Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

o mano svarstykles sugedo (nesu garantuota kad pakeitus baterija viskas bus gerai) sad.gif tai va teks kažka galvoti del svarstykliu... o šiaip viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(simpatuke87 @ 2012 05 12, 12:46)
na tikiuosi kad ir man taip bus  nes svarstykles rode18.700 o sveriau pries savaite 17.700

O čia kokiais mato vienetais tavo svarstyklės rodo? g.gif

O aš esu labai kalta blush2.gif Besilaikančioms delčios dietos būsiu tik palaikymo komanda... blush2.gif Atvažiavo per išeigines brolis ir pasakė kad dzin tos dietos ir esu pati gražiausia sesė ir be dietų drinks_cheers.gif ir tada alų midų gėrėm drinks_cheers.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 15, 07:34)
O čia kokiais mato vienetais tavo svarstyklės rodo?  g.gif

O aš esu labai kalta  blush2.gif  Besilaikančioms delčios dietos būsiu tik palaikymo komanda...  blush2.gif  Atvažiavo per išeigines brolis ir pasakė kad dzin tos dietos ir esu pati gražiausia sesė ir be dietų  drinks_cheers.gif  ir tada alų midų gėrėm  drinks_cheers.gif  blush2.gif

tos svarstykles rodo normalius kg tik paraše paskutinius skaičius kad atrodytu gražiau blush2.gif

o tave brolis lengvai papirko savo meiliais žodeliais biggrin.gif o mano sesuo niekada taip neasakytu blush2.gif nes jai grožis svarbiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na aš per savaitgalį tiek reikalų turėjau, kad draugavau ir su kebabu ir su svaigiaisiais gėrimais blush2.gif
Tik kad bendram rezultate neprisišlamščiau ir buvo -1 kg ax.gif

Taigi vakar startavau su delčios dieta, nes manau geriau vėliau nei niekada ax.gif

Per dieną suvalgiau 5 kiaušinius skystai virtus, tai šiandien rezultatas -2 kg. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Dabar kaip tik ryžius valgyt baigiu ir į darbelį lėksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 05 15, 09:41)
tos svarstykles rodo normalius kg tik paraše paskutinius skaičius kad atrodytu gražiau  blush2.gif

o tave brolis lengvai papirko savo meiliais žodeliais  biggrin.gif  o mano sesuo niekada taip neasakytu  blush2.gif  nes jai grožis svarbiau  mirksiukas.gif


o tai čia 18,7 ar 187 g.gif blink.gif
joooo... brolis tai ne sesė, jis visada mane mylėjo ir gynė... drinks_cheers.gif broliams tikriausiai labiau drinks_cheers.gif rūpi nei grožis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kalabanga @ 2012 05 15, 09:54)
Taigi vakar startavau su delčios dieta... tai šiandien rezultatas -2 kg.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Dabar kaip tik ryžius valgyt baigiu ir į darbelį lėksiu smile.gif


Oi malačius 4u.gif O vat nuo ryžių tai man šakės būtų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 15, 10:35)
o tai čia 18,7 ar 187  g.gif  blink.gif
joooo... brolis tai ne sesė, jis visada mane mylėjo ir gynė...  drinks_cheers.gif  broliams tikriausiai labiau  drinks_cheers.gif  rūpi nei grožis  4u.gif
Papildyta:
Oi malačius  4u.gif  O vat nuo ryžių tai man šakės būtų  schmoll.gif

18,7 tai čia 118,7kg
Atsakyti
Sveikos, tai nuo ko pradeti kai tiek daug kg? ... Man sitaip pirma karta , as pasimetusi...100 nesiekiu, bet jau mazai truksta, keliu kg... Kituose temuose per didele esu, kai visos po 5kg nori numesti ... doh.gif nera bendros kalbos...
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 15, 11:20)
Sveikos, tai nuo ko pradeti kai tiek daug kg? ... Man sitaip pirma karta , as pasimetusi...100 nesiekiu, bet jau mazai truksta, keliu kg... Kituose temuose per didele esu, kai visos po 5kg nori numesti ...  doh.gif  nera bendros kalbos...


Kiek suprantu mums visosm reik pradėti nuo mąstymo pakeitimo. blush2.gif

Dabar valgau grikius su pasukom. Vakar visą dieną buvau šaunuolė, o vakare koldūnus 5 sukirtau doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites jungiuosi prie jusu burio drinks_cheers.gif Turiu tokia pacia bedele kaip ir visos kitos cia esancios mirksiukas.gif Noriu but grazi ir kuo maziau tu lasinuku turet.O mano istorija butu tokia. Niekada nebuvau liekna kaip pagaliukas nes mano kaulai yra stambus, bet ir ne stora buvo normalaus sudejimo mano ugis 1,80 o sveriau visad 75kg Tai cia buvo taip prie nestumus. Po pirmo netumo priaugau 12kg bet 10 savaime nukrito, po antro nestumo priaugau 10kg bet jie ir savaime po gimdymo dingo. Tai kad dziaugciaus kad tie kilogramiukai nukrito ir pasistengt kad jie nesugriztu tai as visikai nepriziurejau saves valgiau tai kas man patinka, po 18val.irgo megdavau uzkandziaut, o dar be to esu labai didele smalyze tai isvis.... doh.gif Niu ka taip berydama kaip kiaule daejau iki 101,500kg doh.gif Pries dvi savaites nusipirkom svarstykeles ir kai pamaciau siuos skaiciukus vos nenualpau blush2.gif bet alpk nealpus pati kalta juk reikejo labiau prisiziuret ka dedu i burna.Niu ka ir tada jau pasakiau sau stop. Atsisakiau saldumynu, atsisakiau tirpios kavos su pienu, riebalingo maisto, valgymai po 18val.buvo grieztai uzdrausti.Atsilaikiau pirma savaitele kaip neblogai tik savaitgali biski i kaire buvau nuklydus:) tai per savaite numeciau 3,100kg Ryt jau bus antra savaite ir svoris krinta toliau:) Tikslas yra 20kg numest drinks_cheers.gif jei kas nori su manim tad drasiai zengiam pirmyn bus visom linksmiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 15, 11:20)
Sveikos, tai nuo ko pradeti kai tiek daug kg? ... Man sitaip pirma karta , as pasimetusi...100 nesiekiu, bet jau mazai truksta, keliu kg... Kituose temuose per didele esu, kai visos po 5kg nori numesti ...  doh.gif  nera bendros kalbos...


