Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

http://grupinis.lt/v...ampaign=pick.lt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Perskaičiau visas temas apie taurelę ir nusprendžiau įsigyti ir aš. Pirkau iš Lunette puslapio. Siuntinį gavau jau antrą dieną nuo užsakymo. smile.gif Nustebino tai, kad siuntinuky taip pat buvo Milka šokoladukas ir asmeniškai ranka rašytas atvirukas rolleyes.gif Nors mmm dar toli, neištvėriau ir išbandžiau blush2.gif susikišau bigsmile.gif Iš pradžių buvo baisoka, galvojau, kad bus gerokai sunkiau, bet pasirodo, kad ten labai viskas paprasta. Ir kotelio trumpint nereikia, visiškai nejutau jos viduje. O kaip bus per mmm, bus matyt smile.gif Bet tikiuosi, kad prie tamponų nereikės grįžti, nes be jų iki šiol negalėdavau, kadangi labai jau gausiai kraujuoju, ir zarazos vis kibdavo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hexora @ 2012 09 15, 18:56)
Sveikos,

Perskaičiau visas temas apie taurelę ir nusprendžiau įsigyti ir aš. Pirkau iš Lunette puslapio. Siuntinį gavau jau antrą dieną nuo užsakymo.  smile.gif  Nustebino tai, kad siuntinuky taip pat buvo Milka šokoladukas ir asmeniškai ranka rašytas atvirukas  rolleyes.gif  Nors mmm dar toli, neištvėriau ir išbandžiau  blush2.gif  susikišau   bigsmile.gif Iš pradžių buvo baisoka, galvojau, kad bus gerokai sunkiau, bet pasirodo, kad ten labai viskas paprasta. Ir kotelio trumpint nereikia, visiškai nejutau jos viduje. O kaip bus per mmm, bus matyt  smile.gif  Bet tikiuosi, kad prie tamponų nereikės grįžti, nes be jų iki šiol negalėdavau, kadangi labai jau gausiai kraujuoju, ir zarazos vis kibdavo...  doh.gif


Na va, sveikinu su pirkiniu thumbup.gif

Man irgi Lunettes neteko 'adaptuoti' jokiais trumpinimais. As cia akzkaip kolegei bandziau uzsiminti apie taureles privalumus, mislyjau 'akis atversiu', bet ji kad eme mosikuotis ir mane tildyti, tai ir uzsiciaupiau...Ai, bala nemate, pagalvojau. Kaip kokia 'jehoviste' pasijutau doh.gif biggrin.gif Tai sedziu sau ofise ir tyliai dziaugiuosi, kad esu tuo klausimu 'gudresne' ir 'sumanesne' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(renata26 @ 2012 09 07, 13:07)
isbandziau ir as taurele, per akcija isigijau Yuuki taurele. Kadangi esu isidejusi varine spirale, tai tikrai turejau vargo su labai gausiom menesinem, tas "kliurksejimo" jausmas vare mane is proto, jau buvau pradejusi mastyti apie spirales isemima, bet nusprendziau isbandyti taurele. Dar tik pirmas ciklas, kai bandau, zinau, kad turbut dar neidealiai ja isidedu, nes kartais prabega, bet vis tiek jausmas nerealus. Praktiskai nieko nesijaucia. Man nesunku per pirmasias gausiausias menesiniu dienas isideti papildomai paketa, nes siek tiek prateka, manau, kad per paskutines menesiniu dienas uzteks is iklotelio. O kai igusiu naudotis taurele, gal is viso nieko nereikes.

