Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

As turiu Lunette firmos taurele smile.gif pirkau rinkinuka: taurele, plovimo gelis ir kelionines serveteles smile.gif mokejau kazkur apie 150lt, nenusivyliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laisha @ 2012 08 06, 16:11)
As turiu Lunette firmos taurele smile.gif pirkau rinkinuka: taurele, plovimo gelis ir kelionines serveteles smile.gif mokejau kazkur apie 150lt, nenusivyliau smile.gif



As taip pat lunette turiu bet man pirmomis dienomis praleidzia o jums viskas gerai? Turiu pirma dydi idomu kaip kitiems
Atsakyti
Paskubėkite įsigyti taurelę pigiau http://kartu.mailer....w1v8r7s4i3m4i3/ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Matrioška_ @ 2012 08 07, 16:07)
Paskubėkite įsigyti taurelę pigiau http://kartu.mailer....w1v8r7s4i3m4i3/ smile.gif


Nepatikimas platintojas. Praeitoje akcijoje skelbe, kad taurele prancuziska, o realiai kinietiska buvo. Si karta gal kitaip bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Satyr @ 2012 08 06, 21:25)
As taip pat lunette turiu bet man pirmomis dienomis praleidzia o jums viskas gerai? Turiu pirma dydi idomu kaip kitiems

As nors ir negimdziusi ir neturinti 30m. pagalvojau apie ateiti ir pasiemiau antro dydzio taurele. Neprisipirksi gi kaskart blush2.gif Tai va pirmomis dienomis palaikius kokias 5 valandas, truputi pateplioja, bet ne krauju, o tokiomis rusvomis gleivemis. todel, manau, kad reikia, kas kokias 4 valandas issiimti prasiplauti, nes juk pirmomis dienomis gausesnes buna, man ypatingai gausios, siandien isemiau 3 kartus buvo po daugiau nei puse taureles. doh.gif dar visgi yra tas instinktas tikrinti "o jeigu prabegs", bet viskas buna ok. stipriai neprabega pakanka dieninio ikloto. tik su isidejimu man sunkiau... kazkaip jauciu maudima pilvo apacioje, gal vis negerai isidedu blush2.gif reiks kasdien mankstintis rolleyes.gif bet tas svaros ir sausumo pojutis... neapsakomas... nebereikia bijot aladino poza atsisest... Neber tu praklentu pampersu - tai net smagiau paciai smile.gif judet galima nebijant, sestis atsistot.. o anksciau tai atsisedi, kaip suletintam filme, o kai stojies mintyse maldauji, kad tik neplusteltu nugaros pusen viskas... Visko budavo... bet dabar tai super viskas, nakti jokios baimes, kad patalai susiteps..
Atsakyti
Išbandžiau ir aš taurelę. Tikrai nenusivyliau. Man kaip tik lengva įsidėti, o vat išsiimti dar šiek tiek trūksta įgūdžių ir įpratimo smile.gif O tas švaros ir sausumo pojūtis tikrai fantastiškas. Labai džiaugiuosi.
Atsakyti
QUOTE(laisha @ 2012 08 07, 23:39)
As nors ir negimdziusi ir neturinti 30m. pagalvojau apie ateiti ir pasiemiau antro dydzio taurele. Neprisipirksi gi kaskart  blush2.gif  Tai va pirmomis dienomis palaikius kokias 5 valandas, truputi pateplioja, bet ne krauju, o tokiomis rusvomis gleivemis. todel, manau, kad reikia, kas kokias 4 valandas issiimti prasiplauti, nes juk pirmomis dienomis gausesnes buna, man ypatingai gausios, siandien isemiau 3 kartus buvo po daugiau nei puse taureles.  doh.gif  dar visgi yra tas instinktas tikrinti "o jeigu prabegs", bet viskas buna ok. stipriai neprabega pakanka dieninio ikloto. tik su isidejimu man sunkiau... kazkaip jauciu maudima pilvo apacioje, gal vis negerai isidedu  blush2.gif  reiks kasdien mankstintis  rolleyes.gif bet tas svaros ir sausumo pojutis... neapsakomas... nebereikia bijot aladino poza atsisest... Neber tu praklentu pampersu - tai net smagiau paciai smile.gif judet galima nebijant, sestis atsistot.. o anksciau tai atsisedi, kaip suletintam filme, o kai stojies mintyse maldauji, kad tik neplusteltu nugaros pusen viskas... Visko budavo... bet dabar tai super viskas, nakti jokios baimes, kad patalai susiteps..


Ir as galvoju vis ar man ji ne per maza, na bet buna tokiu dienu kai gerai isisedu ir pimas dienas tai galvoju kad dar gerai neismokau nors jau beveik metus turiu smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
As galiu pasidalinti patirtimi. Pries gimdyma naudojau Mooncup. Viskas buvo tikraii ok. Po gimdymo isigijau nauja Amullete per tas akcijas, aisku emiau jau didesni dydi, tai nors ir zymiai minkstesne Amulette uz Mooncup, bet man ji per didele per skermeni. Paziurejau ismatavimus tai Mooncup yra 43 mm ir 46 , o Amulette 40 ir 45. Matyt reiks grizt prie Mooncup maziausio dydzio.
Atsakyti
Akcija Amulette taurelė
Atsakyti
QUOTE(Forget-it @ 2012 08 14, 16:09)


maciau, gundausi. Idomu kokie atsiliepimai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandarininė: 14 rugpjūčio 2012 - 15:14
QUOTE(mandarininė @ 2012 08 14, 16:13)
maciau, gundausi. Idomu kokie atsiliepimai  g.gif


Senas atsiliepimas, pabandykit gal ta nare pakalbinti issiklausineti, nes tos amulete (kakzokia visiskai neaiski, as tai nepirkciau) daznai buna dyluose. 4u.gif

"QUOTE(Grazu @ 2012 06 20, 11:26)
dalinuosi: uzsisakiau as ta AMULETE taurele, atsiunte tai labai operatyviai, pirmas ispudis irgi nieko yra tokia faina piniginyte, turbut joje reikia laikyti ta taurele. pati taurele labai minksta svelni, nu laukiu savo dieneliu - bandysiu..."
Atsakyti