, butinai pasidalinsiu ispudziais.
Ir dar idomu, ar vaikstant nesijaucia, lyg kas butu tarp koju susikista, ipac, jei kietesne taurele
Na, bet zinoma, reikia suzinoti ant saves, cia bevertes tos diskusijos, vienai taip, kitai kitaip.



as nieko nejauciu, nei vaikstant, gulint, sedit...
man daugiausiai kiek praleido, tai buvo tik tepimas, kuriam pilnai pakanka dieninio ikloto.

kad visas turinys isbegtu, manau neimanoma... ax.gif
Atsakyti
Dėl tų prabėgimų pasakysiu, kaip man buvo pirmais kartais smile.gif
Iš pradžių negalėjau pagauti principo, kaip įsidėti taurelę, kad ji pilnai išsiskleistų. Lyg atrodė, kad normaliai įsidėjau, bet bėgo pro šalį, ir gan smarkiai. Pradėjau čiupinėti, kas gi blogai, o gi, pasirodo, taurelė būdavo ne iki galo išskleista i uždengdavo tik dalį kaklelio. Atitinkamai - kai kas ėjo į taurelę, kai kas - pro šalį biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 18, 11:16)
Dėl tų prabėgimų pasakysiu, kaip man buvo pirmais kartais smile.gif
Iš pradžių negalėjau pagauti principo, kaip įsidėti taurelę, kad ji pilnai išsiskleistų. Lyg atrodė, kad normaliai įsidėjau, bet bėgo pro šalį, ir gan smarkiai. Pradėjau čiupinėti, kas gi blogai, o gi, pasirodo, taurelė būdavo ne iki galo išskleista i uždengdavo tik dalį kaklelio. Atitinkamai - kai kas ėjo į taurelę, kai kas - pro šalį  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


butent, taurele turi apgaubti gimdos kakleli, kitaip tariant gimdos kaklelis turi buti viduje. isidejus neteisingai, arba taurelei pilnai neissiskleidus gimdos kaklelis gali likti isoreje.

as visada isidejus tarele isidejus pasitikrinu. lengvai uz kotelio arba uz dugno suemus pasuku. taurele turi lengvai suktis aplink savo asi. jei nesisuka, reiskia gimdos kaklelis liko isoreje ir trukdo. reikia issiimti ir vel bandyti.

tikiuosi aiskiai parasiau blush2.gif
Atsakyti
Papirkau ir as ta Yuuki ir jau antra diena vis paziuriu ir ja ir pagalvoju, kad kokia jin didele ir kieta ir kaip ja reiks susipakuot kai ateis lemtinga diena g.gif doh.gif unsure.gif Emiau antra dydi, jauciu ir pirmo butu buve per akis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarininė @ 2012 09 18, 15:01)
Papirkau ir as ta Yuuki ir jau antra diena vis paziuriu ir ja ir pagalvoju, kad kokia jin didele ir kieta ir kaip ja reiks susipakuot kai ateis lemtinga diena  g.gif  doh.gif  unsure.gif Emiau antra dydi, jauciu ir pirmo butu buve per akis  unsure.gif

jetus, negazdinkit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 09 18, 15:17)
jetus, negazdinkit  unsure.gif

Negazdinu rolleyes.gif Tikrai!
Lauksiu jusu ispudzio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandarininė: 18 rugsėjo 2012 - 14:29
QUOTE(mandarininė @ 2012 09 18, 14:27)
Negazdinu  rolleyes.gif  Tikrai!



viskas bus gerai smile.gif
yuuki pigiau, gal kam reikia
Atsakyti
o kiek ilgai menstruacine taurele yra tinkama naudoti? kazkur skaiciau, kad metus ar dvejus (tiksliai nepamenu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 18 rugsėjo 2012 - 14:54
QUOTE(enigma3 @ 2012 09 18, 14:51)
o kiek ilgai menstruacine taurele yra tinkama naudoti? kazkur skaiciau, kad metus ar dvejus (tiksliai nepamenu)


as manau, kad jei nesugadini ar nepameti, tai visa gyvenima smile.gif

o siaip priklauso nuo gamintojo. neprisimenu kurios tiksliai, bet iki 10 metu. Gal Lunette ar Meluna.

tikrai ne keleta metu..
Atsakyti
Man atrodo, jog gamintojo buvo nurodyta, kad iki 5 metų, bet realiai tai nelabai, kas jai gali pasidaryti, jeigu tinkamai naudoti g.gif Tačiau aš jau žinau, kad norėsiu po metų-kitų pasikeisti savo skaidrią taurelę į kokią nors spalvotą rolleyes.gif Na, tiesiog tos bespalvės taurelės su laiku pageltonuoja, kad ir kaip gerai išplauni, tai man tiesiog dėl estetinių priežasčių norėsis naujos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

mandarininė, man atrodo, daugumai čia buvo tokios mintys, kai pirmą kartą gavo taurelę lotuliukas.gif Jūs gal pasižiūrėkite youtube lankstymo būdus, įsidėjimo-išėmimo techniką, na ir pasipraktikuokite porą kartų. Bus viskas ok 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 18, 16:45)


mandarininė, man atrodo, daugumai čia buvo tokios mintys, kai pirmą kartą gavo taurelę  lotuliukas.gif  Jūs gal pasižiūrėkite youtube lankstymo būdus, įsidėjimo-išėmimo techniką, na ir pasipraktikuokite porą kartų. Bus viskas ok  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Teoriskai as jau kaip is isstudijavus tuos budus, o va praktikos matyt gerokai daugiau reikes hihihi.gif didis.gif
Nu bet aciu uz palaikyma, bandysiu 4u.gif
Atsakyti