Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Kriiste @ 2012 07 30, 16:46)
nu as ziuriu kad jos butu drekintos tik vandeniu ir jokiu priedu - kaip ir prausiantis vandeniu jokiu PH neziuriu, taip ir cia mirksiukas.gif

kokios firmos tik vandeniu drėkintos?
Atsakyti
QUOTE(zmonaite @ 2012 07 30, 18:29)
kokios firmos tik vandeniu drėkintos?

ner ten firmos manau, prisipirkau supernete buvusiam, dabar man atrodo kubas vadinas, sudety tik vanduo - jokiu kvapkiliu, jokiu priedu, pakelis ar ne 89 cnt kainuoja (maziukas), jie buna rozines, zalios ir zydros spalvos - bet visi vienodi, tik ipakavimas skirias, pirkau nemaza, bet seniau jau, ir siuo metu nebeturiu, pries kelione reiks eit vel medziot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 07 30, 18:40)
ner ten firmos manau, prisipirkau supernete buvusiam, dabar man atrodo kubas vadinas, sudety tik vanduo - jokiu kvapkiliu, jokiu priedu, pakelis ar ne 89 cnt kainuoja (maziukas), jie buna rozines, zalios ir zydros spalvos - bet visi vienodi, tik ipakavimas skirias, pirkau nemaza, bet seniau jau, ir siuo metu nebeturiu, pries kelione reiks eit vel medziot lotuliukas.gif


Pasidalinkit jei rasit,niekur tokių nemačiau.Reikia servetėlių už tokią kainą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 07 30, 17:40)
ner ten firmos manau, prisipirkau supernete buvusiam, dabar man atrodo kubas vadinas, sudety tik vanduo - jokiu kvapkiliu, jokiu priedu, pakelis ar ne 89 cnt kainuoja (maziukas), jie buna rozines, zalios ir zydros spalvos - bet visi vienodi, tik ipakavimas skirias, pirkau nemaza, bet seniau jau, ir siuo metu nebeturiu, pries kelione reiks eit vel medziot lotuliukas.gif

dar geriau, jau galvojau, čia bus labai šustros ir brangios biggrin.gif (man lopšelinukei reik į darželį, auklėtojos rūros neplaus, tik servetėlėm šluostys, o nuo visokių johnson`s rausta)
Atsakyti
tas pakelis toks su ale vandens lasiukais - tikrai paziurekt tame kube - turi but mirksiukas.gif
Atsakyti
ir vel akcija:

http://beta.lt/kauna...iskoms-moterims
Atsakyti
QUOTE(restarta @ 2012 07 18, 20:52)
Na, man pasiteisino abi taurelės  smile.gif Pirmoji buvo yuuki, kuri pasirodė kietoka, tuomet pirkausi fleurcup'ą.Ir ji man labiau tiko, bet va nusprendžiau abiem kotelius nukirpti ir dabar liuks viskas.Yuuki pirmom dienom, nes fleurcup'as nepaveža tokių kiekių  doh.gif ir pradėjo praleidinėti, jei nespėju pasikeisti.O keistis kas porą valandų kartais reikia  doh.gif . Kietesnė šiek tiek stabiliau viską sulaiko.Gal pasikeitė ir pats ciklas  g.gif Anksčiau vidurinės dienos būdavo gausesnės, o dabar pirmos dvi.Tai kelis kartus ar bent naktimis yuuki renkuosi, vėliau minkštesnę, kuri realiai man daaaug labiau patinka ir tinka.Tai va koks žaidimas man gaunasi  biggrin.gif Bet patenkinta tikrai, kuo toliau, tuo geriau viskas.


