Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(*Inga:) @ 2012 07 25, 13:56)
Nu va, taip ir sakau, kad manekenem patapsit per vasara mirksiukas.gif . Aš tai visai nieko nebežiūriu, bet bent jau nebestorėju. Svarstyklės sulūžo, tai net neįsivaizduoju kiek db sveriu, bet ko gero kaip visada, apie 105  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Na manikene gal ir nebusiu bet i veidrodi jau malonu ziureti bigsmile.gif
Atsakyti
Ingridele21, parasykite savo dienos meniu, kad Jums kg taip krenta. Mano tai stovi vietoje. Nejuda. ax.gif
Ar jus daug sportuojate ir mazai valgote, ar daug geriate vandens. Kokia Jusu kg kritimo paslaptis? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelytė @ 2012 07 28, 12:11)
Ingridele21,  parasykite savo dienos meniu, kad Jums kg taip krenta. Mano tai stovi vietoje. Nejuda. ax.gif
Ar jus daug sportuojate ir mazai valgote, ar daug geriate vandens. Kokia Jusu kg kritimo paslaptis? doh.gif


Pusryciam dazniausiai buna kiausinis arba 2 trapuciai su tepama varske, pietums mesa su darzovem arba sriubyte, o vakarienei kas nors lengvo - jogurtas, grudeta varske ir pan, uzkandziam naudoju vaisius.

Vasara dabar sportui neturiu labai daug laiko bet siaip judu nemazai, vandens nepasakyciau kad labai daug isgeriu, na tik tiek kiek norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 07 30, 08:35)
Pusryciam dazniausiai buna kiausinis arba 2 trapuciai su tepama varske, pietums mesa su darzovem arba sriubyte, o vakarienei kas nors lengvo - jogurtas, grudeta varske ir pan, uzkandziam naudoju vaisius.

Vasara dabar sportui neturiu labai daug laiko bet siaip judu nemazai, vandens nepasakyciau kad labai daug isgeriu, na tik tiek kiek norisi smile.gif

Ir uztenka vakarienei to mazo indelio jogurto? bigsmile.gif
Atsakyti
Taigi arba valgai kaip nori, arba atrodai kaip nori lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelytė @ 2012 07 30, 20:21)
Ir uztenka vakarienei to mazo indelio jogurto? bigsmile.gif


na jei buna jogurtas tai 300g tai buna dazniausiai apie 300 kaloriju tai nesakyciau kad tai labai mazai g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na aš ir grįžau, dabar mažiau užsiėmusi smile.gif
Kol kas jau kelintas mėnuo stoviu ties -20 - 25 kg. tai truputį priaugu tai vėl numetu. Bet atbalevoju gimtadienį ir vėl reiks susiimti ax.gif

Užsisakiau dabar lieknėjimo pleistriukų kažkokių, tai pažiūrėsim kiek ten jie bus naudingi biggrin.gif
Bet kai 39 lt vietoj 220 lt reikia mokėti, tai negaila paeksperimentuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif na kaip sekasi jums liekneti ? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal gana atostogauti, laikas vėl susiimti mirksiukas.gif

Aš va kaip tik susiėmiau nuo pirmadienio, pradėjau laikytis kiaušinių dietos, tai po poros dienų jau -2,5 kg. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif

na jau ruduo ant nosies, tai gal jau sugrysite i temuke pasiruose liekneti? g.gif
Atsakyti
sveikutes grazuoles putlutes smile.gif jau greitai baigisis vasros atostogos...oj kaip atsileidau vasara ...tai mecfiau tai augau...prisiduodu kad po 2men pliuse ir sveriu 101kg sad.gif gal net ir 102kg

o ingridele tu tikra saunuole ir as taip noreciau....kaip jautiesi tiek numetusi kg?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magiliene: 27 rugpjūčio 2012 - 23:16
QUOTE(magiliene @ 2012 08 27, 23:16)
sveikutes grazuoles putlutes smile.gif jau greitai baigisis vasros atostogos...oj kaip atsileidau vasara ...tai mecfiau tai augau...prisiduodu kad po 2men pliuse ir sveriu 101kg sad.gif gal net ir 102kg

o ingridele tu tikra saunuole ir as taip noreciau....kaip jautiesi tiek numetusi kg?


Jauciuosi labai labai gerai wub.gif tiek fiziskai ( nes daug lengviau judeti), tiek emociskai ( gaunu be galo daug komplimentu ir pagyru, nuo kuriu kaip ant sparnu) wub.gif

Jei yra noro, tai viskas imanoma, as tokius rezultatus ir ne per diena pasiekiau 4u.gif dabar jau eina 8 menesis kai pakeiciau savo mityba, ijungiau siek tiek sporto smile.gif
Atsakyti