Sveika prisijungusi 4u.gif
Kaip jau minėjo kažkas anksčiau pirmiausia reikia mąstyti kitaip, daugiausiai reikės valios ir begalinio noro, jei to nebus, nebus ir rezultatų wink.gif
Siūlau pirmiausia sumastyti kažką, ką pakeisti: ar nevalgyti vakare, ar mažinti porcijas, ar pradėti daugiau judėti, ar pradėti laikytis kažkokios dietos. Čia tik nuo Jūsų priklausys viskas. Kuo didžiausios sėkmės drinks_cheers.gif

QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 15, 12:46)
Sveikos mergaites jungiuosi prie jusu burio drinks_cheers.gif <...> Niu ka ir tada jau pasakiau sau stop. Atsisakiau saldumynu, atsisakiau tirpios kavos su pienu, riebalingo maisto, valgymai po 18val.buvo grieztai uzdrausti.Atsilaikiau pirma savaitele kaip neblogai tik savaitgali biski i kaire buvau nuklydus:) tai per savaite numeciau 3,100kg Ryt jau bus antra savaite ir svoris krinta toliau:) Tikslas yra 20kg numest drinks_cheers.gif jei kas nori su manim tad drasiai zengiam pirmyn bus visom linksmiau thumbup.gif


Sveika prisijungusi 4u.gif

Na va šaunu, kad nepradėjai verkšlenti ir savo apmaudo malšinti kimšdama thumbup.gif

Aš jau šiuo keliu žengiu beveik 3 mėnesiai ir žengsiu juo toliau, iki kol atrodysiu graži sau pačiai mirksiukas.gif

Sėkmės ir kantrybės 4u.gif (ir man ir Jums lotuliukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 15, 10:35)

Oi malačius  4u.gif  O vat nuo ryžių tai man šakės būtų  schmoll.gif


Ačiū ačiū, stengiosi, nes jau seniai svarstyklės rodė žymesnius svorio pokyčius ax.gif

O kas būtų nuo ryžių?

Man šiandien reikia 3 pakelius jų suvalgyti, tai aš ryte net pusės nesuvalgiau, tai manau visai dienai užteks ir vieno pakelio, nes jie be druskos virti neskanūs biggrin.gif
bet svarbiausia sotumas jaučiasi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos naujai prisijungusios 4u.gif valios ir kantrybes 4u.gif as pati is pat pradziu kai pradejau mesti svori tai labai grieztai save ribojau, dabar po truputi daugiau sau leidziu ( aisku ne per daug), taip kas savaitele vis po kilogramiuka nusiridenu ax.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingridele21: 15 gegužės 2012 - 12:34
quote=Kalabanga,2012 05 15, 12:23]Sveika prisijungusi 4u.gif
Kaip jau minėjo kažkas anksčiau pirmiausia reikia mąstyti kitaip, daugiausiai reikės valios ir begalinio noro, jei to nebus, nebus ir rezultatų wink.gif
Siūlau pirmiausia sumastyti kažką, ką pakeisti: ar nevalgyti vakare, ar mažinti porcijas, ar pradėti daugiau judėti, ar pradėti laikytis kažkokios dietos. Čia tik nuo Jūsų priklausys viskas. Kuo didžiausios sėkmės drinks_cheers.gif
Sveika prisijungusi 4u.gif

Na va šaunu, kad nepradėjai verkšlenti ir savo apmaudo malšinti kimšdama thumbup.gif

Aš jau šiuo keliu žengiu beveik 3 mėnesiai ir žengsiu juo toliau, iki kol atrodysiu graži sau pačiai mirksiukas.gif

Sėkmės ir kantrybės 4u.gif (ir man ir Jums lotuliukas.gif )
Papildyta:
Ačiū ačiū, stengiosi, nes jau seniai svarstyklės rodė žymesnius svorio pokyčius ax.gif

O kas būtų nuo ryžių?

Man šiandien reikia 3 pakelius jų suvalgyti, tai aš ryte net pusės nesuvalgiau, tai manau visai dienai užteks ir vieno pakelio, nes jie be druskos virti neskanūs biggrin.gif
bet svarbiausia sotumas jaučiasi thumbup.gif
[/quote]



o koks buvo tavo pradinis svoris jei nepaslaptis?kiek jau pavyko numesti?ir kaip vykdai si metimo procesa? ax.gif
Papildyta:
Tai ga tada visos pasisakom pradini svori ir keik pavyko numest ir kiek norit numest.Ir metimo receptukus?manau bus visom smagiau pasidalint savais rezultatais 4u.gif kai yra palaikymas ir bendradarbiu burelis ir tiek kg manau greiciau tirps drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukep: 15 gegužės 2012 - 12:38