Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

Sveikos merginos,

Aš pasiekiau 90 kg ribą ir man jau labai nekokia nuotaika ir savijauta verysad.gif bandau kažkiek namie sportuoti, bet sudėtinga ax.gif gal kas nors iš jūsų einate Kaune sportuoti? kažkaip viena neišsiruošiu blush2.gif
Atsakyti
Laba, priimsit naujoke? Pasiskaiciau jusu paplepejimus ir oi, kaip man gerai viskas pazystama doh.gif Sveriu 118, ugis 173, nors man dar nera 30m, jau geriu vaistus nuo auksto spaudimo, padidejes cukrus, rodos visi spiria siknon, kad pradeciau susiimti, bet... Na sio to sugebejau atsisakyti- nebevalgau saldumynu, jokiu cipsu, alkoholio, pagrinde gaminu tik paukstiena ir ja valgau tik su darzviu salotom be jokiu majonezu, bet matau, kad to negana... Pradejau rinktis treniruokli, pazadejo vyras nupirkti, gal tai bus didelis stimulas... Pradesiu sportuoti o paskui bus gaila vargo ir nenoresiu prisikimsti... Tikrai baisu, dar vaikai negimdyti, gyvenimas nenugyventas, o as nesugebu susimti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2013 02 18, 00:22)
Laba, priimsit naujoke? Pasiskaiciau jusu paplepejimus ir oi, kaip man gerai viskas pazystama doh.gif Sveriu 118, ugis 173, nors man dar nera 30m, jau geriu vaistus nuo auksto spaudimo, padidejes cukrus, rodos visi spiria siknon, kad pradeciau susiimti, bet... Na sio to sugebejau atsisakyti- nebevalgau saldumynu, jokiu cipsu, alkoholio, pagrinde gaminu tik paukstiena ir ja valgau tik su darzviu salotom be jokiu majonezu, bet matau, kad to negana... Pradejau rinktis treniruokli, pazadejo vyras nupirkti, gal tai bus didelis stimulas... Pradesiu sportuoti o paskui bus gaila vargo ir nenoresiu prisikimsti... Tikrai baisu, dar vaikai negimdyti, gyvenimas nenugyventas, o as nesugebu susimti... verysad.gif

http://www.supermama...;#entry61018741
prisijunk cia cia draugiskos mamytes yras as sveriau 127 o dabar 105,600kg prisijunk cia paplepesim
Atsakyti
QUOTE(mis butterfly @ 2013 03 20, 10:39)
O gal kuriam čia, pažiūrėjau kitas lieknėjančių temas , didelės išliemamosios vertės nerasta.
o mūsų, tiksliau jūsų valgiaraščiai net labai išliekamosios vertės  biggrin.gif
negi mes triženklininkės blogesnės negu kitos.

Bijau, kad moderatoriai nelabai leis, jau mano sukurtos temos pradžioj buvo sukurta įrašyta šita tema plepesiams, ne aš pati tai padariau ax.gif
Atsakyti
tai jungtis čia ?wink.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 03 20, 12:10)
tai jungtis čia ?wink.gif

Na, tikiuosi, kad priims merginos 4u.gif
Atsakyti
Parsikraustau ir as 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
persikrausciau ir as smile.gif
Atsakyti
Pas mane vel motyvacija dideja biggrin.gif is po sveciu ir visu vaišiu, gryzau nuo sestadienio i savo normalu rezima ir siandien jau -1 thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
4u.gif
o tikrai negalima susikurti naujos temos sporto ir dietos "sektoriuje" blush2.gif ? Juk mes nesiaip plepam o bandom liekneti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gyan @ 2013 03 20, 14:39)
Pas mane vel motyvacija dideja  biggrin.gif  is po sveciu ir visu vaišiu, gryzau nuo sestadienio i savo normalu rezima ir siandien jau -1  thumbup.gif

user posted image


labai grazus skaiciukai thumbup.gif puikus rezultatas, arba tikrai sveciai viska suvalge lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapricija @ 2013 03 20, 13:07)
Papildyta:
labai grazus skaiciukai thumbup.gif  puikus rezultatas, arba tikrai sveciai viska suvalge lotuliukas.gif


Valgiau nemazai ir as, pora vakaru baisiai sunkiai sekesi net uzmigti pilnu pilvu. Keikiau save, kam tiek valgiau biggrin.gif Bet bent buvo proga pajausti, kad man tikrai to nebereikia cool.gif ir tikiuosi kita karta atsispirti bus daug lengviau blush2.gif

O kas del kilogramu, turiu itarima, kad pasikeite mitybos iprociai galejo paspartinti medziagu apykaita siektiek, uztad gal organizmui visai neblogai sekesi su tuo maistu susidoroti, svoriui neinant i pliusa mirksiukas.gif nes ir valgiau, ir i tuoleta vaiksciojau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, jei senbuvės priims, kraustausi ir aš smile.gif šiandien pagaliau svarstyklės parodė 99,.... drinks_cheers.gif
aišku, nežinia ką rodys rytoj, nes šiandien darbe buvo kolegės jubiliejus,,, suvalgiau juokingai mažai, bet... smile.gif žinoma, dėl to nesigailiu, bet labai laukiu, kada jau tvirtai galėsiu pasakyt kad iš 100 "išlipau" smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Retisa: 20 kovo 2013 - 18:00