Zodziu, puikus dalykas, ypac toms, kurias vargina gausios menesines. Gal nekaltoms mergaitems ir per daug streso su taureles isemimu ir idejimu butu, bet patyrusioms moterims vieni juokai:)

kad su spirale taureliu naudoti negalima, susidares vakumas naudojant taurele gali spirale paslinkti, nes per mm viskas labai atsiveria, g kaklelis turiu omeny. turejau ja, svarsciau apie tokia galimybe su taurele, bet teko isimti spirale, nebekankinau saves daugiau, dabar galvoju apie taurele

mane domina ta yuuki taurele, del to, kad vyksta akcijos. ar neprateka pro sali, ar nereik papildomu paketu, nes cia viena rase, kad biski prateka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 15 rugsėjo 2012 - 23:32
QUOTE(Shoeaholic @ 2012 09 15, 19:15)
As cia akzkaip kolegei bandziau uzsiminti apie taureles privalumus, mislyjau 'akis atversiu', bet ji kad eme mosikuotis ir mane tildyti, tai ir uzsiciaupiau...Ai, bala nemate, pagalvojau. Kaip kokia 'jehoviste' pasijutau  doh.gif  biggrin.gif  Tai sedziu sau ofise ir tyliai dziaugiuosi, kad esu tuo klausimu 'gudresne' ir 'sumanesne'  biggrin.gif

as panasiai.Bandziau sesei atverti akis,bet ji pasake fui,kad nenori,pasijuoke is manes biggrin.gif
QUOTE(mėnulis @ 2012 09 16, 00:18)
mane domina ta yuuki taurele, del to, kad vyksta akcijos. ar neprateka pro sali, ar nereik papildomu paketu, nes cia viena rase, kad biski prateka  g.gif

naudojau ja 7 men, ir man pastoviai praleisdavo,visada dar naudojau iklotus,o fleurcup tiko idealiai.Bet cia manau kiekvienam skirtingai g.gif
Atsakyti
Man Yuuki neprateka.

Teisingai isidejus neturetu ptaeketi nei viena.

Bet mes visos individualios, viduje taip pat gali skirtis kaip aukstai/zemai gimdos kaklelis, kiek tvirti raumenys ir t.t.
taureles taip pat siek tiek skiriasi plociu, ilgiu. del to vienoms daugiau tinka viena, kitoms kita...

nors as manau, kad daugumai moteru bet kurio gamintojo tinkamo dydzio taurele turetu tikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 09 16, 08:59)
as panasiai.Bandziau sesei atverti akis,bet ji pasake fui,kad nenori,*pasijuoke is manes biggrin.gif

**naudojau ja 7 men, ir man pastoviai praleisdavo,visada dar naudojau iklotus,o fleurcup tiko idealiai.Bet cia manau kiekvienam skirtingai g.gif

*Na, tokiu atveju tegul juokiasi kiek nori. Man tokiu atveju labai smagu žinoti, kad mergina (moteris) naudoja būten paketus, tad aš tyliai sau pasišaipau iš jos, nes manęs nebekankina tokie pojūčiai, kaip "kliurkt" staigiai atsistojus biggrin.gif Žinau, kad bjauri smile.gif Bet iš kitos pusės kiekviena mes turim teisę rinktis ką naudoti smile.gif
Tik, mane nervina, kad tik pradėjus pasakoti, vos ne nuo pusės žodžio pradeda tildyti ir rėkauti, kad "oi.. ", "fui..", "nesąmonė.." ir pan.
** Turiu Yuki, visko būvo, bet pratekėdavo dažniausiai kai persipildydavo. O kitais atvejais nepastebėdavau. Tad man pvz. pirmas 2d. ramiau kai aš papildomai naudoju daugkartinius įklotus smile.gif
Atsakyti
Kad, žinokit, gėda prisipažinti, bet pati taip elgiausi doh.gif
Kai daugiau, kaip prieš 3 metus, draugė užsiprašė Lunette taurelės dovanų gimtadieniui, tai žiūrėjome į ją kaip blink.gif blink.gif blink.gif Ir sukome ties smilkiniu, ir negalėjome patikėti, kad ji ruošiasi tokį daiktą naudoti (o ir išgirdome apie taureles būtent tada, kai ji užsiprašė, tundros buvome visiškos lotuliukas.gif ). Manau, kad reikėjo tam pribręsti. Aš pribrendau tik po dukrelės gimimo. Dabar naudoju jau beveik metus, ir... na negaliu patikėti, kad tiek laiko jau neperku nei paketų, nei tamponų ir kad nebereikia derinti rūbų ir pergyventi, kad gi "šiandien antroji diena, todėl reikia susikišti patį didžiausią tamponą bei įsidėti patį didžiausią paketą, kad tikrai neprabėgtų" doh.gif doh.gif doh.gif
Tiesa, pasitaiko dar, kad blogai įsidedu ir trupučiuką prabėga (bet nesmarkiai, užtenka kasdienio įklotuko), dažniausiai pirmomis dienomis, kai labai "slidu". Bet kuo toliau, tuo mažiau tokių avarijų būna.
Norisi ir man atverti akis visam pasauliui... nu bet... aj, kas pribręs - tas naudos, kas ne - tegul kankinasi su allways'ais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 16, 21:38)
"šiandien antroji diena, todėl reikia susikišti patį didžiausią tamponą bei įsidėti patį didžiausią paketą, kad tikrai neprabėgtų"  doh.gif  doh.gif  doh.gif


