Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Aš PayPal per virtuon esu pasidariusi, kreditinės gyvenime nesu turėjusi smile.gif
O atsiskaitant iš paprastos kortelės užsieniui taikomi nemaži mokesčiai, kiek žinau (keliasdešimt litų). Na man nebeaktualu, draugė rado žmogų, turintį kreditinę kortelę, tiesiog norėjau perspėti kitas.
Gal vėliau vėl leis atsiskaityti per paypal, visgi nemažai klientų turėtų prarasti dėl to.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 08 20, 22:25)
Aš PayPal per virtuon esu pasidariusi, kreditinės gyvenime nesu turėjusi smile.gif
O atsiskaitant iš paprastos kortelės užsieniui taikomi nemaži mokesčiai, kiek žinau (keliasdešimt litų). Na man nebeaktualu, draugė rado žmogų, turintį kreditinę kortelę, tiesiog norėjau perspėti kitas.
Gal vėliau vėl leis atsiskaityti per paypal, visgi nemažai klientų turėtų prarasti dėl to.

taigi virtuonu kaip ir kreditine galima atsiskaityt - jis tam ir skirtas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 08 20, 22:42)
taigi virtuonu kaip ir kreditine galima atsiskaityt - jis tam ir skirtas mirksiukas.gif

Aš apie tą ir šneku drinks_cheers.gif

O kodėl Elektronui taikomi mokesčiai? Kaip įdomu, niekada negirdėjau, juk principas vėlgi tas pats, kaip ir perkant su kreditine (tik turint kreditinę galima pirkti "į minusą", o su Elektronu, kaip ir su Virtuonu - ne), gi tai nebus bankinis pavedimas, kuomet reikia tam tikrą sumą pervesti tiesiogiai į sąskaitą, kaip dažniausiai pas mus atsiskaitoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 08 20, 21:42)
taigi virtuonu kaip ir kreditine galima atsiskaityt - jis tam ir skirtas mirksiukas.gif

o jūs manot, kad aš to nebandžiau? neleido atsiskaityti virtuonu

QUOTE(Hennessy @ 2012 08 20, 22:08)
Aš apie tą ir šneku  drinks_cheers.gif

O kodėl Elektronui taikomi mokesčiai? Kaip įdomu, niekada negirdėjau, juk principas vėlgi tas pats, kaip ir perkant su kreditine (tik turint kreditinę galima pirkti "į minusą", o su Elektronu, kaip ir su Virtuonu - ne), gi tai nebus bankinis pavedimas, kuomet reikia tam tikrą sumą pervesti tiesiogiai į sąskaitą, kaip dažniausiai pas mus atsiskaitoma  ax.gif
kaip tai nebus bankinis pavedimas?
nežinau tiksliai šiaip, nesigilinau niekada, bet mąstau logiškai, kad jei būtų galima internetu apsipirkinėti be didelių mokesčių su paprastom debetinėm kortelėm, tai visokių virtuonų net nebūtų. Reikės kada draugės, dirbančios banke, pasiteirauti dar.
Kai perkama kreditine kortele, tai tu perki į minusą, kurį turėsi vėliau padengti, o pinigus gaunančioji pusė gali netikrinti, kiek ten pas tave pinigų toje kortelėje. O atsiskaitant debetine niekas momentaliai nepatikrins, ar tikrai ten pas tave tiek, kiek jiems reikia, todėl gaunantysis stipriai rizikuoja iš viso negauti pinigų, nors prekės jau bus išsiųstos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tati: 20 rugpjūčio 2012 - 22:29
QUOTE(tati @ 2012 08 20, 23:28)
kaip tai nebus bankinis pavedimas?
nežinau tiksliai šiaip, nesigilinau niekada, bet mąstau logiškai, kad jei būtų galima internetu apsipirkinėti be didelių mokesčių su paprastom debetinėm kortelėm, tai visokių virtuonų net nebūtų. Reikės kada draugės, dirbančios banke, pasiteirauti dar.
Kai perkama kreditine kortele, tai tu perki į minusą, kurį turėsi vėliau padengti, o pinigus gaunančioji pusė gali netikrinti, kiek ten pas tave pinigų toje kortelėje. O atsiskaitant debetine niekas momentaliai nepatikrins, ar tikrai ten pas tave tiek, kiek jiems reikia, todėl gaunantysis stipriai rizikuoja iš viso negauti pinigų, nors prekės jau bus išsiųstos.

Labai jau mes čia offtopiname, bet...
Pirkimas internetu su kortele, kokia ji bebūtų, nėra bankinis pavedimas. Bankinis pavedimas - jūs einate į el. bankininkytę (ar pėdinate į banką) ir atliekate pavedimą iš savo sąskaitos (ne iš kortelės!) į kitą sąskaitą. Tuomet - taip, jeigu sąkaita yra užsienio banke, tai taikomi nemaži mokesčiai. Pas mus LT praktiškai visiems pirkimams reikia įeiti į savo bankininkystę ir atlikti pavedimą. Užsienyje tikrai taip niekas nedaro.
Kas dėl "jeigu būtų galima atsiskaityti, tai nebūtų Virtuonų" - tikrai taip, dauguma sistemų nepriima Electron'ų, nes tam, kad patikrintų lėšų prieinamumą, reikia spec. sistemos, į kurią reikia investuoti. Pardavėjui yra paprasčiau tiesiog priimti Visa Credit arba Visa Debit ir nesusidaryti sau problemos. Bet jeigu parduotuvė skelbia, jog priima Electron'us, tai matyt, kad priima, o jau kaip jie patikrina, ar užtenka pinigų, - ne mūsų galvos skausmas. Tam, kad įvyktų atsiskaitymas nereikia eiti į el. bankininkystę ir daryti pavedimo, viskas vyksta, kaip ir atsiskaitant kreditine (suvedami kortelės duomenys ir sistema automatiškai nuskaičiuoja). Tokiu atveju aš tikrai nesuprantu, kokiu pagrindu galėtų būti taikomi kažkokie banko mokesčiai, juk atsiskaičiusi savo kortele tiesiogiai, sakykime, Lenkijoje, nemokate papildomų mokesčių už tai, kad bankui teks vesti pinigus į kitą šalį biggrin.gif Čia lygiai tas pats, tik internetu.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 08 20, 23:28)
o jūs manot, kad aš to nebandžiau? neleido atsiskaityti virtuonu



