Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Ingridele21 @ 2012 08 28, 19:13)
Na svarkely tai jau 42 dydzio pirkausi  smile.gif

Na turi labai uzsispirt ir labai labai noret, kai nori viska gali padaryt 4u.gif



kad tavo zodziai i dangu tiesiai thumbup.gif cool.gif lotuliukas.gif ax.gif

man vis kokios depresijos uzeina ir vis ryju ir ryju....
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 08 28, 18:21)
kad tavo zodziai i dangu tiesiai  thumbup.gif  cool.gif  lotuliukas.gif  ax.gif 

man vis kokios depresijos uzeina ir vis ryju ir ryju....


Cia SM yra labai puikiu temeliu kur merginos draugiskai bendrauja svorio ir ne tik klausimais, palaiko vienos kitas, ir tikrai kartu daug lengviau siekti tikslo 4u.gif
as asmeniskai dabar daugiau bendrauju temukej "liekneju kad vel buciau laiminga" 4u.gif tad jei turi noro uzsuk ten, labai draugiskas kolektyvas, be to mesti svoriui ipareigoja prisidavimai ax.gif
Papildyta:
As tai noreciau ir sita temuke atgaivinti, bet kad merginos pabege visos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 08 28, 19:26)
Cia SM yra labai puikiu temeliu kur merginos draugiskai bendrauja svorio ir ne tik klausimais, palaiko vienos kitas, ir tikrai kartu daug lengviau siekti tikslo 4u.gif
as asmeniskai dabar daugiau bendrauju temukej "liekneju kad vel buciau laiminga" 4u.gif  tad jei turi noro uzsuk ten, labai draugiskas kolektyvas, be to mesti svoriui ipareigoja prisidavimai ax.gif
Papildyta:
As tai noreciau ir sita temuke atgaivinti, bet kad merginos pabege visos g.gif



gali imesti nuoroda kur ta tema rasti?
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 08 28, 19:23)
gali imesti nuoroda kur ta tema rasti?


http://www.supermama...howtopic=866634
Atsakyti
Kaip svoriai į vasaros pabaigą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 08 29, 11:53)
Kaip svoriai į vasaros pabaigą  bigsmile.gif


Man tai vis dar krinta thumbup.gif

O kaip paciai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 08 29, 12:53)
Kaip svoriai į vasaros pabaigą  bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif

As vis dar kaiusiniauju ax.gif taigi mano svoris y vasaros pabaiga, mazeja bigsmile.gif
Atsakyti
laba ryta siandien jau suimu save i rankas ir bandau siekti savo pirmo tiklso 90ties kg .... siandien rodo svarstykles 101.4kg ...gasdina mane tie skaiciai...jauciuosi tokia istynus baisi...
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 08 30, 08:45)
laba ryta siandien jau suimu save i rankas ir bandau siekti savo pirmo tiklso  90ties kg .... siandien rodo svarstykles 101.4kg ...gasdina mane tie skaiciai...jauciuosi tokia istynus baisi...


Saunuole, kad pagaliau nusprendei susiimti 4u.gif

as siandien atsikelus nusprendziau pasidaryti iskrova su obuoliukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 08 30, 09:45)
laba ryta siandien jau suimu save i rankas ir bandau siekti savo pirmo tiklso  90ties kg .... siandien rodo svarstykles 101.4kg ...gasdina mane tie skaiciai...jauciuosi tokia istynus baisi...

Kuo didziausios kantrybes ir stiprybes tau wink.gif
Kokiais budais susiimi? g.gif

As siandien kiausiniaut baigiau, nes truputy nualinau imunine sistema, persalima pasigavau smile.gif

Atsakyti
Mano iskrova atlaikyta su 4 obuoliukais ir 1 bananu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 08 30, 08:45)
laba ryta siandien jau suimu save i rankas ir bandau siekti savo pirmo tiklso  90ties kg .... siandien rodo svarstykles 101.4kg ...gasdina mane tie skaiciai...jauciuosi tokia istynus baisi...


Labukas 4u.gif

Na kaip sekasi tau mest svoriuka? ax.gif
Atsakyti