lotuliukas.gif kaip liudnai pazystama, na ka gi, nakti bebludydama nakti uzsisakiau as ta yuuki. nezinau ar gerai padariau, nes kita nare poto siule fleurcup perpirkti. tikiuosi tiks, man ir yuuki. nes tikrai slykstu tie paketai, tamponai ir t.t
Atsakyti
Aš irgi visokių negerų nuomonių iš nebandžiusių merginų girdėjus esu, joms pvz. baisu, kad tas kraujas neišbėga, o lieka viduj kurį laiką. O noro įrodinėt, kaip tai yra gerai, neturiu visiškai.

Beje, kadangi bjauriom aplinkybėm prateriojau Fleurcupą, įsigijau Lunette. Fleurcupo nebenorėjau, o pasitaikė tokia puiki proga pabandyt kitą. biggrin.gif
Žodžiu, Lunette man daug labiau tinka, jokio kliurksėjimo, nenuspėjamo praleidinėjimo, terliojimas prasideda po 4 h (ir čia tą dieną, kai gausiausiai bėga), o tam užtenka įsidėt paprastą įklotuką. Žinant, kad dalį tūrio užima g. kaklelis, tai galima sakyti, kad ji praleidžia būdama pilna, Fleurcupas kažkodėl tik pusiau užsipildęs daugiau skysčio nebepriimdavo. Kažkaip įtariu, kad taip yra dėl to, jog Lunette geriau įsikimba, nes jos už kotelio neištraukiu, būtina suimt apačią ir tik tada traukt. Kadangi ji minkštesnė, tai ir kotelio nukirpti nereikia, nebado įkyriai.
Žinoma, visa ta miela reklaminė kampanija, graži dėžutė, įskaičiuotas į kainą maišelis (nes kai siūlo įsigyti papildomai už per didelę kainą, tai kažkaip nesinori, galvoji, kad rasi jau kokį nors maišiuką ir namie...), visokie atvirukai, ranka parašytos žinutės irgi faina, ir už tai susimoki. Bet produktas svarbiau, o kai jis puikus, tai ir kaina nebesvarbi. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 17 rugsėjo 2012 - 16:48
QUOTE(Gil @ 2012 09 17, 17:43)
Aš irgi visokių negerų nuomonių iš nebandžiusių merginų girdėjus esu, joms pvz. baisu, kad tas kraujas neišbėga, o lieka viduj kurį laiką. O noro įrodinėt, kaip tai yra gerai, neturiu visiškai.

Beje, kadangi bjauriom aplinkybėm prateriojau Fleurcupą, įsigijau Lunette. Fleurcupo nebenorėjau, o pasitaikė tokia puiki proga pabandyt kitą. biggrin.gif
Žodžiu, Lunette man daug labiau tinka, jokio kliurksėjimo, nenuspėjamo praleidinėjimo, terliojimas prasideda po 4 h (ir čia tą dieną, kai gausiausiai bėga), o tam užtenka įsidėt paprastą įklotuką. Žinant, kad dalį tūrio užima g. kaklelis, tai galima sakyti, kad ji praleidžia būdama pilna, Fleurcupas kažkodėl tik pusiau užsipildęs daugiau skysčio nebepriimdavo. Kažkaip įtariu, kad taip yra dėl to, jog Lunette geriau įsikimba, nes jos už kotelio neištraukiu, būtina suimt apačią ir tik tada traukt. Kadangi ji minkštesnė, tai ir kotelio nukirpti nereikia, nebado įkyriai.
Žinoma, visa ta miela reklaminė kampanija, graži dėžutė, įskaičiuotas į kainą maišelis (nes kai siūlo įsigyti papildomai už per didelę kainą, tai kažkaip nesinori, galvoji, kad rasi jau kokį nors maišiuką ir namie...), visokie atvirukai, ranka parašytos žinutės irgi faina, ir už tai susimoki. Bet produktas svarbiau, o kai jis puikus, tai ir kaina nebesvarbi. smile.gif