o gal truko kokio cento - nes kursas paprastai buna didesnis nei banke rodomas g.gif , siuo metu neturiu virtuono, negaliu patikrint info - bet juo naudojaus kelis metus - atsiskaitinejau visur be isimties mirksiukas.gif
Atsakyti
7 menesius naudojau yuki,viskas kaip ir gerai buvo,tik man visa laika prabegdavo. doh.gif
Tada viena sm nare pasiule pirkti fleurcup,kadangi buvo akcija-susigundziau ir uzsakem.
Tai dabar galiu palyginti.Yuki yra kietesne ir didesne,nedaug,bet skiriasi (kalbu apie antra dydi).
pradejus naudoti fleurcup nesitikejau stebuklo-bet antra diena bandau- ir visiskai nepraleidzia bigsmile.gif thumbup.gif na paziuresiu kaip bus toliau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
nusipirkau yuuki pirmą dydį, įsidėjau iš pirmo karto, viskas puikiai, nepraleidžia, patogu, nesijaučia, kotelį beveik pusiau patrumpinau...BET.... gal kas žino kokių gudrybių ar šiaip gali pasidalinti patirtimi, kaip ją paprasčiau išimti? Du kartus išiminėjau ir abu kartus vargau iki tiek, kad jau beveik baigiasi kantrybė... sad.gif Atrodo, išsidraskiau visa ir kažkaip per stebuklą abu kartus išsiėmė, net nesupratau galų gale, kas suveikė, nes visaip kaip bandžiau...Giliau viduje jos suspausti, kad įsileistų oro man neišeina, o taip patraukti bent kiek arčiau - irgi nejuda..Tai antrą kartą tik raumenų pagalba kažkaip išjudinau aš ją...
Patarkit kas nors, kaip Jūs darot, nes kad ir kaip viskas puiku, net dėtis nesinori, pagalvojus, kad vėl reikės išsiimti sad.gif
O gal sunku dėl to, kad yuuki kietoka ir dar mažas dydis, dėl to ir suspausti sunkiau?
Atsakyti
QUOTE(Netikra @ 2012 08 27, 07:55)
O gal sunku dėl to, kad yuuki kietoka ir dar mažas dydis, dėl to ir suspausti sunkiau?


spėju, kad esmė ne kietume. aš turiu ladycup, o ji labai minšta. bet man jos išsiėmimas - irgi didžiausias šito išradimo trūkumas. o jei ilgi nagai - tai išvis košmaras.
man dar labai keista, kad dauguma tą kotelį sutrumpina. jei jis būtų trumpesnis, aš jos niekaip nebesužvejočiau ten blush2.gif geriau kokių 4 cm būtų biggrin.gif
Atsakyti
Na mano nagai irgi nėra nukirpti visai trumpai, tai bandant ją išsiimti nėra labai malonu...Galvoju, kad reikia kirpti, bet vis tiek turbūt kažkaip reikia esmę išėmimo perprasti, ne naguose čia esmė...
Man to kotelio ilgis čia esmės nesudaro, randu aš tą kotelį, bet ir su juo man jinai nepajuda, tas vakuumas laiko tvirtai...
Nežinau, tikiuosi, užteks kantrybės išmokti ją išsiimti, nes bijau, kad nemesčiau velniop pavargus sad.gif
Atsakyti
Galiu dabar jau tvirtai pasakyti,kad man daug geriau tiko fleurcup nei yuki.Isideti ir isimti man lengviau fleurcup,bet to nei vieno karto neprabego,nes su yuki jau buvau pradejus galvoti kad kazka ne taip dabar,dabar tikrai zinau kad yuki tiesiog man netiko.Tikrai nesigailiu kad nusprendziau pabandyti fleurcup thumbup.gif o yuki padesiu,tegu stovi,gal kada prireiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 08 25, 20:38)
pradejus naudoti fleurcup nesitikejau stebuklo-bet antra diena bandau- ir visiskai nepraleidzia bigsmile.gif  thumbup.gif na paziuresiu kaip bus toliau rolleyes.gif

Ddžiugu girdėti, o man atvirkščiai, kuo ilgiau naudoju ją, tuo labiau praleidžia doh.gif Netikiu, kad sugadinau kažkaip, dabar bandysiu naujus lankstymo jos būdus, žiūriu video iš naujo, tikiuosi susitvarkys viskas blush2.gif

QUOTE(Netikra @ 2012 08 27, 07:55)
gal kas žino kokių gudrybių ar šiaip gali pasidalinti patirtimi, kaip ją paprasčiau išimti?

Aš stumu raumenukais, kai ji pagauna oro, tuomet lengvai išsiima, pradžioje ir aš vargau ax.gif
Beje, labai daug video internete yra, ir kaip išsiimti, ir kaip įsidėti 4u.gif
Atsakyti