Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 04, 06:12)
Labas rytas... nedingusios  ax.gif  tikriausiai stebi kaip šaldytuvo lemputė šviečia  lotuliukas.gif  vis tikrina ar neperdegė. O mano svarstyklės ties riba 92 stovi jau kelinta savaitė ir nieko negaliu padaryti  verysad.gif  laukiu gegužės 12 delčios... sėsiu ant dietos -  pasidėsiu lapą ant kėdės ir sėdėsiu  lotuliukas.gif  o jei rimtai, tai laukiu kompanionių  drinks_cheers.gif


Sveika 4u.gif na mano svoris ir dabar jau leciau krenta nei pradzioje metimo, ir pastaraja savaite kazkoks zveriskas alkis kankina, viena diena atrodo jau viskas gerai o kita vel atrodo suvalgytum puse saldytuvo turinio doh.gif bet tikiuosi susitvarkysiu su tuo alkiu kaip nors ir toliau lieknesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 04, 06:12)
o jei rimtai, tai laukiu kompanionių  drinks_cheers.gif

Labas visoms.
Nu gi as i kompanija jau pasirasau, bet gal dar kas prisides. Tik retai savaitgaliais prie kompo prieinu, mat sodyboj gyvenam, tai darbu bele kiek. Ai, nueisiu pirmadieni i darba, pailsesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 05 04, 21:57)
Labas visoms.
Nu gi as i kompanija jau pasirasau, bet gal dar kas prisides. Tik retai savaitgaliais prie kompo prieinu, mat sodyboj gyvenam, tai darbu bele kiek. Ai, nueisiu pirmadieni i darba, pailsesiu biggrin.gif


Aš savaitgaliais vasarą visai prie kompo neprieinu, nes būnam sodyboje. Sekmadienį grįžtu pusiau pailsėjus pusiau pavargus. Visi tik praustis ir ilsėtis, apie kompą net kalbos negali būti ax.gif o pirmadienį galima ir apsišviesti 4u.gif

Gegužės 12 startuojam drinks_cheers.gif o kurį variantą renkatės? Ten jų gal 4 kokie doh.gif
Atsakyti
Aš tai jamsiu jaučiu 2 variantą cool.gif

Ir be ,,jūs“ prašyčiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 07 gegužės 2012 - 09:01
Va kur jūs visos pabėgę 4u.gif

Kaip sekasi? Matau kažkas laikysis delčios dietos, aš irgi prisijungiu wink.gif imsiu 7 dienų pirmą variantą smile.gif

Nes kai dabar dietų nesilaikau, tai gyvenu tokiu ritmu, kad savaitgalį priaugu svorio, per savaitę numetu jį blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 05 07, 11:45)
kai dabar dietų nesilaikau, tai gyvenu tokiu ritmu, kad savaitgalį priaugu svorio, per savaitę numetu jį  blush2.gif

Kažkaip dėl svorio niekaip nesugebu atsisakyti savaitgalio "malonumų"... tai valgau ne tą ką reikia, tai geriu drinks_cheers.gif irgi ne arbatą... Gal jei sėdėčiau namie tai gal ir sugebėčiau laikytis, bet kai savaitgaliais būnu sodyboje o ten už virtuvės reikalus atsakinga ne aš tai blush2.gif bet 12 gegužės pasiruošiu meniu iš anksto ir tikiuosi kad kiti mane palaikis bent jau morališkai ir labai akių nemozolins su savo gardumynais...
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif sekmes toms kurios ruosiasi laikytis dietos smile.gif o vis dar laikausi savo dietos ME ir man visai neblogai sekasi svoriukas jau 84-85kg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 07, 13:00)
Kažkaip dėl svorio niekaip nesugebu atsisakyti savaitgalio "malonumų"... tai valgau ne tą ką reikia, tai geriu  drinks_cheers.gif  irgi ne arbatą... Gal jei sėdėčiau namie tai gal ir sugebėčiau laikytis, bet kai savaitgaliais būnu sodyboje o ten už virtuvės reikalus atsakinga ne aš tai  blush2.gif  bet 12 gegužės pasiruošiu meniu iš anksto ir tikiuosi kad kiti mane palaikis bent jau morališkai ir labai akių nemozolins su savo gardumynais...


Man irgi savaitgaliai viską išbalansuoja doh.gif

Vis neprisiverčiu geriau pakramtyti obuoliu kokiu, o ne saulėgrąžų ar sausainių blush2.gif o dar jei kažką kepamės, tai irgi susigundau ax.gif

Na bet reiks susiimti po atostogų rimtai smile.gif dabar prieš atostogas delčios dietą išmėginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 05 07, 13:25)
geriau pakramtyti obuoliu kokiu, o ne saulėgrąžų

Aš kai pamačiau kiek saulėgrąžos turi kalorijų tą pačią minutę mečiau šį reikalą.... 611 kcal - 100 gr. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 07, 14:31)
Aš kai pamačiau kiek saulėgrąžos turi kalorijų tą pačią minutę mečiau šį reikalą.... 611 kcal - 100 gr. schmoll.gif


oho doh.gif daugiau nei traskuciai ar sokoladas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 07, 15:31)
Aš kai pamačiau kiek saulėgrąžos turi kalorijų tą pačią minutę mečiau šį reikalą.... 611 kcal - 100 gr. schmoll.gif


Na aš žinau kiek jos turi kalorijų, tačiau viena kita saujelė atrodo nedaug, kai palyginus seniau suvalgydavau visą 200 gr. pakelį vienu prisėdimu doh.gif
Atsakyti
pas mane paskutiniu metu tai su edimu ne kas nes pastoviai vis kas nors koja kiša... šiandien ridiku kalna suvalgiau kaip ir nieko blogo jei ne dar ivairus priedai tokiek kaip didelis gabalas varškes apkepo +uogiene paskui varškes surelis idomu kas toliau keliaus i mano skrandi nes susivaldyti nebeina del nervu itariu... nugara rakina radikulitas... sunus eina zyzdamas ištisai... o dar ir vairuoti pradedu mokintis, trečiadieni pirmas pravažiavimas (šeštadieni teorija regitroj išsilaikiau tai bent del šios vietos ramu jau) ant svarstykliu vel bijau lipti nu ir nelipsiu cool.gif tiek jau to vistiek svoris netures kur dingti ir tures nukristi kai tik pasibaigs nervai baigsis ir edamoji tongue.gif
Atsakyti