drinks_cheers.gif Kai produktas geras, negaila ir didesnių sumokėtų pinigėlių, nes jie vistiek atsiperka smile.gif Pvz. man liko dar vienas ciklas ir mano Yukki taurelė atsipirks, o jau kiek aš toliau naudosiu ją - bus matyti wink.gif
Šiaip, manau, kad tokios kaip Yukki, Fleurcup (ar kaip ji ten tiksliai vadinasi), tiknak norinčioms išmėginti, ir galinčios rizikuoti 60lt suma, jei netyčia tas daiktas netiktų. Visgi 100Lt ir daugiau, bent jau man tikrai dideli pinigai. Tad jau tokia taurelė, man būtų per brangi. Nors atodo, kas čia yra tie 40lt, bet pasakysiu kitaip. 3kg. mėsos ir 6 dienos sočios vakarienės visai šeimai smile.gif
O šiaip, kai jau kadanors bus netinkama man mano taurelė, tikrai išmėginsiu kitokią, gal netgi Lunnete. Nes tikrai tai investicija ilgam smile.gif


Papildyta:
QUOTE(mėnulis @ 2012 09 17, 08:17)
lotuliukas.gif kaip liudnai pazystama, na ka gi, nakti bebludydama nakti uzsisakiau as ta yuuki. nezinau ar gerai padariau, nes kita nare poto siule fleurcup perpirkti. tikiuosi tiks, man ir yuuki. nes tikrai slykstu tie paketai, tamponai ir t.t

Manau, kad nereikia pergyventi. Esmė, kad pati taurelė tiktų ir patiktų, kaip produktas. O jau toliau, galima atrasti ir tą vienintelę, pačią pačiausią taurelę smile.gif
Tad tikiu, kad šitas naktinis pirkinys tikrai pateisins jūsų lūksčius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 09 17, 18:46)
Šiaip, manau, kad tokios kaip Yukki, Fleurcup (ar kaip ji ten tiksliai vadinasi), tiknak norinčioms išmėginti, ir galinčios rizikuoti 60lt suma, jei netyčia tas daiktas netiktų. Visgi 100Lt ir daugiau, bent jau man tikrai dideli pinigai. Tad jau tokia taurelė, man būtų per brangi. Nors atodo, kas čia yra tie 40lt, bet pasakysiu kitaip. 3kg. mėsos ir 6 dienos sočios vakarienės visai šeimai smile.gif
O šiaip, kai jau kadanors bus netinkama man mano taurelė, tikrai išmėginsiu kitokią, gal netgi Lunnete. Nes tikrai tai investicija ilgam smile.gif
Papildyta:


Man irgi kaip pirmajai >100 Lt kaina per didelė atrodė, bet dabar belieka džiaugtis, kad tinkamesnę išsirinkau. Nors jau su fleurcupu buvo bandymų metai, tai nebebūdavo taip blogai kaip pradžioje, bet dabar dar geriau. Keturios valandos geriau nei viena ar dvi. Keista, kad tiek įtakos turi keli milimetrai į vieną ar į kitą pusę, ar ten kažkoks švelnesnis, labiau apšlifuotas silikonas, ar vos didesnės skylutės...
Bet šiaip tai visokių atsiliepimų yra apie kiekvieną gamintoją, o ir nesistebiu, labai jau individuali anatomija. Turbūt kaip loterija. Tačiau atsiperka jos visos, asmeninė nauda didžiulė, taip pat ir gausybės šiukšlių nebegeneruojam. rolleyes.gif
Atsakyti