Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Darfe @ 2012 07 14, 13:33)
Laba diena, nelabai turiu galimybiu dometis ir analizuotis kuris gamintojas gamina geresnes taureles, bet gal esate jau prieje vieningos nuomones, kurios taureles, vis del to geriausios? Ar bent jau kuria dauguma mergaiciu naudojate 4u.gif

kad sunkus klausimas biggrin.gif Dauguma turi po vieną taurelę ir neturi su kuo palyginti biggrin.gif Aš turiu Diva cup, gamintojas tikrai patikimas ir geras, taurelė puiki, du metus naudoju ir kol kas nežadu keisti smile.gif Kietumas jos vidutiniškas pagal lenteles. taip kad rinktis reikia arba pagal kainą, arba pagal gamintojo patikimumą arba pagal jos prieinamumą nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natasonok @ 2012 07 05, 14:25)
Sveikos, kaip sita taurele http://kartu.lt/visi..._campaign=daily 4u.gif Gal kas turi?


Pirkau per sita akcija taurele Day cup, o gavau Green day. Taip iseina, kad cia eilinis kinietiskos prekes pardavimas, prisidengiant, kad ji pagaminta Prancuzijoje. Gal dar kas pirkote taurele butent per sita akcija? blink.gif g.gif
Atsakyti
Jei perkate akcijines taureles, tai cia be jokiu akciju tokia pat kaina, kaip per akcijas ir nereikia nieko laukti kol kas kokia akcija paskelbs bigsmile.gif
Menstruacines Taureles
o kaina man atrodo 45 lt. g.gif thumbup.gif
Atsakyti
Darfe, as labai patenkinta LUNETTE - Cynthia, ji viena kietesniu, bet ko gero del to ir jauciuosi saugiau, nes tvirtai 'isitaiso'. Isideti pavyko praktiskai iskart, naudoju tik 3 cikla, bet 'lipo' puikiausiai sis daiktas jau nuo pirmojo ciklo.

user posted image

__

Del tu akciju tai as pastebejau, kad lietuviai nebutu lietuviais, jei 'neismoktu biznio daryti' per Chaina...Prisitempia slamsto uz kapeika ir 'stumdo' per tas akcijas kaip gera daikta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 07 16, 21:24)
Jei perkate akcijines taureles, tai cia be jokiu akciju tokia pat kaina, kaip per akcijas ir nereikia nieko laukti kol kas kokia akcija paskelbs bigsmile.gif
Menstruacines Taureles
o kaina man atrodo 45 lt.  g.gif  thumbup.gif

Ir vel no-name'ai g.gif Na ir kaip jus nebijot tokiu pirkti?
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 07 17, 08:21)
Ir vel no-name'ai  g.gif Na ir kaip jus nebijot tokiu pirkti?


drinks_cheers.gif

Batai ar skudurai man suprantama, bet tokie daiktai man tikrai turi buti patikrinti ir sertifikuoti. Tuo labiau skirtumas palyginus ne tukstanciais, net ne simtais litu gi. O kas jei sutaupant 40-50 lt nusipirksi toksiska produkta..? Brr...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoeaholic: 17 liepos 2012 - 08:54
Svarbiausia, kad kainų skirtumas nėra toks didelis lyginant su pora žinomų ir patikimų taurelių. Arba palaukit yukki akcijos, kurios tikrai reguliariai vyksta, arba iš užsienio įsigykit, neseniai kažkas siūlė kooperuotis. Gaunasi labai panaši suma, kaip ir šitie visi no name'ai.
Galų gale, pirkit už 100 lt, juk ne vienkartinis produktas, tarnaus kelis metus doh.gif
Atsakyti
Merginos, tik aisku neisizeiskite ir nepulkite manes musti pomidorai2.gif lotuliukas.gif , taciau labiau pasigilinusios suprastumete, jog netgi "LadyCup" yra gaminami Kinijoje. Jau nekalbu apie kitas "vardines" taureles biggrin.gif Pasiskaitykite Kinietiskus tiekeju puslapius ir rasite oi kiek daug "turto". Netgi taip isreklamuoti batai "Crocs'ai" yra i Lietuva parvezami is Kinijos. Taip tokios prekes atitenka musu ubagelei Lietuvai. Baisi realybe..taciau nieko cia jau nepakeisi. O ten kur as kalbejau apie tas taureles ankstesniame poste pardavineja man atrodo "MoonCup", sertifikatus turi "SGS" mirksiukas.gif Kaip sakoma kiekvienam savas produktas. Smagaus pasiplepejimo visoms. Iki 4u.gif
Atsakyti
Pats faktas, kad pagaminta Kinijoje, dar nieko nereiškia. Tie patys pasaulyje graibstomi neva australietiški-amerikietiški UGGs batai gaminami Kinijoje. Ir daug kas ten gaminama. Bet klausimas, kokia firma užsako tą gamybą ir kokius reikalavimus iškelia.
Be to, juk jau buvo ne vienas pasisakymas apie prastą neaiškių pavadinimų taurelių kokybę, tai apie ką mes čia dar diskutuojame? Norite - pirkite katę maiše, kad sutaupytumėte kelis litus, man tai negaila smile.gif Tik nepamirškite, kad pirkdami neaiškios kokybės daiktus iš abejotinų pardavėjų jūs skatinate tokio tipo prekybą plėstis ir vystytis toliau.
Atsakyti
Tati prasiau juk manes nemusti pomidorai2.gif Juokauju lotuliukas.gif Kiek zmoniu tiek nuomoniu - manoji tokia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 17 liepos 2012 - 11:05
Draugiškai pasikumščiavom ir gana 4u.gif
Gerai, kad man galvos sukti nebereikia - turiu savo fleurcup ir džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
Aš per akcijas nusipirkau Yukki. Tiko ir patiko iš pirmo karto. thumbup.gif
Atsakyti