Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

Laba diena,
Per išeigines paskendau picų ir alkoholio liūne blush2.gif tad gerais rezultatais pasigirti deja, bet negaliu... drinks_cheers.gif visa laimė kad šiandien esu darbinga 4u.gif
O apie vandenį ir tinimą jau rašiau, bet jei kam įdomu tai pasikartosiu. Pasiguodus trenerei kad pergėriau vandens ir kitą dieną pirštų sulenkti negalėjau kaip sutinau, ji paaiškino - mūsų organizmo lastelės turi gerą atmintį. Taigi mano atveju aš negeriu vandens, negaliu prisiversti tiesiog nelenda ir nenoriu jo. O čia staiga nusprendžiau kad reikia ir mostelėjau apie 1,5 ltr. Tai vietoj to kad organizmas jį perdirbtų tai išsigandęs kad rytoj vėl gali nebegauti nusprendė pataupyti. Taigi išvada, vandenį reikia gerti nuolat ir vienodais kiekiais. P.S. tos kurios jo negeria ir nori pradėti gerti tai reikia daryti palaispniu, kiekį didinant kasdien po stiklinę, o ne iškart porą litrų, ne tik organizmas bet ir inkstai gaus šoką...
Paskaičiau ką parašiau ir galvoju g.gif vandeniui tai lastelės turi atmintį, ir nuo poros litrų atsikėliau sutinus, o alų tai virškina gerai blush2.gif lastelės nekaupia blink.gif tikriausai nebijo kad kitą dieną negaus lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 04 30, 12:41)
Laba diena,
Paskaičiau ką parašiau ir galvoju  g.gif  vandeniui tai lastelės turi atmintį, ir nuo poros litrų atsikėliau sutinus, o alų tai virškina gerai  blush2.gif  lastelės nekaupia  blink.gif  tikriausai nebijo kad kitą dieną negaus  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

va tai aš irgi aiškinu 4u.gif

o alus yra alus lasteles puikiai žino kad jo gaus dar lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif as savaitgali ir apetitu nesiskundziau blush2.gif cia tikriausiai ir mmm pridejo ir kad darbu nemazai buvo tai isalkdavau ax.gif o siandien vakarienei suvalgiau 2 kivius ir obuoli tikiuosi jau bus viskas, reik vel susiimt smile.gif
Atsakyti
Su vaiku pravaikščiojom nuo 15val iki 19val tai gryžau vos kojas pavelku ir atrodo tik vaikščiojau ryte dar sporto klube buvau ten 1,5val aktyviai palyginus pajudejau o valgiau avižines košes su keliom melynem pusryčiams peitums labai pasiilgtu bulviu keptu (orkaiteje maišelyje be riebalu) ir raugintu kopustu salotom o vakarienei 330ml sulčiu iš buteliuko blush2.gif (baisiai saldumo užsinorejau) bet jos labai sočios kaloriju turi 41kal 100ml itariu kad kaloriju prasme vistiek per daug busiu suvartojusi per diena nes jaučiuosi baisiai pilna doh.gif reik nuo ryt pradeti ir man dienorašti rašyti ir skaičiuoti kalorijas rimtai nes kitaip nieko nebus... liepos pradžioj nusimato gimines susitikimas (tik neaišku ar mes pakvietima gausim) tai reikai pasitemti tam turiu visus 2menesius doh.gif kaip per toki laikotarpi pasiekti maximaliu rezultatu nepakenkian sau?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 04 30, 18:33)
Su vaiku pravaikščiojom nuo 15val iki 19val tai gryžau vos kojas pavelku ir atrodo tik vaikščiojau ryte dar sporto klube buvau ten 1,5val aktyviai palyginus pajudejau  o valgiau avižines košes su keliom melynem pusryčiams peitums labai pasiilgtu bulviu keptu (orkaiteje maišelyje be riebalu) ir raugintu kopustu salotom o vakarienei 330ml sulčiu iš buteliuko  blush2.gif  (baisiai saldumo užsinorejau) bet jos labai sočios kaloriju turi 41kal 100ml  itariu kad kaloriju prasme vistiek per daug busiu suvartojusi per diena nes jaučiuosi baisiai pilna  doh.gif  reik nuo ryt pradeti ir man dienorašti rašyti ir skaičiuoti kalorijas rimtai nes kitaip nieko nebus... liepos pradžioj nusimato gimines susitikimas (tik neaišku ar mes pakvietima gausim)  tai reikai pasitemti tam turiu visus 2menesius  doh.gif  kaip per toki laikotarpi pasiekti maximaliu rezultatu nepakenkian sau?


Tai kad nedaug tu cia valgei be to juk daug judejai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 04 30, 19:47)
Tai kad nedaug tu cia valgei be to juk daug judejai thumbup.gif

juk neparašiau kokiais kiekiais dienos maistas blush2.gif o porcijos tikrai ne kaip coliukes blush2.gif
Atsakyti
sveikutes kaip visos gyvenat ir kaip jums sekasi? kur dingot visos? tikiuosi kad šviesa sklindanti iš jusu namu tai ne šaldytuvo lepmute lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 05 01, 22:39)
tikiuosi kad šviesa sklindanti iš jusu namu tai ne šaldytuvo lepmute  lotuliukas.gif
tebūnie šviesa 4u.gif
lotuliukas.gif thumbup.gif
Asmeniškai man sunkokai sekasi. Dabar morališkai ruošiuosi pabandyti delčios dietą... tą ilgesnę. Nuo gegužės 12 d. Gal kas su manimi už kompaniją? drinks_cheers.gif norėjau išbandyti kopūstų sriubos dietą, bet baisu net pagalvoti kad ją reikės šildyti darbe 4u.gif Bendradarbiai mane už.... blink.gif Kartą pasišildžiau žuvį tai paskui dvi dienas buvo kalbos, o kopūstai šildomi irgi turi specifinį kvapą...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na man viskas kaip ir po truputi, jau mmm i pabaiga tai ir apetitas normalizuojasi ir svoris tikiuosi vel prades po biski kristi ax.gif siandien varysiu i bazes apsipirkti paziuresiu keliais dydziais dzinsai sumazejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 02, 06:41)
Dabar morališkai ruošiuosi pabandyti delčios dietą... tą ilgesnę. Nuo gegužės 12 d. Gal kas su manimi už kompaniją? 

Sveikos 4u.gif
Gal aš jungčiaus ax.gif . Įmesk nuorodą pasiskaityt apie tą delčią.
Atsakyti
Sunku ir man, nors nugara aiškiai sako ''durne neryk'', ir atrodo neryju , bet svoris kaip užburtas nekrenta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 02, 08:57)
Sveikos 4u.gif  na man viskas kaip ir po truputi, jau mmm i pabaiga tai ir apetitas normalizuojasi ir svoris tikiuosi vel prades po biski kristi ax.gif  siandien varysiu i bazes apsipirkti paziuresiu keliais dydziais dzinsai sumazejo lotuliukas.gif

Baltai pavydžiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 02 gegužės 2012 - 09:39