Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Tai va, kad stumti raumenukais ir aš jau atradau klaidų bei bandymų metodu smile.gif Tai dabar jau visiškai patenkinta savo nauju pirkiniu...
Ir dar kas mane džiugina, tai kad, jei negausios mm, praktiškai du kartus per parą pasitikrinu ir ramu, o seniau, kad ir su tamponais, tai būdavo kažkaip nemalonu, nešvari jausdavausi, su juo ilgiau nei pora valandų būti... schmoll.gif O dabar... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Netikra: 29 rugpjūčio 2012 - 12:37

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Jiems skirta tema Ekologijos skyrelyje.
Atsakyti
QUOTE(restarta @ 2012 07 18, 21:52)
Na, man pasiteisino abi taurelės  smile.gif Pirmoji buvo yuuki, kuri pasirodė kietoka, tuomet pirkausi fleurcup'ą.Ir ji man labiau tiko, bet va nusprendžiau abiem kotelius nukirpti ir dabar liuks viskas.Yuuki pirmom dienom, nes fleurcup'as nepaveža tokių kiekių  doh.gif ir pradėjo praleidinėti, jei nespėju pasikeisti.O keistis kas porą valandų kartais reikia  doh.gif . Kietesnė šiek tiek stabiliau viską sulaiko.Gal pasikeitė ir pats ciklas  g.gif Anksčiau vidurinės dienos būdavo gausesnės, o dabar pirmos dvi.Tai kelis kartus ar bent naktimis yuuki renkuosi, vėliau minkštesnę, kuri realiai man daaaug labiau patinka ir tinka.Tai va koks žaidimas man gaunasi  biggrin.gif Bet patenkinta tikrai, kuo toliau, tuo geriau viskas.


mano paatirtis itendiska thumbup.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie Jūsų pasipasakot savo patirtį 4u.gif

Turiu šitą Diva Cup iki 30 m., esu dar negimdžiusi, naudoju jau kokius 3-4 mėn. ir ką - fantastika! bigsmile.gif Geriausias dalykas tai, kad vasara su bikiniu (ne tik pliaže, bet ir sode) galiu būti visiškai rami, kad joks siūlelis neišlįs, ar kad kur ir kaip čia "pasikeisti". blush2.gif

Taip pat pastebėjau, kad ir dienos trumpiau trunka - anksčiau būdavo 4-5, o dabar 3-4.. Ar čia visoms taip??? blink.gif Na ir aišku gera investicija - anksčiau kiek tamponams, kurių aš taip ir nepamėgau, ir paketams išleisdavau, paskaičiavau, kad per daugiau nei pusmetį ryškiai atsiperka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2012 07 23, 18:07)
Ar abi L dydzio? Nes pagal talpa ziurejau tai lyg ir vienodos
Aciu smile.gif

Skiriasi ilgis šiek tiek, minkštumas.Jaučiasi labai.
QUOTE(Gil @ 2012 08 04, 12:20)
Aha, Fleur tikrai nepaveža. Čia mažesnio dydžio? Ir Yuuki to paties dydžio kaip Fleurcupas? Kažkaip dėl tos pačios priežasties man norisi dar vieną įsigyt, kietesnę. Dėl didesnės laaabai abejoju, nemanau, kad būtų patogu.

Abi 2 dydžio.

Teko porą dienų panaudoti vienkartines primones, nes nebuvo galimybės naudotis taurele.OMG doh.gif Kaip nebesmagu... net košmarus kartais pasapnuoju, kad reikia keistis, o nėra kur, viskas per šonus bėga atsistojus, drėgmės jausmas varo iš proto... Taip kad net sapnuose nebesinori vienkartinių biggrin.gif
Atsakyti
isbandziau ir as taurele, per akcija isigijau Yuuki taurele. Kadangi esu isidejusi varine spirale, tai tikrai turejau vargo su labai gausiom menesinem, tas "kliurksejimo" jausmas vare mane is proto, jau buvau pradejusi mastyti apie spirales isemima, bet nusprendziau isbandyti taurele. Dar tik pirmas ciklas, kai bandau, zinau, kad turbut dar neidealiai ja isidedu, nes kartais prabega, bet vis tiek jausmas nerealus. Praktiskai nieko nesijaucia. Man nesunku per pirmasias gausiausias menesiniu dienas isideti papildomai paketa, nes siek tiek prateka, manau, kad per paskutines menesiniu dienas uzteks is iklotelio. O kai igusiu naudotis taurele, gal is viso nieko nereikes.

Zodziu, puikus dalykas, ypac toms, kurias vargina gausios menesines. Gal nekaltoms mergaitems ir per daug streso su taureles isemimu ir idejimu butu, bet patyrusioms moterims vieni juokai:)
Atsakyti
QUOTE(kristteja @ 2012 07 17, 14:32)
Issipeckiosi maziau nei keisdama tampona tongue.gif  svaresnio tam skirto daikto Dar nesu turejusi ax.gif


