Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(vėjav @ 2012 07 21, 12:55)
o aš liūdžiu  verysad.gif  kadangi gimdžiusi ir šiek tiek virš 30, nusipirkau didesnę Mooncup ir ji man per didelė  doh.gif  doh.gif  doh.gif  pirmą ciklą bandau naudoti, įsidedu gerai, nepraleidžia ir pan., bet nuolat jaučiu, skauda ir pan. Manau, kad su mažesne viskas būtų gerai ax.gif  nežinau, ar priprasiu, dabar net naudot nenoriu  verysad.gif
skaudėt gali ir nuo neteisingo įdėjimo
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 07 21, 18:37)
skaudėt gali ir nuo neteisingo įdėjimo

drinks_cheers.gif as pimas dienas kankinausi,kol ismokau teisingai ideti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vėjav @ 2012 07 21, 12:55)
o aš liūdžiu  verysad.gif  kadangi gimdžiusi ir šiek tiek virš 30, nusipirkau didesnę Mooncup ir ji man per didelė  doh.gif  doh.gif  doh.gif  pirmą ciklą bandau naudoti, įsidedu gerai, nepraleidžia ir pan., bet nuolat jaučiu, skauda ir pan. Manau, kad su mažesne viskas būtų gerai ax.gif  nežinau, ar priprasiu, dabar net naudot nenoriu  verysad.gif


Pabandyk isidejusi giliau nepalikti vakuumo, nes man beprotiskai skauda, jei isidejusi palieku 'skleistis', tada vakuumas matyt kazkaip 'isisiurbia' tai galima griut nuo skausmo. Uztat as ta kai pastebejau per pirmaji jau isidejima, tai isidejusi siek tiek pastumiu, kad issiskleistu ir dingtu vakuumas ir tada jau issiskleidusia dar kiek stumteliu giliau.

Gal kiek pagelbejau, nemoku suprantamai rasyti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Aš turiu Meluna, nors kai pirkau buvau negimdžiusi, bet ėmiau antro dydžio ir man kaip tik. Įsideda labai lengvai ir jokių skausmų. Net kitąsyk pamirštu, kad turiu taurelę įsidėjusi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(restarta @ 2012 07 18, 19:52)
Na, man pasiteisino abi taurelės  smile.gif Pirmoji buvo yuuki, kuri pasirodė kietoka, tuomet pirkausi fleurcup'ą.Ir ji man labiau tiko, bet va nusprendžiau abiem kotelius nukirpti ir dabar liuks viskas.Yuuki pirmom dienom, nes fleurcup'as nepaveža tokių kiekių  doh.gif ir pradėjo praleidinėti, jei nespėju pasikeisti.O keistis kas porą valandų kartais reikia  doh.gif . Kietesnė šiek tiek stabiliau viską sulaiko.Gal pasikeitė ir pats ciklas  g.gif Anksčiau vidurinės dienos būdavo gausesnės, o dabar pirmos dvi.Tai kelis kartus ar bent naktimis yuuki renkuosi, vėliau minkštesnę, kuri realiai man daaaug labiau patinka ir tinka.Tai va koks žaidimas man gaunasi  biggrin.gif Bet patenkinta tikrai, kuo toliau, tuo geriau viskas.


Ar abi L dydzio? Nes pagal talpa ziurejau tai lyg ir vienodos


QUOTE(nataliuncik @ 2012 07 19, 18:31)


Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2012 07 23, 18:07)
Ar abi L dydzio? Nes pagal talpa ziurejau tai lyg ir vienodos
Aciu smile.gif

ne tik į tūrį reikia žiūrėti. yukki ir ilgesnė, ir platesnė, be to, ir kietumas skiriasi smile.gif
Atsakyti
jau kelintą dieną matau FB, kad fleurcup nuolaidų kodą turi, 5 eurams. bet prancūziškai nesuprantu, o ir man nelabai aktualu.
Bet jei ieškote nebrangios kokybiškos taurelės - užsukit, su google vertėju gal pavyks išsiversti. kodas ten aiškus, tik nesuprantu, kiek laiko jis galioja.
Atsakyti
Sveikos,nusipirkau as ta fleurcup. Va kelios dienos jau bandau..nu siaip viskas lyg ir normaliai, bet nezinau,galvoju gal per dideli ji man,isideti sunku, isimti irgi,gerai,kad namie,nes jei reiktu kur darbe,butu ziauriai nepatogu. Ir bele kazkiek praleidzia ,toks kaip patepliojimas lieka. idomu butu pabandyt mazesne,bet atrodo gi nepirksiu vien del to ,kad pabandyt doh.gif
Atsakyti
Jau pirma kart praktiškai išbandžiau savo yukki taurele, ir esu labai patenkinta tuo švaros pojūčiu ax.gif Tik bėdų turėjau keičiantis darbe- nusinešiau vandens, bet buvo nepatogu praplauti, pati apsipyliau doh.gif Tad kokias vietoj to būtų galima naudoti vienkartines servetėles jos pravalymui? Ar naudojate?
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2012 07 30, 16:39)
Jau pirma kart praktiškai išbandžiau savo yukki taurele, ir esu labai patenkinta tuo švaros pojūčiu ax.gif Tik bėdų turėjau keičiantis darbe- nusinešiau vandens, bet buvo nepatogu praplauti, pati apsipyliau doh.gif Tad kokias vietoj to būtų galima naudoti vienkartines servetėles jos pravalymui? Ar naudojate?

as naudoju kudikiam skirtas, kadangi nesiojuos rankinuke - tai perku maza kiek (kur po 10-15 vnt buna) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 07 30, 16:48)
as naudoju kudikiam skirtas, kadangi nesiojuos rankinuke - tai perku maza kiek (kur po 10-15 vnt buna) mirksiukas.gif


o jos tinka intymiai higienai? kaip ten tie visi ph?
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2012 07 30, 17:01)
o jos tinka intymiai higienai? kaip ten tie visi ph?

nu as ziuriu kad jos butu drekintos tik vandeniu ir jokiu priedu - kaip ir prausiantis vandeniu jokiu PH neziuriu, taip ir cia mirksiukas.gif
Atsakyti