Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Domina pati didziausia taurele. Turiu Fleur cup didziausia, bet 2-3 dienai man jos neuztenka. Ka patartumete? 4u.gif
Atsakyti
O tai (aš labai atsiprašau už tokius klausimus) esmė, kad ją įsidedi, o po to išimi visą kraujuotą, išsipeckioji ir išplauni? biggrin.gif man labai sudėtingai čia viskas atrodo, gal galėtumėte papasakoti plačiau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2012 07 17, 12:39)
Aš per akcijas nusipirkau Yukki. Tiko ir patiko iš pirmo karto.  thumbup.gif


Neseniai pirkau, kolkas tik 1 kart pabandžiau- įsidėjau lengvai, bet išimti buvo labai labai sunku unsure.gif Ar per mmm jos išsiima lengviau?
Atsakyti
QUOTE(jotrezas @ 2012 07 17, 13:43)
O tai (aš labai atsiprašau už tokius klausimus) esmė, kad ją įsidedi, o po to išimi visą kraujuotą, išsipeckioji ir išplauni? biggrin.gif man labai sudėtingai čia viskas atrodo, gal galėtumėte papasakoti plačiau? smile.gif

Issipeckiosi maziau nei keisdama tampona tongue.gif svaresnio tam skirto daikto Dar nesu turejusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2012 07 17, 12:48)
Neseniai pirkau, kolkas tik 1 kart pabandžiau- įsidėjau lengvai, bet išimti buvo labai labai sunku unsure.gif  Ar per mmm jos išsiima lengviau?


as tai kaip blondine buvau. pirma "traukiau" asara braukdama, o tik poto pagoolinau. taip tasiau vargsa savo kuneli.... ot vista ir ne kitaip.
http://www.youtube.c...h?v=qLPBZz3uJEg
labai geras filmuas. tie idejimo papildomas budas tiek isemimo. man padejo ir jau antra cikla viskas buvo laaabai super.
Atsakyti
Man tai lengvai ir įsideda ir išsiima. Gal dėl to, kad 2 gimdymai vistiek palieka savo... ax.gif Bet švaresnio ir idealesnio varianto turbūt dar nesukurta. thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju jau keletą metų taurelę ir galiu pasakyti, kad ji man idealiausiai tinka nuo 3 mėnesinių dienos. Tuomet kraujavimas nebūna toks gausus kaip pirmomis dienomis. Man prateka pirmomis dienomis, todėl negaliu jaustis saugiai. Kitas dalykas yra tas, kad pirmomis dienomis man labai skauda pilvą ir tas taurelės įdėjimas bei išėmimas man gaunasi skausmingas, nors kuo puikiausiai esu įgudusi dėliotis.

Užtat ji man puikiai pasitarnauja paskutinėmis mėn dienomis, kai kraujo būna visai mažai (tik teplioja), tai taurelė "surenka" visus lašelius biggrin.gif
Atsakyti
Na, man pasiteisino abi taurelės smile.gif Pirmoji buvo yuuki, kuri pasirodė kietoka, tuomet pirkausi fleurcup'ą.Ir ji man labiau tiko, bet va nusprendžiau abiem kotelius nukirpti ir dabar liuks viskas.Yuuki pirmom dienom, nes fleurcup'as nepaveža tokių kiekių doh.gif ir pradėjo praleidinėti, jei nespėju pasikeisti.O keistis kas porą valandų kartais reikia doh.gif . Kietesnė šiek tiek stabiliau viską sulaiko.Gal pasikeitė ir pats ciklas g.gif Anksčiau vidurinės dienos būdavo gausesnės, o dabar pirmos dvi.Tai kelis kartus ar bent naktimis yuuki renkuosi, vėliau minkštesnę, kuri realiai man daaaug labiau patinka ir tinka.Tai va koks žaidimas man gaunasi biggrin.gif Bet patenkinta tikrai, kuo toliau, tuo geriau viskas.
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 07 17, 09:27)
Merginos, tik aisku neisizeiskite ir nepulkite manes musti  pomidorai2.gif  lotuliukas.gif  , taciau labiau pasigilinusios suprastumete, jog netgi "LadyCup" yra gaminami Kinijoje. Jau nekalbu apie kitas "vardines" taureles  biggrin.gif  Pasiskaitykite Kinietiskus tiekeju puslapius ir rasite oi kiek daug "turto". Netgi taip isreklamuoti batai "Crocs'ai" yra i Lietuva parvezami is Kinijos. Taip tokios prekes atitenka musu ubagelei Lietuvai. Baisi realybe..taciau nieko cia jau nepakeisi.  O ten kur as kalbejau apie tas taureles ankstesniame poste  pardavineja man atrodo "MoonCup", sertifikatus turi "SGS"  mirksiukas.gif Kaip sakoma kiekvienam savas produktas. Smagaus pasiplepejimo visoms. Iki  4u.gif



sutinku su tuo, ka parasete. tai galioja daugeliui prekiu, bet ne taurelem.

yra tik viena, berod italiska taurele, kuri gaminama kinijoje. visos kitos JAV, Europoje, dar viena Indijoje.
Tikrai domejausi apie visas taureles. Nekalbu apie NoName'ines.

