Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Shoeaholic @ 2012 08 14, 19:02)
Senas atsiliepimas, pabandykit gal ta nare pakalbinti issiklausineti, nes tos amulete (kakzokia visiskai neaiski, as tai nepirkciau) daznai buna dyluose.  4u.gif

"QUOTE(Grazu @ 2012 06 20, 11:26)
dalinuosi: uzsisakiau as ta AMULETE taurele, atsiunte tai labai operatyviai, pirmas ispudis irgi nieko yra tokia faina piniginyte, turbut joje reikia laikyti ta taurele. pati taurele labai minksta svelni, nu laukiu savo dieneliu - bandysiu..."


drinks_cheers.gif Tai va va, atsiliepimu prakstiskai nerasi, paguglinus vien visokius grupinius ir teismeta g.gif Tai ir atrodo, kad neaiski g.gif Galvotum, kad gal lygiuojasi i Lunette (Lunette - Amulette panasiai skamba), nu bet vistiek kazkoks uzsleptas neaiskumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarininė @ 2012 08 14, 19:15)
drinks_cheers.gif Tai va va, atsiliepimu prakstiskai nerasi, paguglinus vien visokius grupinius ir teismeta  g.gif Tai ir atrodo, kad neaiski  g.gif Galvotum, kad gal lygiuojasi i Lunette (Lunette - Amulette panasiai skamba), nu bet vistiek kazkoks uzsleptas neaiskumas  g.gif

Ir man turbūt susimaišė... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-it @ 2012 08 14, 19:29)
Ir man turbūt susimaišė...  doh.gif


Bet jie ir puslapi savo turi, atrodo gan rimtai - pirmas ispudis toks. Bet kazkas kliuna kai pradedi gilintis. Nesugalvoju ka cia daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarininė @ 2012 08 14, 19:38)
Bet jie ir puslapi savo turi, atrodo gan rimtai - pirmas ispudis toks. Bet kazkas kliuna kai pradedi gilintis.  Nesugalvoju ka cia daryt  biggrin.gif


Buna gi ir YUKKI dylai...Gal jos palaukti? Bent aisku kas do 'paukstis' g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoeaholic @ 2012 08 14, 18:50)
Buna gi ir YUKKI dylai...Gal jos palaukti? Bent aisku kas do 'paukstis'  g.gif


as ieskojau info uzsienio forumuose, Prancuzijoje taip pat jokios info apie sia taurele, todel as abejoju jos kilme.

Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 08 14, 20:23)
as ieskojau info uzsienio forumuose, Prancuzijoje taip pat jokios info apie sia taurele, todel as abejoju jos kilme.


Cia apie YUUKI ar AMULETTE kalbat? g.gif

Tiesa, nei viena, nei kita manes nebuvo suzavejusi kai sau ieskojau. Pasirinkau LUNETTE ir labai dziaugiuosi ja turedama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoeaholic @ 2012 08 14, 20:16)
Cia apie YUUKI ar AMULETTE kalbat?  g.gif

Tiesa, nei viena, nei kita manes nebuvo suzavejusi kai sau ieskojau. Pasirinkau LUNETTE ir labai dziaugiuosi ja turedama  4u.gif


apie amulette
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 08 15, 21:54)
apie amulette


Tai taip, as irgi visa interneta isknisau, niekur ne kvapo tokios amulettes... schmoll.gif
Atsakyti
turiu DIVA CUP apie metus, pradzioj neisejo man su ja susidraugauti: isideti ir isimti nepatogu, prabegdavo ir t.t. taciau paskutinius keleta menesiu dziaugiuosi, nukirpau visiskai koteli, atradau kaip isideti, jog neprabegtu ir gerai prisisiurbtu oro. o didziausias dziaugsmas, kad sutrumpejo mmm trukme, nesuprantu to priezasties, bet kai naudoju taurele 1-2 dienom trumpiau buna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 08 18, 14:33)
o didziausias dziaugsmas, kad sutrumpejo mmm trukme, nesuprantu to priezasties, bet kai naudoju taurele 1-2 dienom trumpiau buna  thumbup.gif

aš irgi tą patį pastebėjau. gėris neišpasakytas biggrin.gif

Fleurcup nebesuteikia galimybės atsiskaityti per PayPal, tad jas nusipirkti dabar galima tik turint kreditinę kortelę unsure.gif Ketinau draugei nupirkti, dar nuolaidos dabar yra, bet va - nuliūdino kaip...
Atsakyti
IDOMI TAURELIU ISTORIJA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 08 20, 12:43)
aš irgi tą patį pastebėjau. gėris neišpasakytas biggrin.gif

Fleurcup nebesuteikia galimybės atsiskaityti per PayPal, tad jas nusipirkti dabar galima tik turint kreditinę kortelę  unsure.gif Ketinau draugei nupirkti, dar nuolaidos dabar yra, bet va - nuliūdino kaip...

Hm, bet juk pirkimui per PayPal irgi reikia kreditinės (arba jos pakaitalo, kaip Visa Virtuon ar pan., bet ji, kiek žinau, ir tiesioginiams atsiskaitymams internetu tinka), tai bet kuriuo atveju reikia ją turėti, ar kažko nesuprantu g.gif Plius matau ten, jog nurodyta Visa Electron prie atsiskaitymo būdų, tai visi Lietuvoje, man atrodo, tokias turi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jeigu kas užsakinėsite Fleurcup, nepamirškite, jog dabar galioja (iki 22 dienos, berods) nuolaidos kodukas mercifleurcup (-3 EUR).
Atsakyti