Nežinau nežinau smile.gif man vis vien atrodo kažkaip neįtikinamai. Aišku, geriausia būtų išbandyti. Bet pvz. tamponus naudodama aš visai neišsipeckioju smile.gif o kaip su šia taurele? kaip suprantu, ji pilna skysčio raudonos spalvos smile.gif
žodžiu, man vis dar mistika smile.gif)
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nesenai įsigijau porą fleurcup taurelių smile.gif laukiau savo dienų, na ir dabar galiu pasakyt, kad tau buvo geriausias mano pirkinys susijęs su tuo reikalu biggrin.gif dar neturėjau mėnesinių per kurias būtų nepratekėję ir neišterlioję rūbų blush2.gif
pirmos dienos buvo sunkesnės, ją jaučiau beveik visą laiką, nes nebuvo įgudžių kaip ją teisingai įsidėt, bet gana greit atradau savąjį būdą... dabar jau net nebejaučiu jos ir nebereikia net kasdieninio įklotėlio thumbup.gif niekas neprateka, o jausmas superinis kai niekas nedirgina odos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apriliuke85 @ 2012 08 30, 17:18)

Taip pat pastebėjau, kad ir dienos trumpiau trunka - anksčiau būdavo 4-5, o dabar 3-4.. Ar čia visoms taip???  blink.gif 



Man irgi sutrumpėjo viena diena thumbup.gif Vis galvoju, ar čia sutapimas, ar čia dėl vakumo greičiau viską "ištraukia" g.gif
Atsakyti
QUOTE(jotrezas @ 2012 09 10, 12:48)
Nežinau nežinau smile.gif man vis vien atrodo kažkaip neįtikinamai. Aišku, geriausia būtų išbandyti. Bet pvz. tamponus naudodama aš visai neišsipeckioju smile.gif o kaip su šia taurele? kaip suprantu, ji pilna skysčio raudonos spalvos smile.gif
žodžiu, man vis dar mistika smile.gif)

Na, asmeniškai man pirmąsyk irgi buvo neįtin malonu tą kraują išpilti, bet paskui pripratau smile.gif Juk tai mano dalis, mano šalutinis ir nereikalingas "produktas". Tad priėmiau tai kaip natūralų dalyką. Juk vienaip ar kitaip tom dienom susitvarkyti ir nusiprausti reikia. Tad tenka ir rankas susitepti prausiantis g.gif O iš taurelės pilant tikrai susitepa itin mažai, ir tai priklauso nuo įgūdžių, ar taurelė nepraleido ir pan.
Į šitą dalyką aš mažiausiai dėmesio kreipiau. Mane labiau neramino - ar visgi tiek laiko nesikeičiant koks brudas neužpls, koks grybelis ar pan. Tačiau, tfu tfu tfu.. nuo balandžio mėn. naudoju ir tikrai galiu pasakyti, kad superinis daiktas. Net mm man nebaisios. Su dviračiu važinėjau be jokių rūpesčių, bet užmirštu kad man mm.. biggrin.gif Svečiuose susitvarkyti - vieni juokai. Galima tai padaryti labai diskretiškai. Jei pas artimesnius ir pvz. liekant nakvoti, tai išvis super. Juk visada pasiūlo pasinaudoti vonia. thumbup.gif Sunkiau buvo keistis darbe. Bet ir tai viskas vyko labai sklandžiai. Tiesiog, atėjusi į darbą iškart įsipilu į buteliuką vandens ir jau kai jaučiu, kad reikia eiti keistis, imu buteliuką ir einu lotuliukas.gif Kai mano ciklas neitin gausus, tai tokių dienų kad tenka keistis darbe būna tik viena. Kitą dieną dažniausiai ištempiu nuo 8val iki 17,30val. Tad toliau jau namuose susitvarkau thumbup.gif
Manau, kad vienintelis dalykas kuris gali atbaidyti, tai jei nemėgstate tamponu, negalite pakęsti jų viduje, tai ir su taurele galit nesusidraugauti.
Vakar su drauge vaikščiojom, ji paketus naudoja, nes tamponų ar tokio kaip kontraceptinis žiedas negali pakęsti. Ir ji sako, blyn,ar neprabėgo.. nes kaip tik šliukštelėjo.. sakau ne biggrin.gif Ir dar garsiai pasakiau, sakau, kaip seniai aš jau užmiršau šitą jausmą biggrin.gif Toks pasitenkinimas apėmė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 09 11, 09:48)
Vakar su drauge vaikščiojom, ji paketus naudoja, nes tamponų ar tokio kaip kontraceptinis žiedas negali pakęsti. Ir ji sako, blyn,ar neprabėgo.. nes kaip tik šliukštelėjo.. sakau ne biggrin.gif Ir dar garsiai pasakiau, sakau, kaip seniai aš jau užmiršau šitą jausmą biggrin.gif Toks pasitenkinimas apėmė  thumbup.gif

mes su sese i miesta vaziavom,ji irgi vis klausinejo ar neprabego,o as jau uzmirsau kas tai yra thumbup.gif anksciau su yuki-tai uztekdavo iklotu,o su fleurcup-net ir ju nereikia thumbup.gif jeigu ne pilvo skausmas-net nejausciau kad mmm, ir tas svarumo,sausumo jausmas thumbup.gif

beje-mano ciklas irgi sutrumpejo 1 diena thumbup.gif
dabar ir uz pinigus neiskeisciau taureles i paketus ar tamponus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 09 11, 11:01)

beje-mano ciklas irgi sutrumpejo 1 diena thumbup.gif
dabar ir uz pinigus neiskeisciau taureles i paketus ar tamponus schmoll.gif


Pilnai sutinku, jau metus naudoju ir džiaugiuosi, kad atradau tokį gėrį thumbup.gif
Atsakyti