Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Hennessy @ 2012 07 05, 12:02)
Kad ne, dėl Yuuki visos bent čia rašiusios minėjo, kad kietoka ji  unsure.gif
O va kad labai minkšta, tai čia rašė apie vieną per grupinius parduodamą taurelę (kuri neaiškios kilmės ir be pavadinimo).
Bet aš galvoju, jeigu labai-labai minkšta - gal irgi negerai, tada sunkiau skleidžiasi?  g.gif  Aš turiu fleurcup (pagal lentelę 2 numeriu pagal minkšumą), tai man labai patinka, minkštesnės nenorėčiau, bet iš kitos pusės, kitokių nebandžiau, tai ir negaliu lyginti  g.gif

dėl yuki, girdėjau iš savų.
Moon cup, tai 7.5, jau gerokai kieta. Man ji sunkiai skleidžiasi doh.gif.
Turiu keistą prašymą, gal kuri vilnietė turinti taurelę minštumo 2, leistų pačiupinėt. Ne plikom rankom. Jei taip, i az.
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 07 05, 14:49)
dėl yuki, girdėjau iš savų.
Moon cup, tai 7.5, jau gerokai kieta. Man ji sunkiai skleidžiasi doh.gif.
Turiu keistą prašymą, gal kuri vilnietė turinti taurelę minštumo 2, leistų pačiupinėt. Ne plikom rankom. Jei taip, i az.


kalbant apie minstuma/kietuma, mano patirtis tokia...

naudoju yuuki, jau ilgokai ir laikau save igudusia vartotoja, nes be problemu isidesu ir isimu labai greitai.

is smalsumo pabandziau meluna soft, tai zinokit labai sunkiai ji issiskleidzia. man pavyko teisingai isideti gal is penkto karto. ir kiekviena karta keiciant, man STRESAS.
taip, kad grizau prie savosios Yuuki su kuria viskas paprasta ir aisku smile.gif
nors viena mano drauge, labai dziaugiasi meluna soft, jai patinka.

Atsakyti
Esu skaičiusi patarimą, kad minkštą taurelę reikėtų kurį laiką palaikyti šaltame vandenyje, tada ji šiek tiek sukietėja ir įsidėti lengviau.
Atsakyti
Sveikutės, kurioms aktualu, taurelę šiuo metu galima įsigyti tik už 32 lt.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 07 10, 19:40)
Sveikutės, kurioms aktualu, taurelę šiuo metu galima įsigyti tik už 32 lt.4u.gif

kazkokia neaiski ta taurele, net neraso kokia firma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriell'e @ 2012 07 10, 19:52)
kazkokia neaiski ta taurele, net neraso kokia firma  g.gif

Ten nuotraukoje dar kotelis toks įdomus - kaip vamzdelis g.gif Nemačius aš tokių unsure.gif
Atsakyti
o aš suskubau ir užsakiau, tikiuosi man pasiteisins... ax.gif Senai svajojau, bet mane kainos kandžiojo... Na, lauksiu, bandysiu, tikiuosi nereikės mokėti du kartus smile.gif
Atsakyti
Maciau, kazkas turit AMULETTE, pasipasakokit skubiai. Siandien yra akcija, pasiskaiciau, pasidomejau, siaip rimtai atrodo - nepalyginsi su kitom, siulytom per akcijas. Bais noriu tos Lunette, bet sios kaina akcijine daug labiau patinka blush2.gif
Atsakyti
Ir aš užsisakiau akcijinę smile.gif ax.gif
Atsakyti
Na as irgi grupinis.lt uzmaciau ta akcija,tai tik ir suzinojau dabar kas cia per daiktas biggrin.gif
Ar bandet kas nors ta amulette? g.gif
Atsakyti
pasirodo ne man vienai Yukki per kieta. Naudoju jau koks 4 menuo. Sunkiai sekesi pazaboti, bet nepasidaviau nes supratau kad tai super daiktas. Tik, kad ji sunkiai skleidziasi, kartais po isidejimo praeina kokios 10 min ir tik pokšt lotuliukas.gif net pasoku is skausmo. O tada viskas gerai saugu nieko nejauciu. Tai vat ir kilo mintis kad ji per kieta. O cia ziuriu galima rasti ir visa sarasiuka pagal kietuma. Kazkaip atrodo gal minkstesne lengviau skleisis. Kaip nesinori sukti sau galvos kur ir kokia pirkti doh.gif ir taip to laiko truksta...
Atsakyti
Laba diena, nelabai turiu galimybiu dometis ir analizuotis kuris gamintojas gamina geresnes taureles, bet gal esate jau prieje vieningos nuomones, kurios taureles, vis del to geriausios? Ar bent jau kuria dauguma mergaiciu naudojate 4u.gif
Atsakyti