Aha, Fleur tikrai nepaveža. Čia mažesnio dydžio? Ir Yuuki to paties dydžio kaip Fleurcupas? Kažkaip dėl tos pačios priežasties man norisi dar vieną įsigyt, kietesnę. Dėl didesnės laaabai abejoju, nemanau, kad būtų patogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 04 rugpjūčio 2012 - 12:26
Negaliu naudotis tamponais, pradeda labai skaudet pilvo apacia, ar nuo taureles gali buti panasiai? g.gif Gal atsilieptu SM su panasia problema. 4u.gif
Atsakyti
laba diena, merginos!

norejau paklausti ar pakanka ta taurele tik praplauti paprastu vandeniu ar yra kazkoks specialus valymo budas?

ar buvo taip, kad taurele perispildytu?

ar naudojant taurele, tepimas yra pastovus dalykas ar cia tik nemokejimo gerai isideti rezultatas?

is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 08 05, 09:06)
Negaliu naudotis tamponais, pradeda labai skaudet pilvo apacia, ar nuo taureles gali buti panasiai?  g.gif Gal atsilieptu SM su panasia problema.  4u.gif


As tamponu irgi negaliu naudoti del sios priezasties ir pastoviai atsinaujinancios pienliges dle ju, todel pakeitus juos i taurele sie nemalonus pojuciai dingo. 4u.gif

QUOTE(Mrs_G @ 2012 08 05, 09:23)
laba diena, merginos!

1. norejau paklausti ar pakanka ta taurele tik praplauti paprastu vandeniu ar yra kazkoks specialus valymo budas?

2. ar buvo taip, kad taurele perispildytu?

3. ar naudojant taurele, tepimas yra pastovus dalykas ar cia tik nemokejimo gerai isideti rezultatas?

is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif


1. Pakanka vandeniu, bet kartas nuo karto reiketu perlieti verdanciu vandeniu arba padezinfekuoti (bet kokie iprastiniai naminiai metodai tam tinka, nebutina nieko specialaus pirkti. Nebent norisi, tai yra tu imoniu, kurios parduoda taureles, serveteliu, plovikliu ir t.t.).

2. Yra buve, nes... Tiesiog pamirsau apie tai, jog mano dienas, ir pralaikiau gerokai ilgiau nei 12 va. doh.gif Isties kai pranti, ji yra tokia patofi, kad net pamirsti, jog tavo dienos biggrin.gif

3. Tepimas gali atsirasti 'praziopsojus' ir siek tiek daugiau prisipildzius taurelei, nei buvo 'leistina riba', tada isimant tiesiog skyscio pateks aplink ir del to gali buti tepimas. Reiketu dazniau istraukti ja praplauti, o istraukiant tai daryti atsargiai, gad neislieti. Tuomet to tepimo bent jau man nebuna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs_G @ 2012 08 05, 09:23)
laba diena, merginos!

norejau paklausti ar pakanka ta taurele tik praplauti paprastu vandeniu ar yra kazkoks specialus valymo budas?

ar buvo taip, kad taurele perispildytu?

ar naudojant taurele, tepimas yra pastovus dalykas ar cia tik nemokejimo gerai isideti rezultatas?

is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif

Aš perplaunu tiesiog vandeniu, o kartas nuo karto užpilu verdančiu vandeniu ir palaikau kažkiek. Jokiais muilais ir pan. neplaunu, jokių spec. priemonių neketinu pirkti schmoll.gif Servetėlės gal ir geras dalykas būtų, pasiteisintų ne namuose, kai reikia pasikeisti taurelę, bet nėra galimybių jos išplauti. Bet vėlgi, galima apsieiti be jų - pasiimti su savimi buteliuką vandens ir praplauti, išvalyti tualetiniu popieriumi ir pan.

Man dažnai persipildo antrą mmm dieną ryte biggrin.gif Tiesiog paryčiais reikėtų ją pasikeisti, nes labai gausios mmm, bet dažniausiai pramiegu.... Todėl ryte pirmiausiai šaunu į tuliką, nes būna, kad tik atsistojus, prabėga gan smarkiai doh.gif

Man tepa pirmom dienom. Manau, tai dėl to, jog labai gausios išskyros ir dėl jų tiesiog nepavyksta taurelės pilnai "privakuumuoti", kažkiek praleidžia. Bet tas tepimas, bent pas mane, toks minimalus, užtenka kasdienio įklotuko. Man tai vis tiek 100 kartų geriau ir patogiau, negu paketas doh.gif Kažkur nuo trečios dienos netepa visai (nors įklotą vis tiek nešioju), visiškai pamirštu, jog esu su taurele, keičiuosi tik ryte ir vakare.
Atsakyti
aciu labai, uz atsakymus!
sakykit, o LT kainos kokios?
Atsakyti