Atsakyti
QUOTE(Sarr @ 2012 07 12, 00:25)
pasirodo ne man vienai Yukki per kieta. Naudoju jau koks 4 menuo. Sunkiai sekesi pazaboti, bet nepasidaviau nes supratau kad tai super daiktas. Tik, kad ji sunkiai skleidziasi, kartais po  isidejimo praeina kokios 10 min ir tik pokšt lotuliukas.gif net pasoku is skausmo. O tada viskas gerai saugu  nieko nejauciu. Tai vat ir kilo mintis kad ji per kieta. O cia ziuriu galima rasti ir visa sarasiuka pagal kietuma. Kazkaip atrodo gal minkstesne lengviau skleisis. Kaip nesinori sukti sau galvos kur ir kokia pirkti doh.gif  ir taip to laiko truksta...

Man iškilo klausimas, o ko jūs laukiate 10 min, kol ji išsiskleis? g.gif Aš visada įsidedu, ir jei jaučiu, kad ji neišsiskleidė, pirštu pakoreguoju ją, patikrinu ar ji vietoje. Nes jei man išsiskleistų pvz. jau susitvarkius, tai pratekėtų, ir sudarytų daug nepatogumų.. blush2.gif Arba gal aš kažką ne taip supratau..
Be to pamėginkit kitą lankstymo būdą, gal ji tuomet lengviau išsiskleis ir nesijaus, kad ji kieta? g.gif

QUOTE(jotrezas @ 2012 07 17, 13:43)
O tai (aš labai atsiprašau už tokius klausimus) esmė, kad ją įsidedi, o po to išimi visą kraujuotą, išsipeckioji ir išplauni? biggrin.gif man labai sudėtingai čia viskas atrodo, gal galėtumėte papasakoti plačiau? smile.gif

Išsipeckioji tik, jei rankos dreba, neatsargi esi. O šiaip juk šalia visadayra vandens, tualetinio popieriaus ar servetėlių, tad nematau tragedijos. Ir nėra viskas jau taip baisu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tik vienas patarimas, nedebinti rankų įsidedant ar išsiimant, nes gali išgriūti iš rankų ir manau, kad nelabai būtų malonu ją traukti pvz. iš viešo wc.. doh.gif lotuliukas.gif Bet tai taikoma tokioms kaip aš "nezgrabailoms" biggrin.gif Visa laimė, kad man toks džiaugsma nutiko namuose smile.gif Nors aš jau pasimokiau, suimu taurelę tvirtai smile.gif

QUOTE(pamparam:) @ 2012 07 17, 13:48)
Neseniai pirkau, kolkas tik 1 kart pabandžiau- įsidėjau lengvai, bet išimti buvo labai labai sunku unsure.gif  Ar per mmm jos išsiima lengviau?

Ir įsidėjau, ir išsiėmiau tiek per mmm, tiek kol jų nebuvo (mokiausi naudotis taurele) be didelių problemų. aišku buvo keli nemalonus epizodai, kai neišleidusi vakumo truktelėjau.. Bet paskui jau supratau kame reikalas, ir jokių problemų tai nesudaro. Naudoju ir džiaugiuosi taurele, ir netgi nebijau tų dienų, nes diskomfortas minimalus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2012 07 17, 12:44)
Domina pati didziausia taurele. Turiu Fleur cup didziausia, bet 2-3 dienai man jos neuztenka. Ka patartumete? 4u.gif
gal taip bus lengviau palygint g.gif
Atsakyti
o aš liūdžiu verysad.gif kadangi gimdžiusi ir šiek tiek virš 30, nusipirkau didesnę Mooncup ir ji man per didelė doh.gif doh.gif doh.gif pirmą ciklą bandau naudoti, įsidedu gerai, nepraleidžia ir pan., bet nuolat jaučiu, skauda ir pan. Manau, kad su mažesne viskas būtų gerai ax.gif nežinau, ar priprasiu, dabar net naudot nenoriu verysad.gif
Atsakyti