Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

sveikutes...nu ka ateinu su 98.9 nieko daug nenumeciau nuo 101.4kg.....grizau i Norge vakar tai dabar dazniau seksiu kas cia vyksta nes taip nebudavo laiko...

siaip mazinu porcijas ir tiek
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 09 10, 16:55)
sveikutes...nu ka ateinu su 98.9 nieko daug nenumeciau nuo 101.4kg.....grizau i Norge vakar tai dabar dazniau seksiu kas cia vyksta nes taip nebudavo laiko...

siaip mazinu porcijas ir tiek


Na bet jau pradzia yra, svarbu nepasiduok ir amatysi kaip svoriukas kris ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 09 10, 18:07)
Na bet jau pradzia yra, svarbu nepasiduok ir amatysi kaip svoriukas kris ir toliau 4u.gif



na va svarbiausia eiti zemyn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 09 10, 17:22)
na va svarbiausia eiti zemyn  ax.gif


Atrask savyje motyvacijos siekti uzsibrezto tikslo 4u.gif
Atsakyti
sveikutes merginos grizau ir as po ilgo tarpo kaip jums sekas
Atsakyti
labukas smile.gif aj va sekasi vis ties 100laikausi ir bandau rydenti zemyn svoriuka bet sunkiai sekasi...
kaip tau sekasi?
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 10 09, 07:58)
labukas smile.gif aj va sekasi vis ties 100laikausi ir bandau rydenti zemyn svoriuka bet sunkiai sekasi...
kaip tau sekasi?

vasara laikiaus dietos tai padariau pertrka ir priaugau 3kg tai dabar susemiau ziuresim kaip seksim,
Atsakyti
QUOTE(simpatuke87 @ 2012 10 09, 11:06)
vasara laikiaus dietos tai padariau pertrka ir priaugau 3kg tai dabar susemiau ziuresim kaip seksim,



3 kg tai nedaug as kai nesilaikau po 10-12kg priaugu g.gif
Atsakyti
Kaip ir nenorėčiau pradėti naujos temos tuo pačiu klausimu, bet gal yra merginu/moterų, kurios tikrai jaučia kompleksą vienos vaikščioti į sporto klubą ar į kitus užsiėmimus, nes yra labai stambios.
Tai aš labai norėčiau susirasti bendramintę (-es), kurios norėtų palaikyti kompaniją. Nes gal būtų žymiai lengviau pasiekti norimą rezultatą.
Esu Vilnietė, gyvenu Justiniškėse ir ieškau panašios kaip aš (kaip ir pradėjo šią temą virš 100 ) sveikai ir ilgam numesti tuos nelaimingus lašiakus. Man atrodo gyvas bendravimas suteiks didesni potencialą tai padaryti.
Laukiu jūsų laiškiuko až
Atsakyti
Sveikos moterytes. Ir as jau nuo 85 kg nusiritau iki 90. Kaip cia reiketu sustoti, nes vel greitai grisiu prie 100. O su sportu man ne kas. Metu vien mazindama porcijas.
Atsakyti
Tai kur gi visos dinge? Kaip sekesi atsilaikyti pries tokias gausias svenciu vaises? Man tai visai ne kas. Gerai, kad sventes jau baigiasi. Tai vel kibsiu i lieknejimo procesa. Sako reikia daugiau vandenuko gerti ir svoris savaime krenta,nes po to nelabai norisi valgyti. Kaip jus i tai?
Atsakyti
dauguma mergyciu yra kitam forume ***Lieknėju, kad vėl būčiau laiminga -nr 69...*** as ten bendrauju ir kitos mergytes yra
Atsakyti